Browning BPS high capacity shotgun :)
|
|
+ в цитатник
Darling обратиться по имени
Среда, 14 Апреля 2010 г. 01:57 (ссылка)
Уявляєш, моя мама все життя любила стріляти в тирі, але при цьому нікому в руках не тримала професійної зброї. А одного разу були змагання між міністерствами та відомствами, вона туда поїхала від своєї контори і зайняла друге місце. Їй було близько п"ятидесяти, вона вперше тримала той вид зброї в руках (і взагалі, в тирі раз на рік до цього стріляла). Обстріляла МВС, у неї виграв лише представник СБУ, який професійно стріляє.
З того часу щороку їздить на змагання і постійно займає призові місця, виграє якісь грощі і поїздки в Крим. Нещодавно дуже поспішала на день народження і зайняла лише шосте місце (це найпоганіший їїї результат) - сумувала трохи.
А я от думаю, що це ж шосте місце в країні, це ж кльово:)
Ответить С цитатой В цитатник