ну і ну ! |
Исходное сообщение Roma333
Самі по собі ракети великої загрози не становлять. Їх надто мало і для їх застосування немає підходящих літаків. А випуск копій ні Іран, ні навіть Китай не потяне. Занадто великим є технологічний розрив.
Більш перспективним для Ірану є вивчення цих ракет з метою покращення своїх власних розробок.
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |