to
hapon
Можливо я не правильно була написала, не так виразилась.
Ні, той пацан на 100% впевнений не був, просто дуже сильно надіявся. Знаєш, той варіант, коли реальність не така вже ідеальна, але надія жива, особливо коли для тебе це важливо і ти цього давно хочеш :).
В нас є інший пацан що перед грою з росіянами казав, що канадці програють, навіть пропонував грати на гроші. Сам він канадець. А коли таки програли, то виглядав як побита собака. Бо на словах то він гнав, не подобалось як вони грали, але реально не думав що таки програють, надіявся на краще.
Ну і не так ніби вже канадська збірна дуже-предуже погано виглядала.
Я правда тільки гру з італійцями, німцями і росіянами дивилась :). Да і в цілому я не шарю в хокеї :(.
to

Jango
Результаты в инете конечно видела, а выступление только посмотрю скоро.
Читал?
In Skating, It Figures To Be a Russian (By Sally Jenkins, February 17, 2006)
http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/linkset/2005/03/24/LI2005032402556.html
только тут регистрироваться нужно
а перевод:
http://www.inosmi.ru/translation/225633.html