-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Olympic Winter Games 2006

Понедельник, 13 Февраля 2006 г. 04:33 + в цитатник
Як і взагалі спортом , олімпіадами канадці фанатіють, а тут ще і зимня і Канада точно матиме трохи медалей. Мабуть на ці два тижні розмови про олімпіаду витіснять навіть розмови про хокей у моїх пацанів на роботі :). Кілька днів тому мій team leader Брет навіть був сказав: " Ех, як би класно було взяти відпустку на час олімпіади і передивитися абсолютно все" .

Є тут класна штука, яку варто започаткувати і в Україні- продаж одягу, аналогічного з одягом олімпійської збірної, з символікою олімпіади. Можна купити або магазинах офіційного спонсору, або через інет: http://shop.hbc.com/webapp/wcs/stores/servlet/TopC...0001&catalogId=10001&langId=-1
Здається весь прибуток від продажу йде на підтримку олімпійською збірної. Класна ідея, і народу приємно і корисно. Дорогувато трошки, але бачу що багато народу купляє. Ми навіть з Владом кілька предметів були купили рідним як сувеніри, коли їхали на Україну :).

Я теж тут активно подивлююсь олімпіаду, але щось поки Україна не дуже :( :
http://www.torino2006.org/ENG/IDF/MDL/MDL_Big.html
Доречі на на останьому сайті( сайті олімпіади) багато класних фоток.

скорі 30

Понедельник, 13 Февраля 2006 г. 03:40 + в цитатник
Вчора ми були на ДН Віті Гавриша.
Взагалі-то він народився 30 січня, але на саме ДН він відпочивав в Мексиці, а вчора збирав друзів. Дуже приємні враження, і місце (http://www.goldenlion.ca/home.html), і народ (було чоловік 20, більшість для нас були новими) класні. Влад так зі мною під Червону Руту витанцьовув :).
Але суть не в тому. Виповнилось то йому 30 років. Так я тепер не можу перестати думати, що це ж і Владу скоро 30, боюсь навіть думати що і мої близяться :(.
Юрі Гапону взагалі вчора 32 виповнилось, але він для мене завжди був старшим за нас, ну і серйознішим, тому мабуть його вік якось не асоціювався з віком Влада, а Вітя- однокурсник Владлена, мабуть тому до мене дійшло, що 30 років то скоро :).
А для мене це якимось рубежем завжди було, в 18, як і всі мабуть, я думала, що в 30 років я буду вже старою :).

Пяні пташки

Понедельник, 06 Февраля 2006 г. 06:29 + в цитатник
Владлен слухає бізнес новини і тут як засміється таким щирим, сильним сміхом. Ну мене звичайно зацікавило, які новини визвали таку реакцію. Він мені прокрутив повтор.
Щоб зрозуміти ситуацію, зверніть увагу що це дуже серйозна передача, обговорюють причини падіння курсів валют, концепції розвитку різних сфер бізнесу і т.д. В студії сидять ведуча і гість-експерт, дорогі костюми, серйозні лиця, розумні фрази.
Далі приблизний переклад:
Ведуча: ми тільки що отримали новину, що ті 30 пташок, що загинули в Вені нещодавно і яких підозрювали на пташиний грип, насправді виявилась не хворими. Вони виявились П'ЯНИМИ, заїлись якихось ягід, що п'янять і розбились.
Гість не моргнувши оком: з цим пташиним грипом не тільки економіка знаходиться під стресом, пташки також, вони просто були змушені випить.
І далі продовжили з такими ж серйозними лицями про акції і страшні суми грошей :)
Не знаю, чи цікаво це в написаному вигляді, але дивитись - дуже неочікувано і смішно.

хочеться

Понедельник, 06 Февраля 2006 г. 05:55 + в цитатник
Двоє останніх вихідних ми провели фактично дома, вибирались трошки на каток, магазини, спортклуб, але це все не на довгий час, в основному ми просто читали, сиділи за компом, ходили в сауну, займались домашнім господарством, я грала роль турботливої дружини :). О, ще до нас гості приходили вчора- Наталя, Юра, Діма, Оля і Дениска .
Таке розслаблення звичайно теж класно, але щось мені вже хочеться кудись вибратись, ось і сижу, лажу по інету, вибираю, куди ми поїдемо. Не варто було і починати :(, я тепер в стільки місць хочу :), це до тих, що я ще раніше хотіла:) щоправда не завжди наші бажання співпадають з нашими можливостями :(
Ось наприклад почитала і дуже захотіла поїхати на зимовий фестиваль в Отаву, що проходитиме наступні два тижні, подумать тільки льодові скульптури, катання на замерзлому каналі, куча музеїв і т.д., але ....
Зараз навіть день відпустки мені дадуть не з великим бажанням, роботи чимало, а я ще не за все відробила, що попереднього брала. Да і платять мені погодинно, значно краще переробить, ніж недоробить :). Крім того в нас вже деякі заплановані поїздки . Щось потрібно відкидати, тому Отава зараз мені не світить :(. На два дні туди їхать мало буде, вона ж від нас в добрих 5 годинах. Да і готелі там які тільки страшно дорогі залишились :(. так що мабуть наступного року . Або може на фестиваль тюльпанів чи на День Канади. Я завжди себе так втішаю :).
Але я понаходила багато цікавого і поряд .Ось наприклад 2006 Canadian International AutoShow точно відвідаємо.

Сніг

Понедельник, 06 Февраля 2006 г. 02:24 + в цитатник
Останнім часом було тяжко повірити, що на дворі січень - лютий місяці. За законами канадської зими мало бути багато снігу і дуже морозно, але у нас панувала дощова погода, температура в діапагозі від 0 до +5, небо частіше бувало сірим і похмурим.
Не люблю таку погоду, краще вже мороз :(. Але вчора зима таки виявила свою присутність і виявила в повну силу. Налетів вітер зі снігом і буквально за півгодини земля вкрилась сніговим покривалом. Але півгодиною це не обмежелось, покривало все товщало і товщало, здається випало десь до 20 см снігу. Температура правда всеодно не дуже опустилась, тому частина снігу трошки за сьогодні до обіду розтала. Але сніг, щорозтав, прямо зараз компенсується і додається новий, знову snowsqualls :(.

Groundhog Day. Spring is Here!

Пятница, 03 Февраля 2006 г. 06:37 + в цитатник
Сьогодні ж в Канаді і Штатах день байбака\ бабака( здається так українською сурок)
Звичайно після фільму "День сурка" всі знають про пенсильванського Філа. Але аналогічних звірят багато, є і в Канаді; і мабуть найвідоміший тут - Віартон Вілі (Wiarton Willie, Віартон - містечко в Онтаріо). Власне це вже Wiarton Willie-2, син Wiarton Willie-1, якого найшли мертвим кілька років тому саме перед 2 лютим, а прожив він аж 22 роки!
Особливістю наших Вілі є, те що вони є альбіносами, зовсім біленькими.
І цього року наш звірьок на відміну від американського Філа спрогнозував близьку весну!
Нажаль він помиляється більше ніж в 50% :(.

Сучасна Туркменія

Четверг, 02 Февраля 2006 г. 23:21 + в цитатник
Що не новина щодо Туркменії- то шок. Весь час тільки і думаєш-"маразм крепчал". Але раніше мені все-таки якось траплялись веселі новини, але від останної мабуть потрібно плакать:
"В Туркмении прекращена выплата пенсий инвалидам, бывшим колхозникам и некоторым другим категориям пожилых людей. "
http://www.podrobnosti.ua/society/2006/02/02/283169.html

Лікування

Среда, 01 Февраля 2006 г. 06:22 + в цитатник
Владленка долікував свої зубки сьогодні. Аж чотири рази прийшлось ходити, починаючи з грудня минулого року. Час спеціально був підібраний грудень-січень, бо нова страховка починає діяти з новим роком, а я хотіла щоб між апойментами була найменша відстань (а то ще Владлен передумає іти :)) і щоб страховка все покрила.
А похід Владлена до зубного я рахую своє власною перемогою, я його змусила-вговорила :). Він так само вважає про мій екзамен :). Ось як ми один одного доповнюємо і позитивно діємо один на одного :).

Візи

Среда, 01 Февраля 2006 г. 05:24 + в цитатник
Паспотра з штатівськими візами вже прийшли. Дали багаторазову на 10 років, тут мабуть всім таку дають.Так що процес виявився дійсно досить простим. Одне цікаво, вони хоч щось перевіряли, чи так на слово повірили тому що ми в анкетах написали?

Я чомусь не думала, що штатівська віза с фоткою. Коли фотки просили, думала просто на память :), просто до анкети прикріплять. Тому коли фотографувалась і вийшла ну дуже страшною (Владлен навіть навіть шуктував:"Хочеш налякаю, твою фотку покажу?"), особливо не переживала. А тепер ця фотка надовго в моєму паспорті :(.

Анектоди

Вторник, 31 Января 2006 г. 21:03 + в цитатник
Спочатку виправдання- у мене обідня перерва:).

Тільки що братик Саня прислав кучу смішних анектодів, найбільше сподобалось:
-----
Когда на заре цивилизации одна обезьяна взяла палку, все остальные сразу
начали трудиться. Так и появился человек.
-----
Мёд - это отрыжка насекомых, представляюшая собой полупереваренные выделения половых органов растений

Cheesecake

Вторник, 31 Января 2006 г. 04:23 + в цитатник
Як вже згадувалось в Канаді інший вибір молочних продуктів, не знає пересічний канадець кефіру, селянського сиру ( творогу), ряжанки, навіть питного йогурту тут мало :(.
І тут не дуже популярні торти, більше всілякі пироги, кекси, пончики, мафіни, браунізи і т.д. І стандартна випічка дуже солодка, одного кусочка вистачить на тиждень :).
Але не все так погано :), є тут навпаки такі речі, яких я не пробувала в Україні, наприклад така штука як cream cheese, його використовують для приготування dip (соусів) і для приготування такої класної штуки як cheese cake.
Представляє собою знизу- тонкий бесквіт, зверху сиркову масу ( з яйцями, сметаною, в різних рецептах по-різному, але не сира! , вона теж випікається), прикращають фруктами як правило. Сиркова маса не така проста , вона буває дуже різною, з різними смаками, а буває що і вона являє собою кілька різних шарів.
В нас (на Україні :) ) теж є торти з селянського сиру (творожные торты), але смак цього таки відрізняється від них.
Він став одним із моїх улюбленим десертів, я ж саме таке люблю-мало тіста і багато начинки :). Правда не зі всіх магазинів, але є вже улюблені місця :)
Ось як виглядає cheesecake в моєму виконанні:
IMG_5265-.jpg (699x466, 156Kb)
Чорна страшна штука- то полуниці, залиті шоколадом :). І готувала я звичайно самий простий варіант.
А ще тут є mascarpone, з нього роблять тирамису, це взагалі неземного смаку десерт. І хоч судячи з всього тирамису- це італійська, а не північноамериканська кухня, але спробувала я його перший раз тут. Фоток тирамису немає, сама не готувала ще :(.

Приклад місцевого гумору

Понедельник, 30 Января 2006 г. 18:49 + в цитатник
Як я вже ніби згадувала, в нас постійно всі шуткують, то на внутрішньому сайті знайдеш прикольно оброблену свою фотку, то налякають, але улюблена справа- це написати щось електронною поштою. Далі приклад з передісторією.
-----
Кожен раз коли виносить нова версія ( не знаю яке краще слово підібрати для перекладу build :)), вона проходить спеціальний набір тестів і якщо попередньо приймається, то передається для подальшого тестування. В такому випадку приходить лист типу

Subject: Equitrac Professional 5.0 Build №#### has passed Build Verification

All,

Equitrac Professional 1.0 Build №#### has passed “Build Verification Testing” (BVT) for further testing in QA.

NGL 1.0 Build №#### can be found at \\qafilesrv\ProdInstalls\NGL\1.0\Software\Builds\EP-####

NGL 1.0 Test Matrix for Build Verification Testing of Build №#### can be found at:

\\quattro\Library\QA\Projects\NGL\1.0\Test_Matrix\Server\NGL_Matrix_1_0_BVT_Acceptance_Build####


А сьогодні ми спершу отримали лист "Cookies in kitchen" ( постійно то контора купляє ,то люди притягують щось солодке, з приводу і без нього).

і ось який лист прийшов через деякий час:

Jim’s cookies have undergone a thorough BVT (a Bake Verification Test) and are accepted for further consumption by the rest of the building.

Baking verification was completed against the brownie, oatmeal-raisin-peanut butter and chocolate chip cookies.

Cookies can be found for eating at \\Kitchen\JimsCookies.

Ще одне нарешті :).

Суббота, 28 Января 2006 г. 04:22 + в цитатник
Ми сьогодні були в американському посольтві і подали наші паспорта на візи.
Збирались вже давно, але там потрібно зарання записуватись, їхати в робочий день в посольство в Торонто, якісь бумажки оформлювати.
Але коли в нас останній раз був Дюха, заставив записатись через інет. Йому надоїло, що він на своє запитання, коли ми в гості приїдемо, отримувати весь час-скоро, скоро. :).
Ми звичайно як завжди : анкети заповнювали, документи збирали в кучу і фоткались вчора, а конверт ( їм потрібний спеціальний, предоплачений) купляли взагалі сьогодні зранку, а назначено нам між іншим було на 8 ранку (щоб на роботу повернутись раніше).
Почекати в посольстві трошки прийшлось, але саму співбесіду як такою назвати не можна навіть. У Владлена уточнили професію, у мене запитали що контора робить, і ще нас запитали ким нам Дюха приходиться ( ми вказали що зупинимось в нього) і взяли відбитки пальців. Це все, 1-2 хвилини зайняло, навіть бумажки ніякої не взяли крім анкет. А, ще коли документи подавали в віконечку спершу, у Владлена уточними освіту , у мене - який за рахунком шлюб :). Паспорта і конверт забрали, так що надіюсь візи таки отримаємо :).
А віза нам би пригодилась, і не тільки до Дюхи в гості, а і щоб не було як минулий раз, коли Світлана Горбач в Штати приїзджала, а я навіть з нею зустрітись не могла :(.

Syriana

Суббота, 28 Января 2006 г. 04:04 + в цитатник
http://syrianamovie.warnerbros.com/
Я в кінотеатрі не була вже дуже давно, мабуть десь з початку літа, навіть не знаю чого так трапилось, не тяне якось. В основному навіть коли рекламу бачу не хочеться, але бувало що визивало щось інтерес і ми навіть говорили один одному що можна сходить. Але потім то банально забували, то обламувались, так що мабуть і не сильно і хотіли :). Завжди є ще щось чим зайнятись, плюс дома дивимось фільми (але мабуть теж менше ніж раніше) , да ще і кінотеатр місцевий захоплення в мене не визиває.
А про цей фільм я читала і зацікавило дуже. Так що 25 січня ми сходили. Ходили з Девідом, було вияснилось, що він теж дуже хоче цей фільм побачить. Він повернувся, а Марлен ще в Чілі відпочиває, так що ходили втрьох.
Фільм сподобався, не забувається після виходну з залу :).
Вийшли ми всі приголомшеними і сумними, навіть розмовляли мало, хоч перед фільмом ми ще сиділи в кафешці і веселенько тріщали. Звичайно це далеко не документальний фільм , не на фактах базований, просто версія бачення сучасного світу, влади і т.д, але відчувати себе маріонеткою у безвиході не приємно :(.
Знятий теж класно,всі зіграли просто супер.
І ходили ми в інший кінотеатр, подивилась - в розкладі багато нормальних фільмів, стараються пропонувати альтернативний вибір. Цей кінотеатр теж не ідеальний, але трошки якось приємніший, так що може мій наступний похід в кіно буде раніше ніж через півроку :).

Нарешті :).

Четверг, 26 Января 2006 г. 02:20 + в цитатник
Я вчора здала екзамен.
Exam 70-229: Designing and Implementing Databases with Microsoft SQL Server 2000 Enterprise Edition.
Навіть на нормальний результат - 885 (максимум як я розумію 1000, а прохідний 700).
Здавала я цей екзамен, тому ще минулим літом пообіцяла Владу :).
Я саме тоді почала шукати нову роботу, помітила що на сертифікати трошки звертають увагу, часто потрібні знання баз данних , тим більше я думала, що був би стимул щось повторити, щось вивчити.
Владлен скористався моєю тимчасовою слабкістю :), взяв обіцянку з мене і замовив екзамен.
Час йшов, вчитись якось не хотілось, з роботою налагодилось (коли на мене найшло помутніння на рахунок здачі, я була в відпустці), дата здачі наближалась. І тут я знайшла, що екзамен можна відмінити або перенести без штрафу. Звичайно я перенесла!
Час йшов, вчитись якось не хотілось,тим більше я знайшла нову роботу (теперішню), дата здачі наближалась. Але переносити можна скільки завгодно. Звичайно я знову перенесла!
Час йшов, вчитись якось не хотілось....але я на роботі я працюю багато з MS SQL, Влад інколи заставляв мене щось прочитати або глянути на питання закачані з інету, дата здачі наближалась. Звичайно я подумувала перенести :), але Владлен і так з мене вже сміявся. І надоїло, що щось висить над душею, відмінити ж взагалі і дали такий аргумент Владу в наших дискусіях я не могла.
Прийшлось здавати. Звичайно трошки боялась, тим більше що повчитись на минулих вихідних, як планувалось ( обіцяла собі-ну все, от на наступні вихідні два дні вчитись буду!) ну ніяк не вийшло :).
Коли заявила Владу що здаю 24 січня, він прямо не повірив, запитав- "Невже забула перенести?".
Але здати було легко, із 44 питань як мінімум 20 були з тих що я скачала була (а скачала десь дві сотні), багато їм аналогічних. Плюс дурних запитань було мало.

Вибори

Четверг, 26 Января 2006 г. 00:56 + в цитатник
У нас же тут 23 січня відбулися вибори до федерального парламенту.
Ми, поки не маємо громадянства, голосувати не можемо, але я для загального розвитку :) навіть перед виборами почала цікавитись канадською політикою, а то до того взагалі тільки самі основні факти і події знала. Хоча звичайно не настільки , щоб розібратись в різниці між косерваторами і лібералами :).
Дуже коротко в чому суть, щоб і ви знали яке в Канаді політичне життя :)
Вибори в нас дострокові. Останні 12 років в Канаді був ліберальний уряд (його відповідно вибирає парламент, де більшість мали ліберали). І відповідно останні вибори, що були 1,5 роки тому, теж виграли ліберали. Але за цей час тут був корупційний скандал, суспільне розслідування і були виявлені факти дачі "відкатів" державним службовцям, що є членами ліберальної партії. Результат- вотум недовіри уряду і нові вибори.
На цих виборах майже всі прогнозували перемогу консерваторів, вони і перемогли з невеликим відривом. Ліберали теж нормально набрали, в основному в містах.
У нас теж на наші містечка було три округа, в двох з відривом перемогли ліберали і в одному консерватор з маленьким.
Як самі вибори відбувались?- тихо. Я ще коли була в Україні, казала що тут мало політичної агітації. Коли ми повернулись, в січні, агітації було більше, чимало досить коротких, простих роликів по телевізору, в основному консерватори гнали на корупційність лібералів, ліберали проводили асоціації між американськими республіканцями і консерваторами (а їх тут ох як не люблять), а NDP(New Democratic Party)- просто так і говорили, якщо ви розчаровані в лібералах, але і консерватори вам не подобаються, голосуйте за нас. Самі програми дій рекламувались мало. Також тілька раз знаходила під дверима брошурки місцевих кандидатів. От і все. Хоч би одну людину хтось з розмахуючим прапором в центрі міста поставив :). Відбувались також дебати, навіть серед депутатів по округам, але особливого інтересу в людей вони ніби не викликають.
О, що цікаво. Активні виборці ставили перед своїми будинками за кого будуть голосувать. Всі плакати однакового формату, мабуть беруться в штабах. І досить великий процент будинків мали такі плакати, біля нас взагалі десь 20-30%, в цілому по місту менше, але може до 5-10% доходило було. Доречі, консерватори у нас біло-голубі, ліберали - біло-червоні, а демократи-оранжево-жовті.
В нашому будинку, прямо в холі була дільниця для голосування. Ні тобі кабінок, ні наглядачів від депутатів. Коли я вечором проходила по дільниці :) забирати свою кореспонденцію, за столом сиділо дві тьоті передпенсійного віку і стояло дві урни. На урнах тут теж явно економлять, прості картонні коробки. Наш хол правда ніби обладнано відеокамерою, але це все що можна віднести до безпеки. Не знають канадці життя і фальсифікацій :).
____

Шоком для мене було виявити що по нашому округу йшов кандидатом член Marxist-Leninist Party of Canada. Прикольний такий пацан в зеленому біретику з зіркою. Набрав 0.2% (144 голоса). А на сусідньому був від Communist Party of Canada, цей навіть 0.5% набрав.

А ще в нас виявляється є:
Marijuana Party – This party is devoted to ending the prohibition on marijuana use and possession in Canada. The party platform states that after ending prohibition in Canada, it would focus on pressuring the international community to also end prohibition against the drug. The party platform is based entirely on the issue of cannabis.
__

Явка по нашому округу по моїх розрахунках близько 60%. Серед знайомих канадців відносно багато ходили голосувать (звичайно потрібно враховувать що мій круг знайомих специфічний). І на роботі політика була популярною кухонно-обідьною темою за пару тижнів до виборів і два наступні дні.

Вихідні

Понедельник, 23 Января 2006 г. 06:53 + в цитатник
Класні в нас були вихідні, насичені.
___

Спершу в пятницю вечором до нас приходили Дюхини друзі, що переїхали жити до нашого містечка, класно посиділи до півтретьої ночі.
___

А в суботу після обіду ми спокусились приємною погодою( десь близько нуля і сонячно) , вирішили прогулятись по парку. За деякий час захотіли випити кави і зайшли в непримітну на перший кафешку і залишились там надовго. Таке прикольне місце виявилось! Стиль - Live Music Venue, по вечорам там грають професіонали, а в день просто народ , виконують відомі композиції або свої власні, коли ми були був рок і щось таке що я , як абсолютний профан не знаю, але мені сподобалось :). Як на мене нормальне обладнання- електрогітари, барабани. Обстановка теж не звична - столи і стільчики ( навіть за одним столом) не повторюються, і не те щоб вони суперні, самі-самі дешеві, на стінах якісь плакати, картини і статуетки які мабуть хтось викинув раніше :) . Здавалось би, мало б бути страшно, а ні - дуже приємно. О, і ще- на столах горіли свічки. Народ теж прикольний, здається багато один одного знає, бувало, що тільки частина народу на сцені мінялась , кожен з кожним пробував грати. Більшість пили ну дуже багато пива. Перший раз бачила "інтелегентно" пяних канадців (в всякому разі говорять без акценту) :). Якось бачила алкашного виду пяний народ, якось зовсім молодих, а це пяних "по-нашому": випить і поговорить, поспівать :). І готують там класно , а який класний пунш Apple Jack ( солодкий гарячий яблучний сік, Jack Daniel's+ лимон , кориця ) подають. Головне, як не дивно, ми не відчували себе чужими. Так що мабуть це наший не останній похід туди.
___

Сьогодні ж ми катались на лижах на схилах в нашому містечку http://www.skichicopee.com/index.html . Я вже про це місце ніби згадувала, ми там літом на гірських велосипедах ганяли. Сезон там починається на початку грудня, але ми якось не знайшли часу вибратись раніше. Я не велий спец :), а Влад перший раз взагалі на лижі став. Тому ми взяли були один урок з інструктором, дуже сподобалось і допомогло, вчить класно. А до кінця дня ми досить класно спускались. А Владлен просто талант має, так вже катається! не чекала. І сподобалось йому дуже, сидить зараз, згадує цей день і планує наступний раз :).
Ось як виглядають професіонали :) :
IMG_5252-.jpg (466x699, 229Kb)

Freezing drizzle

Среда, 18 Января 2006 г. 04:00 + в цитатник
Ось який переклад цього словосполучення дає Лінгво: переохлаждённая морось. А на практиці це коли ніби і моросить дощиком, але всі машини їздять покриті льодовою корочкою :).
О така у нас погода :(.
І прогнозують що ще як мінімум до кінця січня буде в проміжку 0-5 градусів і дощі періодично:( . Хоча звичайно порівнюючи з тим що рухається на Україну, ми повинні мабуть радіти.

Рік в Канаді

Вторник, 17 Января 2006 г. 05:30 + в цитатник
А сьогодні можна сказати дата :)- рівно рік тому ми перший раз ступили на канадську землю.
На такого роду дати є традиція підбивати підсумки. Ну підсумки - це звичайно занадто, але головне що можу сказати - що я зовсім не жалкую що Влад підбив мене на такий крок :). Можна сказати що я щаслива тут і думаю що як мінімум ще пару наступних років проведу тут :). Я навіть наше К-В полюбила, навіть вже не думаю про переїзд до Торонто (ще кілька місяців тому я цього хотіла). І все в нас склалось за цей час класно, я не надіялась на такий хід справ, коли летіла сюди. Звичайно поки нам досить щастить і Юра з Наталею нам дуже допомогли на початку , інакше можливо було б тяжче, але з другою сторони- Канада сама по собі відкриває великі можливості.
А в цілому справа звичайно не тільки в Канаді, я просто оптимістка і була б мабуть щаслива всюди . Ну як же не радіти життю, коли в мне такий ідеальний чоловік, чудова родина і багато хороших друзів? :).

Пятниця, 13

Понедельник, 16 Января 2006 г. 05:59 + в цитатник
Минула ж пятниця була саме 13 ще і повний місяць.
На роботі народ активно це обговорював, тут дуже 13 не люблять, у нас же навіть 13 поверху немає.
Мій колега і сусід по кімнаті Роберто (саме Роберто, а не Роберт, має італіські корені) розповів про традицію місцевих байкерів збиратись кожного такого дня ( 13-того, що припадає в пятницю)в містечку недалеко біля Гамільтону. А ще по розповідав про інші традиції байкерів і різницю між ними (сам має мотоцикл і ним страшно фанатіє).
Сьогодні пригадала що він розповідав і ось що знайшла в інеті:
http://www.pd13.com/origins_of_friday_the_13th.htm


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 14 13 [12] 11 10 ..
.. 1 Календарь