З приводу погоди не переживай - стосовно погоди, здається, закони збереження енергії і т.п. останнім часом справджуються не зовсім так, як очікують люди. :)
А згрібання листя видно конкретно вже когось достало - хто так погнув палку? :)
Сказочка, у моих нет нормального инета, деревня :(, видео-конференции устраивать не можем, только голос. Но я грею себя мыслью, что осеню снова туда поеду .