-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


T-touch

Среда, 22 Февраля 2006 г. 23:42 + в цитатник
На минулих вихідних коли ми ходили на каток, Владленка був упав. Мабуть надивився олімпіади і вирішив повторити трюки :). Насправді він катається все краще і краще, раніше помаленьку, по прямій в основному, а це ми ще були з Юліаною і Сашею, вони катаються непогано, особливо Саша, от Влад і справді вже трошки щось незвичне пробував. Впав він вдало, не вдарився, тільки рукою затормозив :), на якій був годинник. Самому механізму, склу нічого, і браслет цілий, але постраждало те місце де браслет кріпиться до годинника, не знаю як називається :(, але в результаті годинник на руці не поносиш , хіба в кишені :). Може його і можна десь поремонтувати, але я і так хотіла Владу новий годинник купляти,так що останні два дні займалась вибором.
Я активно була націлена купити щось солідне, обвязково механічний якоїсь швейцарської марки, самі прості моделі не дорогі досить, ну і якоїсь суми все-таки для Влада мені не шкода :). Влад щоправда ніби не зовсім був згідний з направленням пошуку :). Але зупинилась я на даний момент на трошки іншій моделі, просто як побачила і почитала, то вже інші стали зовсім непривабливими.
Марка то швейцарська, але кварцові з дуже прикольною функціональністю.
" More than just a watch, the T-Touch offers 8 separate functions, activated by pressing on the crown and then pressing on the touch-sensitive screen.":)
І ось як вони виглядають:
dyn.JPG (260x380, 77Kb)

І Владлену подобаються! :) так що якщо не прифанатію ще чимось іншим :), то куплю як не ці, то якісь із цієї ж серії:
http://www.tissot.ch/?mod_collection/id_touchscreen/fid_0001/action_show

Scruj   обратиться по имени Четверг, 23 Февраля 2006 г. 14:27 (ссылка)
Цікавий набор функцій - якщо зрвучно використовувати, то непоганий вибір. Правда я останній час щось був надумався що годиник повинен буди темного кольору.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Четверг, 23 Февраля 2006 г. 17:50 (ссылка)
Исходное сообщение Scruj
Цікавий набор функцій - якщо зрвучно використовувати, то непоганий вибір. Правда я останній час щось був надумався що годиник повинен буди темного кольору.

ага, може і ми темний купимо, побачимо,
зараз дивлюсь на http://cgi.ebay.ca/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=...870&sspagename=ADME:L:RTQ:CA:1
А використовувати дуже зручно.
Хоча тобі мабуть як заядлому автомібілісту такі сподобались би:
http://www.tissot.ch/?mod_collection/id_sport/fid_0026/action_show
Ответить С цитатой В цитатник
Scruj   обратиться по имени Четверг, 23 Февраля 2006 г. 18:03 (ссылка)
Слухай, ти їх вживу бачила? На цій фотці з ebay вони виглядають не дуже. 255 долларів на аукціоні за годинник + ще доставка це не така мала сумма, щоб купувати їх тільки по фотці - можливо вони виявляться завеликими або замалими, або дуже важкими, або кнопки будуть незручні по силі реагуванні, т.п. + пробелма підгону браслета - в магазині вам це зроблять безкоштовно, а через онлайн будеш потім комусь платити. (Взагалі не уявляю часову майстерню в канаді - це ж потрібно хоча б тисяч 5 в місяць заробити).

Я потім після того як свох купив, знайшов що майже за ту ж ціну у нас є Omega, наприклад http://www.omegawatches.com/index.php?id=299.
Але сьогодні вияснилося що це не швейцарська марка також :), а Швеція, та ще й підрозділ Swatch так що я трохи заспокоївся.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Четверг, 23 Февраля 2006 г. 18:52 (ссылка)
Исходное сообщение Scruj
Слухай, ти їх вживу бачила? На цій фотці з ebay вони виглядають не дуже. 255 долларів на аукціоні за годинник + ще доставка це не така мала сумма, щоб купувати їх тільки по фотці - можливо вони виявляться завеликими або замалими, або дуже важкими, або кнопки будуть незручні по силі реагуванні, т.п. + пробелма підгону браслета - в магазині вам це зроблять безкоштовно, а через онлайн будеш потім комусь платити. (Взагалі не уявляю часову майстерню в канаді - це ж потрібно хоча б тисяч 5 в місяць заробити).

Я потім після того як свох купив, знайшов що майже за ту ж ціну у нас є Omega, наприклад http://www.omegawatches.com/index.php?id=299.
Але сьогодні вияснилося що це не швейцарська марка також :), а Швеція, та ще й підрозділ Swatch так що я трохи заспокоївся.


Вживу бачила. Так саме на цих фотках вони не дуже,але якщо я куплю то потім краще сфоткаю :).
такий годинник в магазині коштує не менше 750 доларів, і не тому що канадський магазин, всюди так. Ціна висока із-за T-touch технології, її більш ні в кого немає, а це мені саме і сподобалось. Спробую через інет купити якщо вони не вище 350 піднімуться. Якщо не влаштують, можна вернути назад. Все гарантується і страхується :). і через через аукціон ми вже стільки всього купили, що я не переживаю.
І майстерні тут є,і є навіть дешеві, китайські :)
А Omega тут престижна марка,за ім'я готові платити, мабуть ще і тому що реклами багато.І марка це все-таки швейцарська, хоч і дійсно зараз входить в концерн.

History of Omega Watches

Today, seven out of ten people throughout the world are familiar with the OMEGA watch brand - a truly amazing rate of awareness to which few other watch brands can lay claim. The reason behind this success is said to be the reliably fine quality of every OMEGA watch. From its modest beginnings in La Chaux-de-Fonds in 1848 the assembly workshop created by 23-year-old Louis Brandt gradually gained renown. Louis Brandt assembled key-wound precision pocket watches from parts supplied by local craftsmen. After Louis Brandt's death in 1879, his two sons Louis-Paul and Cesar took over control of the business.

Louis-Paul and César Brandt both died in 1903, leaving one of Switzerland's largest watch companies - with 240,000 watches produced annually and employing 800 people - in the hands of four young people, the oldest of whom was Paul-Emile Brandt. The economic difficulties brought on by the First World War would lead him to work actively from 1925 toward the union of OMEGA and Tissot then to their merger in 1930 within the group SSIH. By the seventies, SSIH had become Switzerland's no 1 producer of finished watches and no 3 in the world. The severe monetary crisis and recession of 1975 to 1980, SSIH was bailed out by the banks in 1981. In 1985 the holding company was taken over by a group of private investors. Immediately renamed SMH, Societe suisse de microelectronique et d'horlogerie, the new group achieved rapid growth and success to become today's top watch producer in the world. Named Swatch Group in 1998, it now includes Blancpain and Breguet. Dynamic and flourishing, OMEGA remains one of its most prestigious flagship brands.

1st March 1965 - OMEGA's Speedmaster chronograph was "flight-qualified by NASA for all manned space missions" as the only wristwatch to have withstood all of the U.S. space agency's severe tests. On 21 July 1969 - 02:56 GMT, the Speedmaster records man's first steps on the Moon's surface. The Speedmaster became the first watch (and the only watch since) to be worn on the Moon. With this unique accomplishment came a unique nickname: the Moon Watch. April 1970 - the OMEGA Speedmaster rescued the Apollo 13 mission from a potential disaster, earning OMEGA the "Snoopy Award".

1948 saw the advent of the Seamaster, Seamaster 300 in 1957, In 1981, the newly launched Seamaster 120 set a new world free dive record at a depth of 101 metres. The Seamaster is also famous for being the choice watch for James Bond.

А який в тебе годинник?, вибач, я не памятаю.
Ответить С цитатой В цитатник
Scruj   обратиться по имени Четверг, 23 Февраля 2006 г. 19:12 (ссылка)
http://www.watch-heaven.com/store.php/modname/Freezing+Rain
Їх основний ньюанс - вони з алюмінію і тому дуже дуже легкі.
Як я зараз розумію, вони виглядають трохи занадто молодіжними
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Четверг, 23 Февраля 2006 г. 19:44 (ссылка)
Исходное сообщение Scruj
http://www.watch-heaven.com/store.php/modname/Freezing+Rain
Їх основний ньюанс - вони з алюмінію і тому дуже дуже легкі.
Як я зараз розумію, вони виглядають трохи занадто молодіжними


Мені дуже подобаються.
І я б не сказала що занадто молодіжні, звичайно для 50 років вже якось не дуже :), але в 30 - самий раз.

Ось прочитала про концерн:
http://www.swatchgroup.com/company/past.php
http://www.swatchgroup.com/company/present.php
Ответить С цитатой В цитатник
Scruj   обратиться по имени Четверг, 23 Февраля 2006 г. 20:38 (ссылка)
Трохи почитав. Я не думав, що в англійскькій мові є спеціальне слово "швейцарський" = swiss.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Четверг, 23 Февраля 2006 г. 21:14 (ссылка)
Исходное сообщение Scruj
Трохи почитав. Я не думав, що в англійскькій мові є спеціальне слово "швейцарський" = swiss.

ага, швейцарський і голандський/нідерландський є виключення з будь-яких правил :)
http://www.englishclub.com/vocabulary/world-countries-nationality.htm
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Обіцяна фотка Понедельник, 27 Марта 2006 г. 08:51 (ссылка)
Годинник я таки купила кілька тижнів тому,не там де спочатку пробувала, але теж на ebay, тільки це сфоткала:
IMG_5506-.jpg (699x466, 35Kb)

Доречі точно цей годинник можна на Аджеліні Джолі в Ларі Крофт побачити.
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку