-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Без заголовка

Среда, 17 Марта 2010 г. 18:17 + в цитатник
+17 в середині березня для нашої місцевості це з однії сторони звичайно дуже класно, але з іншої якось дико, особливо що зелені ще майже немає. І боюсь що все це потім виллється в сніг в квітні :).
Але поки тепло, ми радіємо ,гуляємо, займаємось "садком". Даня вчора прийшов з дитсадка і навіть відмовився в будинок заходити, одразу за роботу взявся, траву покосив, останнє минулорічне листя згріб :):

 (700x525, 100Kb)
 (699x525, 99Kb)
 (699x525, 97Kb)
А коли я займаюсь рослинами, то мене одразу охоплює сильна ностальгія, хочеться до мами :(.
Рубрики:  Dan
Pictures
Day by day

Stupindo   обратиться по имени Среда, 17 Марта 2010 г. 19:00 (ссылка)
З приводу погоди не переживай - стосовно погоди, здається, закони збереження енергії і т.п. останнім часом справджуються не зовсім так, як очікують люди. :)

А згрібання листя видно конкретно вже когось достало - хто так погнув палку? :)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Среда, 17 Марта 2010 г. 19:14 (ссылка)
Stupindo, ти що, то спеціально так, покращена модель, може навіть додаткові гроші за це заплачені :).
Ответить С цитатой В цитатник
Сказочка   обратиться по имени Среда, 17 Марта 2010 г. 22:08 (ссылка)
о, сразу видно, что у ребенка был пример перед глазами :)

Не грусти. Мне тоже хочется к маме... Поэтому мы стараемся чаще в скайпе общаться, помогает очень...
Ответить С цитатой В цитатник
Nevergiveup   обратиться по имени Среда, 17 Марта 2010 г. 23:42 (ссылка)
Танчік_із_Канади, это типа такая игрушечная газонокосилка?
Лорелея
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Четверг, 18 Марта 2010 г. 18:03 (ссылка)
Сказочка, у моих нет нормального инета, деревня :(, видео-конференции устраивать не можем, только голос. Но я грею себя мыслью, что осеню снова туда поеду .
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Четверг, 18 Марта 2010 г. 18:04 (ссылка)
Nevergiveup, ага, дешевый пластик, от натурального только противный трескучий звук :)
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку