Пятница, 24 Февраля 2006 г. 19:30
+ в цитатник
Веселий день. Справжня п'ятниця.
Тільки 11.30 дня, а ми вже пили коктелі з шампанським :). Це було з самого ранку коротке святкування вдалого закінчення проекту. Звичайно він не закінчився повністю, будуть виходить нові версії потім і т.д. Але в основному - так, його "прийняли до продажу". З понеділка я переходжу на інший проект. Прикольно що робило коктелі і обслуговували всіх наше керівництво, керівник проекту навіть одягнувся під офіціанта- одягнув білу рубашку з метеликом :).
Взагалі мене дивує, що тут нормою рахується пити спиртне в робочий час. Звичайно не багато, але бутилку пива за обідом пацани мабуть десь раз в тиждень собі дозволяють. Я памятаю, пішла перший раз на обід з нашої командою тестерів з уже попереднього проекту, 12 пацанів і я :). Вони вибрали спортивний бар в якості місця для обіду і по бутилці пива собі як напій, тут я і зрозуміла що ми спрацюємось :). І це не тільки моя контора, у Влада так само, наприклад, коли осінню тиждень проходив пивний фестиваль, здається вони кожний день якесь нове пиво пили.
А ще у нас зніміють рекламне відіо (не для телевізора, просто щоб клієнтам показувать) і в одному крилі працюють електрики, якесь нове хитре обладнання встановлюють. Не знаю, що вони роблять, але інколи в мої робочій кімнаті( і саме тільки в мене :(, сусідні на інших перемикачах, у них нормально) на кілька секунд зникає напруга. Системні блоки і тестове обландання то на UPS, а на монітори не вистачило і мережа зникає:(, а в мене роботи фактично на сьогодні немає, тільки інет і екран саме і потрібні :).
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-