Понедельник, 13 Февраля 2006 г. 03:40
+ в цитатник
Вчора ми були на ДН Віті Гавриша.
Взагалі-то він народився 30 січня, але на саме ДН він відпочивав в Мексиці, а вчора збирав друзів. Дуже приємні враження, і місце (
http://www.goldenlion.ca/home.html), і народ (було чоловік 20, більшість для нас були новими) класні. Влад так зі мною під Червону Руту витанцьовув :).
Але суть не в тому. Виповнилось то йому 30 років. Так я тепер не можу перестати думати, що це ж і Владу скоро 30, боюсь навіть думати що і мої близяться :(.
Юрі Гапону взагалі вчора 32 виповнилось, але він для мене завжди був старшим за нас, ну і серйознішим, тому мабуть його вік якось не асоціювався з віком Влада, а Вітя- однокурсник Владлена, мабуть тому до мене дійшло, що 30 років то скоро :).
А для мене це якимось рубежем завжди було, в 18, як і всі мабуть, я думала, що в 30 років я буду вже старою :).
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-