-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Без заголовка

Понедельник, 23 Ноября 2009 г. 22:03 + в цитатник
Знаєте анекдот про старого єврея, який помираючи просить чай з 2 ложечками цукру, бо в гостях завжди пив з 3-ма, а дома з однією?
Це про мене. Просто Даня п'є 3,25% молоко( дітям до 2-х років саме таке рекомендують), Влад використовує для свої протеїнових коктейлів 0% або 1%, Даня п'є десь 4 літри в тиждень, Влад- дві. Ну і хоч взагалі мені подобається 2% молоко , але вживаю я молоко зовсім мало, тільки з кашами інколи, тому лінуюсь купувати собі окремо, п'ю по черзі то Данилкове, то Владове.
---
На тижні приходили до нас гості, ми їли шоколадні цукерки вилками і ножами. Чесно. Просто Влад привіз із Сан-Франциско коробку супер-пупер цукерок, ручної роботи. Відкрили і виявилось що в коробці кожна цукерка в єдиному екземплярі! а вони такі красиві, такі незвичайні , кожному хочеться спробувати кожну, ось і різали на 4 частини :)

Skate Canada International

Понедельник, 23 Ноября 2009 г. 21:45 + в цитатник
Вчора залишила тата і сина вдвох (а вони зовсім не засмутились з цього приводу ), а сама з друзями майже весь день провела на
Skate Canada International . Як же я люблю фігурне катання! Все, наступної зими віддаю Даню на ковзани! :)
 (400x670, 56Kb)
На фото місцеві улюбленці, просто хлопець із пари - родом з нашого міста, вони вибороли третє місце в танці.
Рубрики:  Pictures
Day by day

Без заголовка

Четверг, 19 Ноября 2009 г. 23:43 + в цитатник
Ще про моду. Тут не мода, а стадний інстинкт якийсь :(, особливо серед молоді. В нас тут повно студентів, всі як під копірку одіти. І не те що погано одіті, не в тому річ, просто всі не тільки одного стилю притримуються, а й носять одні і ті ж 2-3 марки одягу і взуття.
Якщо йде дівчина 16-25 років , 80 % що в неї на ногах UGGs , в решти 10% я так розумію на них просто не вистачило грошей :), а 10% ще носить в'єтнамки :).
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Четверг, 19 Ноября 2009 г. 23:35 + в цитатник
Останнім часом в Північній Америці в моді все російське .
Актриси ходять с "оренбуржскими платками", футболки з кирилицею продаються. Дитячі дизайнери не відстають. То Gap був випустив колекцію "St.Petersburg", то одна із моєї улюблених дитячих марок Deux par Deux (канадська, з Квебеку) випустила дуже симпатичну колекцію "з російським духом" http://www.deuxpardeux.com/collectionEN.php?q=84
А ось сьогодні на очі натратили такі туфельки :
 (400x266, 30Kb)
Рубрики:  Day by day

World Cup lineup

Четверг, 19 Ноября 2009 г. 07:14 + в цитатник
М-да... Єдине, хоч коментарі на форумах і на ютюбі настрій піднімають, ось приклади :

I thought it was the Irish fans who were supposed to be drunk, not the referee?
---
не переживайте, не х.. там(в ЮАР) делать. Мы тоже не едем



Процитировано 1 раз

Без заголовка

Вторник, 17 Ноября 2009 г. 04:32 + в цитатник
15 листопада, велосипедна прогулянка.Трошки вже впала температура і обіцяють ще холодніші дні, так що це мабуть було закриття цьогорічного сезону :(
pictures
Рубрики:  Dan
Pictures

Без заголовка

Вторник, 17 Ноября 2009 г. 03:27 + в цитатник
З суботньої прогулянки по парку.
pictures
Рубрики:  Dan
Pictures

present from San-Fransisco

Вторник, 17 Ноября 2009 г. 02:59 + в цитатник
В минулу пятницю повернувся наш тато, в ще довшому, білому лімузині. Від одівавання всього костюма зміг відбитись, обійшлось все рубашкою і брюками :).
Привіз дуже багато класних подарунків, а серед них, платтячко, для свого синулі :
 (519x698, 186Kb)

Уявляєте мою реакцію, коли розбирала подарунки ? :). Наш діалог:

Я - А що це ти привіз?!
Влад (випрадовуючись)- Да, там застежка внизу какая-то. Данька такого вроде не носит.
Влад (гордо)- Но размер 24 месяца, правильний ведь?
Я- Так це ж плаття!
Влад- Не может быть! а не футболка?!

Але реально мене здивувало, не те що Влад купив платтячко ( тим більше що воно дійсно навіть і не рожеве :)), а те що він КУПИВ ОДЯГ, він ніколи не купує одягу ні для кого( і для себе теж) , і взагалі зневажає "шмотки" як такі в принципі.

Виявилось, що на першу в життя купівлю одягу для Дані Влада підбив його колега, батько двох дітей , він же і порадником по вибору був :).
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Четверг, 12 Ноября 2009 г. 23:23 + в цитатник
На цьому тижні нарешті зрозуміла, навіщо вбудовують камери в телефони. Користуюсь нею більше , ніж за все своє життя :).
Раніше думала, ну хто їми користується? ! :)
Звичайно, якість так і кульгає, але як же зручно і швидко, 1 секудна і сфоткала годівничку, яку єноти завалили, ще секунда і на фото дивиться Влад ( мабуть серце обливаєтьяс кровю від таких картин, його годівничку! як посміли! :)). Або Даня вивчив нове слово, показує на новий предмет в книжці, раз- і тато бачить його успіхи через свій імейл.

Ще зрозуміла, як же багато мені допомагає чоловік :). І фізично, і морально.
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Вторник, 10 Ноября 2009 г. 07:42 + в цитатник
В нас нарешті настало індіанське літо, або золота осінь, останні дні до 20 тепла доходить.
В суботу наш тато Влад зібрав свій єдиний костюм, за ним заїхав лімузин і він полетів на тиждень на конференцію в Сан-Франциско.
Я тут думала хворіти( ні, не свинним грипом :)), але вже передумала і головне Даньці не передала свої мікроби\вірусняки.
В мене починає цвісти Christmas Cactus or Epiphyllum чи Різдвяник, час подумати про подарунки.
Рубрики:  Day by day

Українські маски в канадській пресі

Четверг, 05 Ноября 2009 г. 18:07 + в цитатник
Photo: Alexander Prokopenko/Reuters
Ukraine's Prime Minister Yulia Tymoshenko wears a protective mask as she visits a hospital in Ivano-Frankivsk. Ukraine has closed schools and banned public meetings for a three-week period after confirming its first death from the H1N1 flu.
 (540x360, 86Kb)


Photo: Yuriy Dyachyshyn/AFP/GETTY IMAGES
A young man wears a gas mask as he rides a bus during an H1N1 flu outbreak in the western Ukrainian city of Lviv.
 (540x332, 73Kb)
Рубрики:  Pictures

Заголовок

Среда, 04 Ноября 2009 г. 21:35 + в цитатник
А Влад каже, що я погано паркуюсь :):



Thursday Oct. 22, 2009 - Extreme Fitness Thornhill, Ontario, parking lot. The female driver of the X5 was charged today and is due in court Dec. 1st.

Так я ж іще ні однієї машини ніразу навіть не торкнулась, ну хіба своєю машиною раз зачепила бардюр :). І газ з тормозом я ніколи не путаю :). Хоча звичайно на нашій Тойоті такий би номер і не пройшов, максимум заміною бамперів справа б обійшлась :).
Рубрики:  Places, facts, etc

Q2C

Среда, 28 Октября 2009 г. 04:32 + в цитатник
Я вже не раз мабуть згадувала про дослідницький Інститут теоритичної фізики, що розташований в нас містечку, його назва Perimeter Institute or simply PI, і він дітище одного із засновників і власників компанії , де я зараз працюю. Інститут дже відомий, тут працюють вчені з світовими іменами. Але це не просто група схиблених людей в окулярах, які собі зібрались і проводять якісь дуже дивні експеременти :). Час від часу вони несуть науку в маси :), при підтримці місцевого бізнесу і держави проводять наукові фестивалі. Вчора завершився один із них, ""Quantum to Cosmos" ( http://www.q2cfestival.com ). В рамках фестивалю проходили лекції, диспути, показували художні ( але не прості, а про космос, паралельні світи і т.д. наприклад показували Соляріс Тарковського і Одісею 2001) і наукові документальні фільми, була супер виставка і було відкрито для публіки кафе "Чорна дірка" зі спеціальним меню. І все це повністю безкоштовно( крім кафе :)), тільки потрібно було бронювати місця.
Влад зі своїми друзями ( в основному із Дімою) ходив на кілька лекцій і докуметальних фільмів, я з Соломією ходила на Possible Worlds , досить непоганий фільм . А в суботу ми великою компанією ходили на виставку, яка всім нам дуже-дуже сподобалось. Вразило, як цікаво і весело можна подати\показати різні фізичні факти. Мені особисто найбільше сподобалась практична демонстрація
надпровідністі або російською сверхпроводимость або англійською superconductivity , ось фото, справжня магія :), лівітація:
 (699x458, 118Kb)

ще дуже красивими були показ по полярізації світла, 3D-кінозал, космічне шоу і т.д.

І головне що це все зроблено не для дорослих ( хоча і для них), а в основному для дітей, все можна торкатись руками і про все запитати.. На виставці було повно школярів, бачила багато сімей, де батьки намагались піти додому, а діти їм не давали цього зробити :), наприклад хлопчиків не можна було відірвати від моделі (в повний розмір) марсоходу, що готується до висадки ан Марс в 2011 році :

 (699x466, 117Kb)

Справи сімейні (не мої, а друзів)

Пятница, 23 Октября 2009 г. 21:29 + в цитатник
Дві пари моїх дуже добрих знайомих, я б навіть сказала друзів, розлучаються. Не те що це для мне було повною несподіванкою, хоча якось надіялась що все налагодиться і в тих, і в тих. Але здається всі налаштовані дуже серйозно. І нажаль тут від мене нічого не залежить.

Дві моїх пОдруги ( не з тих пар що в першу абзаці) чекають на своїх перших дітей, вже мають термін по 5,5 місяців., вагітності проходить чудово. Одна із них навіть очікує двійню. Обоє дуже довго йшли до цього і дуже щасливі. Так приємно з ними зараз спілкуватись, такі смішні, світяться і пахнуть. Я виступаю великим спеціалістомпо по дітям :), консультую їх, допомагаю їм вибирати дитячі речі, лякаю розповідями про пологи і т.д.
Рубрики:  Day by day

як Даня гарбуза вибирав

Четверг, 22 Октября 2009 г. 23:35 + в цитатник
Минулої суботи ми їздили на ферму, не зовсім стандартну, а ферму з розвагами для дітей. Даня їздив на маленькому тракторці, валявся в соломі і вибирав гарбуза, для прикраси сходів перед будинком . Це обовозкова подія в житті кожної північноамериканської дитини . Як вибір ялинки в грудні. Тільки це гарбуза, в жовтні, перед Хелловіном.

Звичайно йому сподобався не той що на полі, а один із тих, що стоїть для прикрас , серед дитячих атракціонів:


Рубрики:  Dan
Pictures

Без заголовка

Среда, 21 Октября 2009 г. 19:33 + в цитатник
Останні фото із прогулянки по Ванкуверу :):

Справжній паровий годинник:


The Drop ( Краплина) на набережній:


і вид із Queen Elizabeth Park :
Рубрики:  Pictures
Places, facts, etc

Grouse Mountain

Среда, 21 Октября 2009 г. 18:42 + в цитатник
Ще фотки із Ванкувера, де ми вибирались на гору, торкатись руками хмарок і подивитись на грізлі медведів, і все це буквально в 20 хвилинах від центра міста.




Рубрики:  Pictures
Places, facts, etc

Заголовок

Понедельник, 19 Октября 2009 г. 22:39 + в цитатник
Даня навчився підстрибувати на одній нозі :
pictures
Рубрики:  Dan
Pictures

Victoria and Butchart Gardens

Понедельник, 19 Октября 2009 г. 22:15 + в цитатник
Поки в Ванкувері, ми зїздили на один днеь на паромі на Vancouver Island, прогулялись по береговій ліній, відвідали Вікторію і ботанічний сад








Рубрики:  Pictures
Places, facts, etc

Заголовок

Суббота, 17 Октября 2009 г. 00:08 + в цитатник
доречі про Олімпіаду- затвердили медалі, прикольні такі, гнуті
Рубрики:  Places, facts, etc


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 59 58 [57] 56 55 ..
.. 1 Календарь