Воскресенье, 26 Февраля 2006 г. 07:39
+ в цитатник
Гуляли сьогодні по виставці, і тато з мамою фотографували симпатичну дівчинку на мотоциклі, така щасливо виглядаюча сім'я, я прямо замилувалась. І тут неочіковано батько українською до малої- "Доцю, дивись на мене". Сфотографував і підхопив на плечі. А мала залилась щирим дитячим сміхом.
І так мені захотілось до мами і до тата ... О це б знову побути такою маленькою дівчинкою, сміятись і не думати ні про які дорослі проблеми, а біля тебе люблячі батьки, вредненькі братики :). Так спогади про дитинство налинули, про "доцю" звернене до мене, що ж плакати захотілось :(.
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-