-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Чортенятко

Вторник, 02 Февраля 2010 г. 22:08 + в цитатник
Все частіше і частіше згадуємо із Владом О. Генри «Вождь краснокожих».( мультик "Чертёнок с пушистым хвостом ", якщо хто книжки не читав :))

далі

cold-weather drinks

Понедельник, 01 Февраля 2010 г. 07:51 + в цитатник
http://www.theglobeandmail.com/life/food-and-wine/...-winter-drinks/article1444496/
я особисто люблю Irish coffee, дома ми його не готували ( поки ), а от в кафешках час від часу замовляю.
Рубрики:  Places, facts, etc

піаніно

Понедельник, 01 Февраля 2010 г. 07:48 + в цитатник
На Різдво Маша і Діма подарували Данилку дитяче піаніно, мабуть тому що, коли ми не прийдемо в гості, він сідав за їхнє :)
Так що тепер ми слухаємо живі концерти, інколи навіть з вокальним супроводженням.
 (699x466, 102Kb)
Рубрики:  Dan
Pictures

в школу

Понедельник, 01 Февраля 2010 г. 07:47 + в цитатник
Даня "ходить" в "музичну школу". Слово ходить в лапках, тому що ми були поки тільки на двох заняттях, а музична школа в лапках, тому що це скоріше гра, чим навчання. Але з іншої сторони вони там ознайомлюються з основами, наприклад їй вчать поняттю "темп", вони танцюють , намагаються співати і навіть грати на музичних інструментах, звичайно дитячих і просто для ознайомлення що це таке.
Ну і звичайно все побудовано в формі гри і тільки раз на тиждень, тому Данилко в школу аж біжить і сам готовий нести всі свої дидактичні матеріали :) :
 (466x699, 172Kb)
 (699x466, 163Kb)
Рубрики:  Dan
Pictures

Про різне

Четверг, 28 Января 2010 г. 07:00 + в цитатник
Я все не полишаю спроб загубити свій гаманець, а добрі члени канадського суспільства мені в черговий раз мені його повернули .
На цей раз залишила його в магазині, тільки наступного дня усвідомила і вирахувала, де могла загубити.
---
Ховайся м'ясо, в Дані за три минулі тижні вилізли три зуба, ікла, маємо вже цілих 16.
---
На роботі багато нового і цікавого, навіть реально працюю, а не сиджу в інеті :) , може не по 8 годин на день, але по 5 точно :). Також пройшла черговий тренінг.
--
Моя близька подружка Маша народила в минулу пятницю народила двійню, роди пройшли чудово, народила сама, дітки здоровенькі, дуже симпатичні і зовсім різні.
Рубрики:  Day by day

Ще про українську політику

Четверг, 28 Января 2010 г. 06:47 + в цитатник
На Facebook до мене в друзі постукалась Юля Тимошенко, та сама, з посадою прем'єр-міністр України. Який сучасний підхід :).
Перевірила, не тільки вона, ще кілька українських політиків мають акаунти на Facebook, але чфанатів\друзів в них щось малувато поки.
---
Смішний, гарно знятий серіал- http://nedotorkani.com/2/

Без заголовка

Вторник, 19 Января 2010 г. 20:32 + в цитатник
Просто цитата :
Не пойду на второй тур. Голосовать за Я - противно, за Ю - страшно.



Процитировано 1 раз

Без заголовка

Среда, 13 Января 2010 г. 23:03 + в цитатник
Любите своих внуков! Они отомстят вашим детям.



Процитировано 1 раз

Коктейлі

Среда, 13 Января 2010 г. 07:21 + в цитатник
Куба славиться своїми коктейлями із рому.
Найвідоміші і мої найулюбленіші:

Мохіто:
Кілька гілочок м'яти, цукор, лайм, білий ром і содова, лід.
В високому стакані роздавити мяту з цукром і соком одного лайма, додати лід і ром, активно розмішувати, щоб стакан запотів, додати содову.
Пропорції содової\рому - на ваш смак, традиційно 50\50, але це досить сильно, я люблю менше рому.

Cuba Libre ( Вільна Куба):
Білий ром, кола ( на Кубі подають їхню власну колу) , лайм і лід.
1/3 рому, 2/3 коли, сік половинки лайму, лід, прикрасити долькою лайму.

Hemingway Daiquiri or Papa Doble
Білий ром ( 100 грам), сік двох лаймів і половинки грейпфрукту, 6 крапель Maraschino ( власна назва лікеру), served frozen.
Рубрики:  Places, facts, etc

Кубинці

Среда, 13 Января 2010 г. 06:53 + в цитатник
Не можна сказати що ми літали "на Кубу", по країні ми фактично не подорожували , справедливіше сказати що ми просто відпочивали на курорті, що знаходиться на території Куби.
Але все-таки я винесла багато вражень про країну і особливо про її жителів. Кубинці надзвичайно веселі, щирі . Дуже вражає рівень освіти. В всіх не просто дуже хороша англійська (включаючи садівників і прибиральниць), вони можуть підтримати з тобою розмову на будь-яку тему, дуже багато знають про інші країни і т.д. Багато симпатичних осіб жіночої статі, хоча Влад каже що на його смак вони трошки пухленькі . Можливо дійсно жіночки і мають заукруглості, але в потрібних місцях :). І вони дуже слідкують за собою, 90% жінок незалежно від віку носить короткі спіднички, каблуки, дуже модні колготки в сіточку :). Більшість може сказати пару слів російською, і ми навіть зустріли кількох, в яких російська абсолютно вільна, вони колись навчались в Радянському Союзі. Один мужчина заговорив до мене і його другою фразою було "русская?", коли я відповіла що родом з України, він гордо заявив - " у меня нюх на вас, руских и украинцев " :).
В країні страшний дефіцит товарів. Звичайно в готелі це не відчувається, там і їжа і випивка- все на високому рівні, але навіть в готелі, якщо порівняти з готелем тієж сітки в Домініканській Республіці, то в кубинському все трошки простіше, наприклад соусів для салатів не 50 подають, а 5. Привезти товари до Куби- дуже дорого, із-за ембарго, мало того, що їх не можна провезти через американські порти, що частина країн відмовляє Кубі під тиском Штатів, так ще за американським законом будь-який корабель, то зайшов до кубинського порту, не може зайти до американського на протязі наступних 6 місяців. Перевізники за таких умов вимагають дуже високої плати.
Там ходять дві валюти- звичайні песо і конвертовані песо. Звичайні песо- "дерев'яні" , за них взагалі нічого купити не можна, за конвертовані в спеціальних магазинах дещо можна купити, але всеодно до самого звичайного бідного канадського магазина вони ніяк не дотягують. І тільки малий процент кубинців має ці конвертовані песо. Кажуть що на початку 90-их ( коли розвалився Союз і перестав їм допомагати)ситуація була ще гірша але поступово вони трошки поміняли економіку. Той же туризм розвивають і зараз трошки легше. зате в них немає масового "зроблено в Китаї" , дуже багато товарів ручної роботи. Які там майстрині живуть , як вони шиють і в'яжуть крючком! дуже багато красивих робіт з дерева. І як все це дешево за канадськими мірками! Але при цьому вони горді, не жаліються, розповідають про досягнення революції. Рахують що правда і перемога на їх стороні.
Ми звичайно старались давати побільше чаєвих і я привезла подарунків (різної косметики, туалетної води) і роздала працівникам. Повіддавала Данькин одяг і взуття, з якого він виріс. Спочатку сумнівалась, чи це гарний подарунок , чи не ображу людину, все-таки речі були в користуванні, хоча і в ідеальному стані. Але дитячим речам дуже раділи, і надарували Дані в відповідь різних іграшок ручної роботи.
Взагалі там чудово відносяться до дітей. Я розумію, що це готель, і в якійсь мірі це робиться за гроші. Але яке ж в Дані було щастя, коли один водій запросив його в кабіну трактора чи коли інший водій прокатав його на машинці що розвозить багаж постояльців. І рибок з листя пальми йому робили, і саксофоніст спеціально для малого грав, Данилко просто купався в увазі :).

Я звичайно багато читала про ембарго і про саму Кубу, але поки була там прочитала ще дві книжки, National Geographic і іншу , написану кубинцем. Дізналась багато нового і ще більше заповажала кубинців. Наступного разу полетимо і проїдемось по країні.
Рубрики:  Places, facts, etc

Пока-пока

Вторник, 12 Января 2010 г. 20:16 + в цитатник
Даня до цих ще не говорить нормальними реченням, тільки на своїй "мові" або окремими словами, причому словниковий запас дуже цікавий, він не говорить слів, які звичайно говорять діти, не називає ні одну їжу ( хіба дуже інколи молоко чи apple) чи предмет інтер'єру, зате знає частину фігур, деякі кольори, намагається рахувати, вимовляє досить складні дієслова ( толкай, крутиться). Гарно вимовляє звук "р".
Змішує всі три мови, ми помітили що частіше всього він вибирає найпростіше слово з трьох мов, бажано односкладове :) і використовує саме його. І виявилось що в англійській як правило набагато простіші, коротші слова! Сама не помічала, якби не Даня :). Наприклад він каже "go", "car" і т.д.
Даня дуже любить прощатись, і робить це російською. Само собою, що здоровкається і прощається зі всіма на вулиці . Коли він хоче спати, то сам бере мене за руку, тяне в свою кімнату, а тату махає ручкою і каже- "пока-пока". Коли хоче зробити якусь шкоду, то щиро просить мене не заважати і піти з кімнати :), каже "пока-пока" до мене. А якось до нас заскочили гості, через деякий час вони почали збиратись, казати що мабуть їм вже пора йти. Я тільки почала просити їх побути ще трошки і що вони нам не заважають, як наш добрий і ввічливий син почав активно з ними прощатись . "Пока- пока" , ще й до дверей хотів провести :).
Рубрики:  Dan
Day by day

RRSP. Моя майбутня пенсія :)

Вторник, 12 Января 2010 г. 20:15 + в цитатник
 (472x250, 36Kb)
Я звичайно радію що ринкова вартість росте вверх. І добре що я легко до всього відношусь, особливо до грошей, тому в листопаді позаминулого року не отримала серцевий напад :)
А мій фінансовий менеджер (тобто Влад :)), не задоволений, виявляється ріст його не влаштовує, виявляється за таких умов погано робити нові вкладення.

P.S- я вже мабуть писала про цей рахунок, але на всяк випадок- Registered Retirement Savings Plan or RRSP is an account that provides tax benefits for saving for retirement in Canada.
Рубрики:  Places, facts, etc
Day by day

Будівництво "Великою Китайської" стіни

Вторник, 05 Января 2010 г. 20:10 + в цитатник
Одна із причин чому ми вибрали саме цей готель , це пляж, просто ідеальний для дітей.
В першій половині дня був відплив, його пік припадав десь на 10-11 ранку і тоді ставало так мілко!, метрів 50 було по коліно і ще метрів 100 по пояс . А під вечір вода в результаті припливу піднімалась десь на метр. Тому після обіду Даня бовтався в воді при нашій підтримці, а по ранкам вони з татком любили займались
будівництвом

Кубинські сонце і місяць

Вторник, 05 Января 2010 г. 07:14 + в цитатник
Схід сонця:
 (466x699, 189Kb)
Місяць на кінчіку вежі :
 (437x699, 110Kb)
Рубрики:  Pictures

Без заголовка

Вторник, 05 Января 2010 г. 06:57 + в цитатник
На сам Новий рік в готелі було організоване веселе і красиве святкування, зі святковою вечерею і шоу. Хоча ми думали, що із-за Данилка , який лягає спати в 9:00-9:30, ми повечеряємо, вкладемо Даню спати, а самі тихенько зустрінемо Новий рік на балконі, з бутилкою шампанського.
Але Даня і цього року не захотів проспати момент, хитронько поспав вдень аж два рази і зустрів Новий рік зі вcіма, з шумом і апельсиновим соком :), і навіть за західним звичаєм опівночі поцілував маму і тата. Цікаво як він відчуває що це Новий рік?! бо за два роки в нас здається тільки два рази і було таке вибиття із режиму, саме в новорічні ночі. Хіба ще може при зміні часового режиму Канада-Україна :).
А взагалі Новий рік почали святкувати зранку, і святкували щогодини, зі всією планетою, з країнами\містами в яких Новий рік вже настав.
При цьому народ із розважальної команди готелю наряджався в костюми, що симвилізував ці країни\міста, звичайно всіх вони охопити не могли, але по кілька костюмів щогодини одівали і робили якийсь цікавий виступ. Наприклад коли Новий рік прийшов в Японію, но на пляж вискочили нінзі. А ось так виглядало вітання до Кенії:
 (699x437, 224Kb)
А тепер загадка, яку країну\місто зображає ця групка :
 (699x437, 258Kb)
відповідь в коментарях.
Рубрики:  Pictures
Places, facts, etc

"Ялинка"

Понедельник, 04 Января 2010 г. 03:31 + в цитатник
Новорічне дерево, змайстровано із кокосів
 (466x699, 307Kb)
more
Рубрики:  Pictures

Без заголовка

Понедельник, 04 Января 2010 г. 03:15 + в цитатник
Ми тиждень відпочивали на одному із островів що належить до архіпелагу Хардінес-дель-Рей( в перекладі Сади Королів) , а сам архіпелаг- це територія Куби.
Саме тут Ернест Хемінгуей любив рибачити і описав ці острови в деяких повістях.
Місце це славиться не тільки чудовими пляжами з білим піском і кораловим рифом що проходить поряд; тут розташовані тільки десяток готелів, а решта території - дика природа, , багато боліт і озер, тут гніздяться порядка 200 різних видів птахів, це батьківщина для дуже великої колонії рожевих фламінго. І навіть запросто можна побачити ось таких милих твариночок :
 (466x699, 116Kb)
Не зрозуміло хто там? :), а ось так?:
 (699x447, 244Kb)
Рубрики:  Pictures
Places, facts, etc

Cayo Guillermo, Jardines del Rey

Суббота, 02 Января 2010 г. 23:15 + в цитатник
 (700x467, 224Kb)
Ще вчора я була там....
Рубрики:  Pictures
Places, facts, etc

Happy holidays !

Четверг, 24 Декабря 2009 г. 20:44 + в цитатник
 (540x379, 81Kb)
Пінгвіни справжні :).

multiculturalism

Пятница, 18 Декабря 2009 г. 20:54 + в цитатник
Сьогодні зранку що мене до мене шуткував наш охоронець, філіппінської зовнішності. Що дивного? здавалось би звичайне явище. Але шуткував він сербською :), побачив прізвище і вирішив блиснути ерудицією, навіть жаль було його розчаровувати :)
--
Всі три роки ( якщо включати декрет :)) працюючи в Рімі я працювала над одним і тим же продуктом, він звичайно змінювався, додавалось багато нового і т.д. Але всерівно мені вже трошки піднадоїло, я переходжу на новий продукт, а свої справи передаю новій дівчині, вона перейшла до нас з іншої групи. Сидить вона в іншому місті, звати її Lana Litvak, і коли ми тільки почали розмовляти по телефону, я одразу почула такий рідний, легкий, але відчутний акцент :). Дійсно, Світлана народилась в Києві :).
Рубрики:  Day by day


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 61 60 [59] 58 57 ..
.. 1 Календарь