-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Хокей. RUS - CAN 2:0

Четверг, 23 Февраля 2006 г. 01:20 + в цитатник
Гри ще не бачила, просто результат з інета.
Мені то в принципі було всерівно хто виграє, а пацанів шкода. Буду зараз тихенько звалювать додому, ні з ким тріщать не буду, хай відійдуть до завтра. Добре хоч здається всі знають, що я українка, а не росіянка :).
А ще я була вчора пошуткувала була невдало, тріщали, що фінал буде в неділю в 8 ранку по канадському, один пацан сказав, що рано вставать потрібно буде щоб Канаду подивитись, а я втішила :), що може Канада за бронзу буде грать, це в суботу в 2 години дня, тоді зможе виспатись. А тут і до бронзи справа не дійшла. Може пригадають :).

Jango   обратиться по имени Четверг, 23 Февраля 2006 г. 03:38 (ссылка)
=)))))))))))))))))))))))) бедная!
Ответить С цитатой В цитатник
Lightpower   обратиться по имени Re: Хокей. RUS - CAN 2:0 Четверг, 23 Февраля 2006 г. 11:51 (ссылка)
Весь РуНет кишит постами о победе русских :~) Хоккей никого равнодушным не оставил
Представляю, какого сейчас канадцам...

LI 5.09.15
Ответить С цитатой В цитатник
Jango   обратиться по имени Четверг, 23 Февраля 2006 г. 14:59 (ссылка)
Танчік_із_Канади, mozhet byt' =) no ja sednja v shkolu pojdu :D:D:D:D oni menja sjedjat. uzhe so vchera obeshajut ;)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Четверг, 23 Февраля 2006 г. 17:23 (ссылка)
Исходное сообщение Lightpower
Весь РуНет кишит постами о победе русских :~) Хоккей никого равнодушным не оставил
Представляю, какого сейчас канадцам...

LI 5.09.15

Игра была очень напряженной, красивой, жалко что Канада и Россия сошлись так рано :(.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Четверг, 23 Февраля 2006 г. 17:26 (ссылка)
Исходное сообщение Jango
Танчік_із_Канади, mozhet byt' =) no ja sednja v shkolu pojdu :D:D:D:D oni menja sjedjat. uzhe so vchera obeshajut ;)

А ты говори что за Канаду болел :)и что зато канадки золото взяли в женском хоккее.
Ответить С цитатой В цитатник
Аноним   обратиться по имени Пятница, 24 Февраля 2006 г. 01:12 (ссылка)
Canada looked tired and slow all the tournament. That guy who expected to see Canada in the final was kinda joking.. After 0:2 to Swiss ?!?! and Finland, you hope they recover and reach the final, but to be 100% sure - that's a joke for sure.

Now it's up to Russia to win the gold. They always had the best players, but could not make them play as a team for last years.

P.S. Ovechkin is great one. What a future that kid is going to have in NHL.
Ответить С цитатой В цитатник
Jango   обратиться по имени Пятница, 24 Февраля 2006 г. 01:24 (ссылка)
hapon, uh-huh... u never know what's gonna come up in the next game. :D

Sluzkaya got bronze in figure skating :'(
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Пятница, 24 Февраля 2006 г. 04:08 (ссылка)
to hapon
Можливо я не правильно була написала, не так виразилась.
Ні, той пацан на 100% впевнений не був, просто дуже сильно надіявся. Знаєш, той варіант, коли реальність не така вже ідеальна, але надія жива, особливо коли для тебе це важливо і ти цього давно хочеш :).
В нас є інший пацан що перед грою з росіянами казав, що канадці програють, навіть пропонував грати на гроші. Сам він канадець. А коли таки програли, то виглядав як побита собака. Бо на словах то він гнав, не подобалось як вони грали, але реально не думав що таки програють, надіявся на краще.
Ну і не так ніби вже канадська збірна дуже-предуже погано виглядала.
Я правда тільки гру з італійцями, німцями і росіянами дивилась :). Да і в цілому я не шарю в хокеї :(.
to Jango
Результаты в инете конечно видела, а выступление только посмотрю скоро.
Читал?
In Skating, It Figures To Be a Russian (By Sally Jenkins, February 17, 2006)
http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/linkset/2005/03/24/LI2005032402556.html
только тут регистрироваться нужно
а перевод:
http://www.inosmi.ru/translation/225633.html
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку