-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Canadian International AutoShow 2006

Воскресенье, 26 Февраля 2006 г. 07:15 + в цитатник
Ну що можна сказати - класна виставка, багато виробників http://www.autoshow.ca/2006/showsummary_exhibitors.asp, куча машин, великі площі, втомились були ходити :).
Відрізняється від київських автомобільних виставок дуже, перш за все звичайно машинами, які тут представлені, в Києві не те що прототипів, самих нових моделей не завжди побачиш. Але ще відрізняється тим, що тут тишо, мало музики, майже немає якихось розіграшів, дівчат в коротеньких спідницях і т.д. Не св'ято, а просто люди прийшли вибирати собі машини. Звичайно є підлітки, є народ який просто подивитись прийшов, але багато дійсно порінюють машини, вибирають, яку будуть брати наступною. В більшість машин (звичайно не ретро чи прототипів) можна сісти, переключити передачі, порегулювати сидіння :).
Цікаво, що уряд Канади мав свій відділ на виставці і рекламував найбільш економні машини, гібриди і просто що найменше бензину потребують в своєму класі.
Також були були представлені віськові сили Канади, заманювали наївних молодих людей бронетехнікою в армію :).
Тут трохи фоток- http://tanchik77.fotoplenka.ru/album173476/
 
IMG_5320.jpg (699x466, 273Kb)
IMG_5329.jpg (699x466, 247Kb)

Танчік_із_Канади   обратиться по имени Воскресенье, 26 Февраля 2006 г. 07:17 (ссылка)
ну і ще одна :):
IMG_5379.jpg (699x466, 290Kb)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Воскресенье, 26 Февраля 2006 г. 07:21 (ссылка)
view#2
IMG_5380.jpg (699x466, 258Kb)
Ответить С цитатой В цитатник
Серебрянный_Принц   обратиться по имени Вторник, 28 Февраля 2006 г. 05:55 (ссылка)
I cправдi - красунi! Занiс до своei папки: дуже полюбляю машини. Чopнi, бронзовi, срiблястi, аби були гарнi зовнi та швидки на ходу.
Нажаль, не дуже багато в тебе фоток - я б ще назберегав. Дякую.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Среда, 01 Марта 2006 г. 05:37 (ссылка)
Исходное сообщение Серебрянный_Принц
I cправдi - красунi! Занiс до своei папки: дуже полюбляю машини. Чopнi, бронзовi, срiблястi, аби були гарнi зовнi та швидки на ходу.
Нажаль, не дуже багато в тебе фоток - я б ще назберегав. Дякую.

на сайті виставки також є фотки, правда маленькі:
http://www.autoshow.ca/2006/gallery.asp?sub=main
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку