Все дуже просто :). Символом Зимньої Олімпіади 2010 року, шо пройде які відомо в Ванкувері, став inukshuk ( інукшук) з назвою Ilanaaq.
Inukshuk- в перекладі з інуктітутської мови "це шось шо діє як або виконує функції людини". Ilanaaq- це значить "друг" тією ж мовою. А інуктітутська мова - це група канадських інуітських діалектів .
По своїй суті інукшук- це скультптура з каменів, шо має форму людини. Використовуюється інуітами для навігації, вкузує напрям і т.д.
На фото інукшук який зараз стоїть в Ванкувері, колись був розроблений для одного із виставочних центрів для Олімпіади в Монреалі, а потім подарований Ванкуверу. Він же був взятий за основу для створення лого вже для Олімпіали 2010 року.
Взагалі в останній Олімпіаді канадці намагаються використати як можна більше з культури аборигенів, одяг для спортсменів цього року теж з давніми традиціями.
Доречі ми були в олімпійському поселенні, воно ще не готово, і якось так досить відчутно не готово, Влад навіть зробив висновок- " не успеют..." :)
А ще саме в Стенлі парку знаходиться відомий Ванкуверський акваріум, дійсно виявився непоганим, белуги, дельфіни, величезний вісьминіг, дуже красива нова виставка про північну Канаду і т.д., в нас знову ж куча фото, але я всі показувати не буду, не лякайтесь :)
Місто і його околиці нам дуже сподобались. Поєднання гір і океану, відповідні краєвиди і клімат, чудові парки, активне вуличне життя, милі магазинчики і кафешки- ну кому таке не сподобається? :).
Колиcь мені один знайомий сказав що із-за Stanley Park йому захотілось переїхати жити в Ванкувер. Коли ми там прогулялись, я повністю його зрозуміла. Сам парк- це маленький півострів, с схилами і нерівною береговою лінеєю, по всьому його периметру йде дві дороги- одна для машин, і нижче, біля самої води ще одна для пішеходів\велосипедистів. Пройтись по цій дорожці займає кілька годин і види які вікривається не дають ні на хвилинку заховати фотоапарат в сумку :), тут і яхти на фоні центра міста :
Вчора підїжаю забирати Даню з дитсадка, а там на ігровому майданчику замість Дані і Ярослава якісь двоє близнюків граються :):
Видно що я і моя подружка Наталя ( мама Ярославчика, хлопчика на фото, він старше Дані на 10 місяців) любимо скуповуватись в одному і тому ж магазині дитячого одягу :).
Якісь фото звичайно страждає, але це з телефона, погода погана , ну і діти не стояли на місці.
Воскресенье, 04 Октября 2009 г. 17:59
+ в цитатник
Не працюй - вона працює!
---
Три фаворита перегонів
Ведуть кампанію єдину:
Вона "працює",
Він - на стрьомі,
Воно "рятує" Україну...
---
Луї Віттон щасливий, що вона працює
Я хочу в Україну. Хочу знову купатись в тій позитивній енергії і любові рідних ...Пройшло 3 тижні як ми повернулись, а здається як мінімум 3 місяці і взагалі може ми там і не були? А це був тільки сон... На наступний рік вирву у шефа кілька тижнів за всіх рахунок і прилечу хоч на місяць!
А так життя йде своїм ходом, працюємо, по вечорам ходимо в гості і вони до нас, по вихідним їздимо по околиці, по різним паркам чи фестивалям. Даня росте, цілує дівчаток і бє хлопчиків.
З 8 по 12 жовтня ( включно) будемо в Ванкувері, перших раз летимо на захід Канади і я дуже надіюсь що прогноз погоди не поміняється :),
Ванкувер:
Пишу я якось ривкам і незрозуміло, скоріше навіть це можна назвати як "не пишу" :), не вистачає часу і натхнення.
Мабуть потрібно дати пояснення до передостаннього запису :)
Фотки з старенькими машинками і тракторами, що я викладала кілька днів тому, зроблені на Apple Butter and Cheese Festiaval, минулими вихідними. Взагалі місцевість біля нас славиться своїми солодкими яблоками, а особливо територія під назвою Wellesley , фермери звідти продають на всю Канаду і Штати як яблоки, так і apple cider і особливо моє улюблене apple butter, мабуть українською найближча назва це повидло, але готується воно зовсім без додавання цукру, із яблочкого соку і пюре. дуже довго варять і сильно виварюють.
І сам фестиваль мені сподобався, було багато смачного і цікавого, можна було подивитись як все це готується, відвідати ферми, були різні змагання( типу моделей кораликів на радіоуправлінні) , ну і виставки реставрованих автомобілей. http://www.wellesleyabcfestival.ca
Canada’s population was estimated at 33,739,900 on July 1, its 142 birthday.
Statistics Canada says the country’s population grew by 121,200, or 0.36 per cent, in the second quarter.
The agency attributes the increase mainly to net international migration, which totalled 84,800 - that’s the second-highest figure for a second quarter since 1972.
Понедельник, 28 Сентября 2009 г. 21:28
+ в цитатник
Photo: Vladimir Sindeyev/Reuters
An elderly woman cries by the monument commemorating the victims of the Nazi massacre in Babiy Yar, in the suburbs of Kiev.
Вчора перед сном читала книжку by Stephen Hawkings , а в ночі снилась суміш Одісеї 2001 і Соляріса
А ще я поліцейським радаром вимірювала відстать до зірок :).
А минулої пятниці ми вечором були на party у Владового шефа і один із Владових колег розповідав мені як він 3 роки жив в Німетчині, в ту ніч мені снилось що я їду на якісь дуже маленькій машині, заправляю її соляркою і розмовляю зі всіма німецькою, причому зовсім без акцента :)Хоча реально я забула майже все те мінімальне ,що вивчила з цієї мови в школі і універі.
Чи то мене так все вражає, чи то просто вплинули випиті мохіто ( в пятницю) і пиво ( вчора ) :).
Photo: Konstantin Chernichkin/REUTERS
A group of Ukrainian youths take part in a flash mob parade in the centre of Kiev. The placard reads We Don't Care. The event was one of more than 2,000 happening worldwide to pressure world leaders to step up action on climate change.