-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Вязальне

Понедельник, 26 Апреля 2010 г. 06:47 + в цитатник
Останнім часом багато в'яжу і хоч не дуже задоволена свої роботами і фотками, все одно покажу останні роботи:
 (700x525, 98Kb)
 (699x437, 130Kb)
обидві моделі дуже популярні в англомовному інеті, обидві в'яжуться одним полотном зверху вниз, тільки трошки поміняла під себе і свої нитки.
Доречі про нитки, в першому светрі використала мериносову вовну, приємна на дотик, легко в'яжеться і т.д. Після першого прання светр трошки виріс :(
В другій моделі використовувала нитку 50% вовни і 50% шовку, ручна покраска. Дуже приємна, тільки дуже вже моток від мотка відрізняється, купляла через інет. І ще я не правильно вибрала модель під ці нитки :(.

А фоток нормальних немає, бо Влад не розуміє як можна "фоткать шмотки" і взагалі з мого вязання трошки підсміюється :(
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Среда, 21 Апреля 2010 г. 22:32 + в цитатник
If you don't read the newspaper, you are uninformed. If you do read the newspaper, you are misinformed. ~Author unknown, commonly attributed to Mark Twain or Thomas Jefferson

Цікаво, щоб вони про телевізор сказали? :)
Рубрики:  Places, facts, etc

An Evening in Vienna

Среда, 21 Апреля 2010 г. 22:30 + в цитатник
В Північній Америці, батьківщині попкорна :), люблять поєднувати поглинання їжі і видовища.
Ні, живу музику в ресторані я люблю; але ось наприклад колись в нашій компанії був черговий вечір по святкуванню виходу якогось нового продукту, була вечеря і одночасний виступ коміків. В результаті я залишилась голодна( ну не можу я їсти коли люди стараються, до мене зі сцени звертаються) але і почула мало, бо інші столовими наборами дзвеніли.

А в минулу п'ятницю я з Марленкою були на Dinner Concert в perimeterinstitute і мені на диво дуже сподобалось. Я боялась що потрібно буде їсти під виступ, але виявилось що не все так погано, вірніше все організовано було просто чудово. По-перше вечір був тематичним, називався "Вечір в Відні", виступав струнний квартет і ось якою була програма:

6:00-6:30 pm Appetizers
6:30-7:00 pm 1st Concert Set
7:00-8:00 pm Main Course Dinner
8:00-8:30 pm 2nd Concert Set
9:00-9:30 pm Dessert
9:30-10:00 pm 3nd Concert Set

Музика відповідно австрійських композиторів , наприклад після десерту "подавали" Штрауса-батька. Також кожен виступ починався з короткої, цікавої розповіді, історичного екскурсу. Їжа теж була на висоті- шефська обробка деяких австрійських страв.
Все було дуже романтично, маленька кількість столиків, музиканти не на сцені, а просто серед залу, свічки, чудовий сервіс. Не диво, що здається там всі, за виключенням нас, були закоханими парами :). Але в нас з собою теж був мужчинка, майбутній Рафаель, музику слухав і ножками підтанцьовував. Так, Марлен вагітна хлопчиком, Габріель, старший братик, щасливий :).
Рубрики:  Day by day

До чего дошёл прогресс

Вторник, 20 Апреля 2010 г. 20:18 + в цитатник
В одного нашого друга , ще з часів універу, сину вже 14 років, ну і відповідно він вже ходить в high school.
Самі розумієте вік тяжкий і цікавий, цікавиться дівчатами , питання щодо сексу до татка :), тобто все як в має в бути в 14 років, і я цим не здивована.. Але здивувала мене розповідь про сексуальну освіту в школі , приємно здивувала. Ні про ці уроки я знала, і про те, що вчать як презервативами користуватись, теж знала і позитивно до цього відношусь. Ось тільки про те що їх намагаються ознайомити з тим що таке дитина і як це непросто, я не знала. Виявляється є такий проект- їм видають дитинку- робота з чипом всередині, яка періодично плаче, і її потрібно заспокоїти ( нагодувати, поміняти чи просто поколихати і т.д.) Видають її на тиждень, і ти постійно маєш бути з цією "дитиною", потім інформацію зчитую, якщо "дитина" багато плакала- ти отримуєш погану оцінку :).
Звичайно цього мало, і діти сприймають це як гру, але може хоч якийсь позитивний ефект матиме.

Browning BPS high capacity shotgun :)

Среда, 14 Апреля 2010 г. 01:38 + в цитатник
В минулу пятницю стріляла з такої штуки :
 (696x155, 12Kb)
Розриває стандартну картонну мішень на кусочки . Плече майже не побіло :).

Ще стрілала з нашого страндартного радянського СКС, їх тут активно продають і дешево між іншим, всього по 200 доларів. Але продають звичайно тільки тим в кого лізенція є :).

Цей раз зі мною ходив і Влад. Яков так мене хвалив як я гарно стріляю, які в мене результати , але прийшов Влад і одразу ж побив всі мої "рекорди" :(.
Рубрики:  Day by day

Можливо баян, але спододобалось дуже

Пятница, 09 Апреля 2010 г. 18:35 + в цитатник
Цифровые стихи
(читать вслух, с выражением)

Пушкин

17 30 48
140 10 01
126 138
140 3 501

Маяковский

2 46 38 1
116 14 20!
15 14 21
14 0 17


Есенин

14 126 14
132 17 43.
16 42... 511
704 83.
170! 16 39
514 700 142
612 349
17 114 02


Веселые:

2 15 42
42 15
37 08 5
20 20 20!
7 14 105
2 00 13
37 08 5
20 20 20!


Грустные:

511 16
5 20 337
712 19
2247


Частушки:

117 117
19 9 5!
117 117
48 35!

Без заголовка

Четверг, 08 Апреля 2010 г. 21:24 + в цитатник
Сьогодні з нас з Владом погані працівники, замість працювати дивимось через вебкамеру на Данилка. Він пішов перший раз в новий дитсадок. Поки на один день в тиждень, а далі подивимось. Коротко - дитсадок приватний, як і майже всі тут. Група- 10 дітей, 2 вихователя ( доречі це по закону обмеження). Вибрали його, бо дуже сподобалась програма по якій займаються, приміщенні і вихователі, хороше харчування, та ж вебкамера і по-сусідству з моєю роботою.
Решту 4 дні буде продовжувати ходити до Оксани, в домашній дитсадок, нам там в цілому подобається, можу сказати багато хорошого. Але там є і свої мінуси, писати про які детально ліньки :).
Рубрики:  Dan
Day by day

Без заголовка

Четверг, 08 Апреля 2010 г. 06:48 + в цитатник
У Другого в в цьому запису є лінк на фото, там є і фото з України, дуже цікаві-
http://iconotheque-russe.ehess.fr/album/8/

Без заголовка

Четверг, 08 Апреля 2010 г. 06:26 + в цитатник
В Нью-Йорку ми були 4 дні і бачили величезні черги до магазину Apple( як раз був перший день продажу iPad), великі черги на ліфт до верхівки Empire State Building, немаленькі черги за кавою і до туалетів :). Ходили\їздили по місту з GPS і періодично шукали найближчий Starbucks , і не стільки для капучіно для мене , а для туалетів для Дані :). Про черги в туалет 2-річній дитині тяжко пояснити , і я навіть для підстрахування одягла на нього підгузник, але Даня довів що він вже зовсім дорослий, тільки один раз в особливо довгій черзі почав знімати штани і погрожувати напісяти прямо там , так що нас пропустили поза чергою :). І взагалі він молодець, все мужньо переніс, навіть довгу дорогу в машині, і навіть вивчив кілька нових букв і слів .

Ще ми послухали звуки літаючих прямо над тобою гелікоптерів в Центральному парку, дали нас поштовхати на центральних вулицях і т.д.

І хоч я звичайно наїзжаю на Нью-Йорк, але 1)ми цей раз багато гуляли по самим туристичним місцям, тому іншого чекати і не варто 2) в цьому є свій шарм 3) там багато своїх плюсів, я просто помираю від заздрощів від їх вибору і доступності театральних виступів , музеїв, від їх нічних клубів і магазинів 4) і саме головне, в місті і поряд живе багато наших чудових друзів.
Рубрики:  Day by day

Новини

Среда, 07 Апреля 2010 г. 05:04 + в цитатник
Останні два тижні були насиченими, пережила пожежу ( в переносному значенні слова) на роботі, пожежу ( в прямому значенні слова) вдома і вчора повернулись з міста яке смердить ніколи не спить.
 (699x467, 225Kb)
Рубрики:  Pictures
Day by day

Без заголовка

Вторник, 23 Марта 2010 г. 18:35 + в цитатник
Ось живе канадець, платить податки з зарплати і нерухомості і хоче дізнатись , а куди ж його грошики витрачаються, що робиться для нього, для його міста ? Не проблема :).
Просто йде на сайт
1) Ministry of Energy and Infrastructure і перевіряє свій район- http://www.infrastructureapp.mei.gov.on.ca/en/results_projects.asp?region=39
2) на сайт свого міста- http://www.kitchener.ca/pdf/fact_sheets/value_for_your_tax_dollar.pdf, http://www.kitchener.ca/city_hall/budget_2009.htm

Це я на прикладі свого міста :)

Так само можна взнати точні цифри по лікарням\університетам чи наприклад який прибуток у міністра, чи скільки поліцейських отримують зарплату більшу ніж 100 тисяч доларів .
----
Звичайно і в Канаді в державній системі багато недоліків і бюрократії, але це дивлячись з чим порівнювати :).
Рубрики:  Places, facts, etc
Day by day

Paralympic

Вторник, 23 Марта 2010 г. 18:14 + в цитатник
Якщо глянути на таблиці медалістів звичайної Олімпіади і Параолімпіади, склад майже той самий , звичайно дуже приблизний, але все-таки. Тільки дві великі відмінності кидаються в очі : Україна і Китай

View the paralympic-games vancouver2010.com medals' table



View the vancouver2010.com medals' table



Що це значить, що в Україні такі хороші умови для занять спортом для інвалідів ? чи що в Україні багато інвалідів? чи просто що в нас мужня нація?
Рубрики:  Places, facts, etc

Canada Blooms: The Flower & Garden Festival

Понедельник, 22 Марта 2010 г. 18:24 + в цитатник
Вчора були в Торонто, заскочили на виставку- рай для садівників:
 (699x437, 128Kb)
 (699x437, 120Kb)
Крім звичайно квітів, сподобалось багато цікавих, оригінальних композицій і водяних елементів для для саду. І особливо класним був дитячий сад, з тунелем із рослин і казковими фігурками-кущами.
Рубрики:  Pictures
Places, facts, etc

Мови або як ми знущаємось один над одним

Пятница, 19 Марта 2010 г. 18:23 + в цитатник
Я дуже люблю посміятись, коли Влад говорить\читає українською, в нього такий сильний і смішний акцент. Мабуть саме тому він це дуже рідко робить :(
Але Даня останні кілька місяців мучить нас книгами, перед сном я змушена читати йому до хрипоти, причому книжки які він сам вибирає, і англійською, і російською і звичайно українською. Десь раз в тиждень я беру відгул, і сина вкладає татко. А я сідаю під дверима дитячої кімнати, в'яжу і насолоджуюсь звуками, особливо віршиків українською :).
--
Даня любить показувати, на те що його цікавить, пальцем і так протяжно- питально видавати "А-ааа?", або навіть приносити те , про що хоче отримати довідку, прямо під твої очі. Приносить до мне цифру "4" я говорю - "чотири", отримую знову звичне " А-а-а..", знову протяжне, але інтонація вже інша, типу " А-аа, зрозуміло". Сама піднімаюсь на кухню і чую що Даня вже звертається до татка. Влад думаючи, що я вже не чую, - "Это мама у нас шепелявит, на самом деле это ЧЕТЫРЕ".
Рубрики:  Dan
Day by day

Без заголовка

Пятница, 19 Марта 2010 г. 18:05 + в цитатник
Даня навчився робити драбину зі шухляд комода. Ну мабуть самі так робите, висовуєте так на різну відстань і по ним забираєтесь наверх ? :)
--
І ще пам'ятаєте в інеті ходила розповідь, де 3-річна дівчинка поїла тата чаєм, а коли повернулась мама, то задала питання " Як ти думаєш, яке єдине місце в будинку з якого трьохрічна дитина може набрати воду? "
Так от, та мама помилялась, або їй пощастило із дитиною. Я тоді теж подумала про те місце, що і більшість читачів :), але за моїм недавнім досвідом, навіть 2-річна дитина може підтягнути стільця до раковини і відкрити кран. Але з тим місцем, на яке грішила мама із розповіді , діти теж граються . Відривають кусочок туалетного паперу , кидають в туалет і спускають воду. І так поки не закінчиться вода на Землі.
Рубрики:  Dan
Day by day

17 березня

Среда, 17 Марта 2010 г. 23:22 + в цитатник
Кому Saint Patrick's Day і пиво, а кому і 8 років шлюбу. Про які я забула :). Просто сама дата для нас не важлива, адже ми жили разом до одруження, да і весілля не робили, але як там би не було , 17 березня стоїть в свідоцтві. Тому терміново, в обідню перерву, з'їздила в магазин і купила пляшку хорошого( надіюсь :)) вина. Зараз читаю про нього відгуки , як же народ вміє писати :
Damn good wine...great old style wine (especially for a hot year like 2003). Fruit is supporting actor here not the star..great pepper, garigue, little barnyard and great dry tannins. One element that hopefully will gain in time is the weight of the wine and the mouthfeel...both of these items were difficient in order for the wine to go to the next level. Nevertheless a darn good wine which should get better Not enough of wines in this style still being made...or al tleast ones I am find myself drinking.
Deep ruby in color with soft provencal herbs: sage and thyme mostly, with blackberries, minerality and a wonderful earthiness. Fresh meat, blood, and black pepper as far as the savory side goes. Rich and round, but not suffering from heat, great palate presence and texture. Herbal, meaty, very well balanced, and flat out delicious.
Потрібно завчити собі пару таких текстів, як можна загальніших , одне на біле, одне на червоне вино :) і замальовуватись перед знайомими як знавець і цінитель вина :).

Так що будемо святкувати, розіп'ємо вино, зробимо барбекю і повечеряємо на вулиці.
--
А хитрий Влад купив якийсь якісний букет на 8 березня, мало того, що букет очікувано був як новий 11 березня, так він і сьогодні як ніби тільки зрізали квіти :)
---
А молодь на вулиці вся зелена-зелена і вже збирається кучками :)
--
Гугл :
 (289x124, 23Kb)
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Среда, 17 Марта 2010 г. 18:17 + в цитатник
+17 в середині березня для нашої місцевості це з однії сторони звичайно дуже класно, але з іншої якось дико, особливо що зелені ще майже немає. І боюсь що все це потім виллється в сніг в квітні :).
Але поки тепло, ми радіємо ,гуляємо, займаємось "садком". Даня вчора прийшов з дитсадка і навіть відмовився в будинок заходити, одразу за роботу взявся, траву покосив, останнє минулорічне листя згріб :):
pictures
Рубрики:  Dan
Pictures
Day by day

Pi Day

Воскресенье, 14 Марта 2010 г. 23:20 + в цитатник
В Північній Америці в запису дати місяць йде першим, а за ним вже число. Тому March 14= 3.14
Окрім того, 14 березня є також і днем народження Альберта Енштейна :).
 (294x119, 20Kb)
Рубрики:  Places, facts, etc

Без заголовка

Пятница, 12 Марта 2010 г. 18:08 + в цитатник
Photo: /REUTERS
A car passes by a giant transformer, made of discarded old cars and scrap metal, outside the town of Yuzhny, Ukraine, some 40 km south of the Black Sea port of Odessa.
 (540x378, 31Kb)
Рубрики:  Pictures

I love you to the moon and back

Четверг, 11 Марта 2010 г. 19:55 + в цитатник
Всім дуже дякую за вітання! За всі такі приємні, хороші слова. Мені дійсно дуже-дуже приємно!
--
А мій чоловік, не дивлячить на стільки років спільного життя, все ще вміє мене здивувати, і часто навіть приємно :). Наприклад, просто , без приводу принести додому 11 троянд, всі різного кольору. А вчора я лягла спати раніше, в 11, залишила Влада додивлятись документальний фільм. Зранку, як завжди, в 7 спрацював будильник, прокинувся Данилко. Я встала, а Влад і не ворушиться, ми попісяли\почитали\ попили молока і т.д., в Влад все не стає. Я вже починаю в душі дутись . Спускаємось з Данилкою на самиій нижній поверх, а там на місці старого телевізора- новий, на телевізорі сумочка, а в сумочці ланцюжок. Причому сумочка, яка мені подобається, але яку я сама собі не купила, бо порахувала дорогою. А ланцюжком взагалі не можу не похвалитись :):
 (527x395, 39Kb)
сфоткано на мобільний, але текст я думаю видно.
--
А на вулиці вже тиждень справжня весна, сонечно, сьогодні +15, теж непоганий подарунок :).
Рубрики:  Day by day


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 63 62 [61] 60 59 ..
.. 1 Календарь