Вторник, 07 Марта 2006 г. 21:14
+ в цитатник
Останніми днями в нас така класна погода, сонячно, не хочеться повертатись з вулиці в приміщення. Особливо з обідньої перерви :).
Погано тільки, що мої звичні співтоваришки про прогулянках в обідню перерву, Наташа і Таня, не працюють в компанії з минулої пятниці, Наташа пішла в декрет, а Таня перешла в McAfee працювати :(.
Тому сьогодні я вирішила провести час з Владленом, а то працюємо в 5 хвилинах один від одного, а в обідню перерву рідко зустрічаємось. Виявляється, з обідньої перерви проведеної з Владом ще тяжче повернутись до роботи :).
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-