-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


До чего дошёл прогресс

Вторник, 20 Апреля 2010 г. 20:18 + в цитатник
В одного нашого друга , ще з часів універу, сину вже 14 років, ну і відповідно він вже ходить в high school.
Самі розумієте вік тяжкий і цікавий, цікавиться дівчатами , питання щодо сексу до татка :), тобто все як в має в бути в 14 років, і я цим не здивована.. Але здивувала мене розповідь про сексуальну освіту в школі , приємно здивувала. Ні про ці уроки я знала, і про те, що вчать як презервативами користуватись, теж знала і позитивно до цього відношусь. Ось тільки про те що їх намагаються ознайомити з тим що таке дитина і як це непросто, я не знала. Виявляється є такий проект- їм видають дитинку- робота з чипом всередині, яка періодично плаче, і її потрібно заспокоїти ( нагодувати, поміняти чи просто поколихати і т.д.) Видають її на тиждень, і ти постійно маєш бути з цією "дитиною", потім інформацію зчитую, якщо "дитина" багато плакала- ти отримуєш погану оцінку :).
Звичайно цього мало, і діти сприймають це як гру, але може хоч якийсь позитивний ефект матиме.

Lana_Kiev   обратиться по имени Вторник, 20 Апреля 2010 г. 20:43 (ссылка)
У меня такое впечатление, будто я читаю фантастический рассказ :)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Среда, 21 Апреля 2010 г. 22:35 (ссылка)
Lana_Kiev, так воно не так і складно зробити таку "дитину", не думаю що дорого і однієї на клас достатньо, по черзі нехай користуються :)
Ответить С цитатой В цитатник
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку