Среда, 17 Марта 2010 г. 18:17
+ в цитатник
+17 в середині березня для нашої місцевості це з однії сторони звичайно дуже класно, але з іншої якось дико, особливо що зелені ще майже немає. І боюсь що все це потім виллється в сніг в квітні :).
Але поки тепло, ми радіємо ,гуляємо, займаємось "садком". Даня вчора прийшов з дитсадка і навіть відмовився в будинок заходити, одразу за роботу взявся, траву покосив, останнє минулорічне листя згріб :):

А коли я займаюсь рослинами, то мене одразу охоплює сильна ностальгія, хочеться до мами :(.
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-