Canadian International AutoShow 2006
|
|
Воскресенье, 26 Февраля 2006 г. 07:15
+ в цитатник
Ну що можна сказати - класна виставка, багато виробників
http://www.autoshow.ca/2006/showsummary_exhibitors.asp, куча машин, великі площі, втомились були ходити :).
Відрізняється від київських автомобільних виставок дуже, перш за все звичайно машинами, які тут представлені, в Києві не те що прототипів, самих нових моделей не завжди побачиш. Але ще відрізняється тим, що тут тишо, мало музики, майже немає якихось розіграшів, дівчат в коротеньких спідницях і т.д. Не св'ято, а просто люди прийшли вибирати собі машини. Звичайно є підлітки, є народ який просто подивитись прийшов, але багато дійсно порінюють машини, вибирають, яку будуть брати наступною. В більшість машин (звичайно не ретро чи прототипів) можна сісти, переключити передачі, порегулювати сидіння :).
Цікаво, що уряд Канади мав свій відділ на виставці і рекламував найбільш економні машини, гібриди і просто що найменше бензину потребують в своєму класі.
Також були були представлені віськові сили Канади, заманювали наївних молодих людей бронетехнікою в армію :).
Тут трохи фоток-
http://tanchik77.fotoplenka.ru/album173476/ 
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-