-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


скорі 30

Понедельник, 13 Февраля 2006 г. 03:40 + в цитатник
Вчора ми були на ДН Віті Гавриша.
Взагалі-то він народився 30 січня, але на саме ДН він відпочивав в Мексиці, а вчора збирав друзів. Дуже приємні враження, і місце (http://www.goldenlion.ca/home.html), і народ (було чоловік 20, більшість для нас були новими) класні. Влад так зі мною під Червону Руту витанцьовув :).
Але суть не в тому. Виповнилось то йому 30 років. Так я тепер не можу перестати думати, що це ж і Владу скоро 30, боюсь навіть думати що і мої близяться :(.
Юрі Гапону взагалі вчора 32 виповнилось, але він для мене завжди був старшим за нас, ну і серйознішим, тому мабуть його вік якось не асоціювався з віком Влада, а Вітя- однокурсник Владлена, мабуть тому до мене дійшло, що 30 років то скоро :).
А для мене це якимось рубежем завжди було, в 18, як і всі мабуть, я думала, що в 30 років я буду вже старою :).

LittleAnt   обратиться по имени Понедельник, 13 Февраля 2006 г. 16:58 (ссылка)
А дорослішати все ніяк не виходить... Хоча власне і не хочеться :)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Вторник, 14 Февраля 2006 г. 05:50 (ссылка)
Исходное сообщение LittleAnt
А дорослішати все ніяк не виходить... Хоча власне і не хочеться :)

Точно :)
Ответить С цитатой В цитатник
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку