-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

операція " Паспорт для Влада"

Вторник, 15 Сентября 2009 г. 18:26 + в цитатник
Виявляється українські закордоні паспорти мають таку погану особливість - вони закінчують бути дійсними через 10 років після видачі.
Власне ми знали про це, але якось ці 10 років пролітають дуже швидко :). А ми з Владом живемо так щасливо і весело, що не помічаємо не тільки як плине час, але і настільки безпечно, що не перед поїздкою не перевіряємо термін дії своїх паспортів.
Тому ми трошки :) здивувались, коли ми посадці на літак за маршрутом Торонто-Київ нам вказали на те що Владовий паспорт вже як місяць не дійсний. Але і в Торонто і при прильоті нас не затримали, тільки попередили що ось назад- зась, потрібно продовжити паспорт і виказували думку, про що ми ж і самі про це знаємо і мабуть саме тому і летимо в Україну. Наївні ...
Хоча звичайно ми одразу ж захотіли продовжити паспорт, і дуже захотіли. Але виникла одна малесенька проблемка ( крім того що ми прилетіли всього на 2 тижні) - звичайний український громадянський паспорт Влада залишився лежати на поличці в нашому будинку, але без нього, як відомо, закордонний паспорт не продовжують. Усвідомивши ситуацію, я почала нервуватись, а Влад мене заспокоювати фразами типу- та полечу назад по старому документу, може ніхто і не помітить.
Та на щасті і на противагу нашій безвідповідальності в нас чудові друзі і рідні, і в Канаді і в Україні одразу була запушена операція " Паспорт для Влада" , мобілізовані всі сили, Дімка перерив наш будинок, знайшов звичайний паспорт, відіслав його самим швидким шляхом в Севастополь і там всього за чотири дні !( врахуйте що зараз всі закордоні паспорти відсилаютьсядо Києва і назад) паспорт було продовжено. І нам навіть не потрібно було змінити жодні наші плани.

При вильоті Влад вирішив таки проексперементуівати і довести мені мені що не варто було все це робити, адже його випустять і по старому паспорту. Але, як можна здогадатись, номер не пройшов, на першому ж посту.
Рубрики:  Day by day

Заголовок

Вторник, 15 Сентября 2009 г. 17:26 + в цитатник
Бачила рекламу наших BlackBerry в аеропорту Борисполя, реклама так собі, трошки кривувата.
А наші з Владом девайси виявились не сумісними з Україною :). Владовий Bold не зміг навіть переткнути кордон, зник не то в літаку, не то в аеропорту. А коли він підійшов до представника Аеросвіту з запитанням, чи не знаходили його телефон під час прибирання літака, то йому щиро порадили забути про свій BlackBerry, люди досить часто забувають свої телефони в кишеньках крісол, але ще жодного прибиральники не повернули.
Звичайно сам телефон і сімку ми заблокували.
А я взяла з собою pre-production телефон , з експерентальною прошивкою, яка зходила з розуму від української сімки Life, і могла витримати розмови не більше хвилини. А в кінці поїдки мій телефончик взагалі відмовився працювати, показував мені дуже красиве віконечко загрузки :(.
Рубрики:  Day by day

Вид з Херсонесу на Чорне море

Вторник, 15 Сентября 2009 г. 15:03 + в цитатник
 (699x466, 43Kb)
Рубрики:  Pictures

Про Даню

Четверг, 27 Августа 2009 г. 22:40 + в цитатник
Рубрики:  Dan
Day by day

Заголовок

Четверг, 27 Августа 2009 г. 18:35 + в цитатник
Куди ми не їдемо, організацією ( купівлею білетів, бронюванням готелів, спаковуванням речей ) завжди займаюсь я.
Але не можна сказати, шо Влад не допомагає, ось до наступної поїдки (в Україну) - активно :) готується і Влад , він вже купив картку памяті до фотика на 32 гіга і Eee PC ( http://www.engadget.com/2009/06/23/asus-eee-pc-100...ressions-dont-post-or-you-wil/).
Рубрики:  Day by day

U2

Четверг, 27 Августа 2009 г. 06:49 + в цитатник
Ще із "бенефітів" роботи в Рімі. Наша компанія ж спонсорує тур групи U2 і як один із подарунків на 25-річчя компанії кожен із співробітників отримує 2 білети на концерт U2 що пройде 16 вересня в Торонто.
Рубрики:  Day by day

Реклама

Вторник, 25 Августа 2009 г. 18:18 + в цитатник
Интересно и вкусно будет не только украинцам :)
http://ukrainianfestival.com/
 (674x699, 79Kb)
Рубрики:  Places, facts, etc

Заголовок

Вторник, 25 Августа 2009 г. 00:06 + в цитатник
На минулому тижні наша сімя вирішила, що відкладати стрижку кожного окремого її члена далі не можна і всі ми підстриглись.
Даня- в своїй дитячій перукарні, він там сидів на мотоциклі, дивився мультик, його розважав татко, перукар ласкаво з ним розмовляла і обіцяла в подарунок повітряну кульку, але він всеодно крутив головою :).
Я стриглась в своєму салоні- мене там поїли зеленим чаєм, робили масаж голови і називали "dear" . Заодно я там провела півдня , зробила манікюр-педікюр з парафіновими масками і facial ( догляд за лицем, глибока чистка, маска і т.д.) . Все в оформлені свічок і ніжної музики .
А Влад стригся в своїй улюбленій перукарні, філіпінській. Стрижуть його там швидко, розмовами не розважають і коштує все це тільки 15 доларів із чаєвими :)! При цьому стрижка виглядає досить непогано, не на 15 доларів :).
Ви не думайте, ми з Данею татка не ображаємо :), він дійсно сам хоче ходити тільки в ту перукарню .
Рубрики:  Day by day

Заголовок

Понедельник, 24 Августа 2009 г. 19:45 + в цитатник
Доречі про "team building activities", кілька тижнів тому ми грали в хрестики-нолики, тільки в не прості, а в яких команда може зробити свіій крок лише після того, як правильно відповість на питання. Я потрапила в команду з кількома молодими людьми, програмістами і інженерами, канадцями за народженням, розумними і веселими, мене приємно здивував їх рівень знань в більшості областей, крім однієї - географії. Я їм готова було пробачити , що вони не знали якого кольору прапор Лівії, і навіть те що не знали, що північніше Японія чи Північна Корея, але те що на питання - Який острів в світі є наібільшим? серед трьох варіантів- Мадагаскар, Гренландія і Австралія хотіли вибрати як варіант Австралію!, я пробачити до цих пір не можу :).
З іншої сторони - я відчула, що я виросла на зовсім іншій культурі, я не знала відповіді на багато питань, наприклад я не могла продовжити фразу "Punch and..." ( виявилось Punch and Judy is a traditional, popular English puppet show featuring the characters of Punch and his wife Judy).

Також недавно ми грали в "Panting", коли одному члену команди загадують слово, він повинен його намалювати, а решта команди відгадати слово. Обмеження по часу - хвилина. Тоді я відчула що хоч я ніби і нормально вже знаю англійську, але думаю на ній все-таки далеко не на рівні канадців :(.

team building activities

Понедельник, 24 Августа 2009 г. 18:34 + в цитатник
В моїй компанії, як і в більшості компаній Північно Америки полубляють проводити так звані team building activities, в різінй формі- то на боулінг йдемо, то виїзди на природу , то якісь змагання. Ціль - щоб народ передружився між собою і ще краще, ефективніше працював. На щастя в нашій компанії більшість цих розваг зовсім не занудні, а дійсно веселі. Ось минулої пятниці замість роботи ми виїзджали на пікнік . Ми звичайно їли, але в основному розважались; ми були поділені на команди ( були видані футболки відповідного кольору) і грали в різні веселі ігри, типу футбола, в якому не можна бігали ( виявляється дуже тяжко себе контролювати, щоб не пробігтись), шукали різні зашифровані і заховані предмети по парку. Найбільш цікавою виявилась естафета, в якій було потрібно було стрибати через скакалку, нести в ложці яйце, кидати фрісбі і все це з завязаними очима :).

Готова до старту :):
 (466x699, 198Kb)

Моя команда звичайно :) перемогла в всіх змаганнях, навіть в битві повітряними кульками, заповненими водою.

А напопулярніше "team building activities" всіх часів серед моїх колег - це морозиво по пятницям. В теплі місяці в обідній час до будівель нашої компанії підвозять морозимо, попередньо повністю оплачене, майже всі співробітники висипають на вулицю і проходить неофіційне змагання "хто більше зїсть" :)
Рубрики:  Pictures
Day by day

poor quality, high prices

Пятница, 21 Августа 2009 г. 06:07 + в цитатник
це фото зробила моя пОдружка Ката в сусідньому з нами містечку, прислала і підписала
call me if you need something from there
 (700x525, 144Kb)
Рубрики:  Pictures

р-р-равняйсь!

Пятница, 21 Августа 2009 г. 02:18 + в цитатник
Сфоткано Владом вчора на Rogers Cup ( http://www.rogerscup.com/women/english/home.php) :
 (699x466, 44Kb)
Рубрики:  Pictures

На озері

Вторник, 18 Августа 2009 г. 23:16 + в цитатник
Данилко дуже любить свої шапки і панамки, сам про них турбується, пере їх :) :
 (465x698, 52Kb)
IMG_2440 (699x466, 48Kb)
Звичайно насправді він майже всі їх одразу знімає :(, які я тільки не купувала. Якщо з завязкою і він не може зірвати одразу, то все одно зірве, пізніше, ще й накричить на мене :(

На цих фото Даня минулої неділі на озері. Бо він, і як мабуть і всі діти його віку, дуже любить воду, крім того в нас сильна спека остання кілька тижнів, тому ми по кілька раз на тиждень вибираємось на озера ( на вихідних) чи до відкритого басейна ( на тижні, після роботи).

Тільки ми приїхали, Данька одразу побіг гратись зі старшими, незнайомими, хлопчиками в мяч. Хлопчики, років по 5-8, не тільки уважно ставились до малого, вчили його стукати по мячу, кидати фрісбі, а і подарували свій мяч. Я чесно довго відмовлялась, але Даня мабуть так виглядав, що ніколи не бачив мяча до того :), що мені не повірили :).

Далі наш комунікабельний син "поділився" з дівчинкою її ж іграшками, а потім підійшов до однієї компанії, де був хлопчик його ж віку з машинкою і хотів обміняти іграшки дівчинки на машинку, причому був не дуже задоволеним, коли я повернула іграшки дівчинці і обміняла машинку на його ж іграшки :). Звичайно в процесі всього цього я перезнайомилась зі всіма батьками . Виявилось що хлорчику теж 18 місяців, що звуть його Богдан, діівчинка - Діана, а вся весела компанія- українці. Так завдяки сину я отримала нове приємне знайомство :).

---
Ще один момент- Богдан їв чорниці, вірніше його мама намагалась нагодувати, а він відмовлявся :), вони запропонували ягоди і Дані, тільки я встигла сказати, що Данилко чорниці не дуже любить, він почав їх активно їсти :), Богданчик подивися на це все і почав їсти і собі. Діана подивилось на такий ажіотаж і приєдналась також. За 5 хвилин вони закінчили всі ягоди :).

А коли ми прощались Діана і Богданчик хотіли залишити собі Данині іграшки :)

Висновок- чужі іграшки завжди кращі, а їжа смачніша в компанії :).
Рубрики:  Dan
Pictures
Day by day

firework

Понедельник, 17 Августа 2009 г. 22:49 + в цитатник
Photo: Alexander Khudoteply/AFP/Getty Images
A fireworks depot burns near Donetsk, Ukraine.
 (540x360, 44Kb)
Рубрики:  Pictures

Білети

Четверг, 13 Августа 2009 г. 22:12 + в цитатник
Я тут купувала білети по Україні ( Київ-Севастополь- Київ), і знайшла, що вже можна купити білети по інету( за кредитку картку), не тільки на літак, а і на поїзд- http://www.e-kvytok.com.ua/
Система ніби нормальна, в всякому разі точно можна побачити які конкретні місця вільні і їх же замовити. Мінус, що за білетами всеодно потрібно підійти в касу, ще є варіант забронювати через інет- оплатити в касі.

Але, не дивлячись на весь цей сервіс :), дорога по залізничних шляхах з Києва до Севастополя, як і раніше, займає 18 годин :(, тому ми будемо літати . Вирішили опробувати low-cost- http://wizzair.com
Рубрики:  Day by day

Заголовок

Четверг, 13 Августа 2009 г. 21:46 + в цитатник
The cheeky ground squirrel popped up in the foreground after Melissa Brandts and her husband had set the timer on their camera for a picture of them by Lake Minnewanka in Banff National Park.
http://ngm.nationalgeographic.com/your-shot/daily-dozen?startgallery=116&image=9
 (634x421, 56Kb)
Рубрики:  Pictures



Процитировано 4 раз

Без заголовка

Четверг, 13 Августа 2009 г. 21:40 + в цитатник
Мышечная память - это когда страница еще не загрузилась, а ты уже поставил мышку на то место, куда надо кликнуть.
--
Интересно, а если два телепата начнут читать мысли друг друга одновременно... Они умрут от переполнения стека?
---
Язык программирования самого высокого уровня содержит всего несколько команд – для управления программистами.
--
Конечно не очень приятно это признавать, но с тех пор, как я прибрался в комнате, сигнал вайфая сменился со "слабый" на "очень хороший"
--
Дорогие родители, учите своих детей кушать левой рукой. Потом сидя за компом они скажут вам спасибо.
--
xxx: прочитал недавно - у геймера стерты "asdw", у программиста "<:=->
yyy: а у меня стерта только стрелка вниз
xxx: это та которая down?
yyy: эээ…ЭЭЭ!!!



Процитировано 1 раз

Машинки

Среда, 12 Августа 2009 г. 17:20 + в цитатник
Взагалі минула субота для Дані - великого любителя машин, особливо спецмашин, була дуже вдалою. З самого ранку, коли збирались сідати в машину (їхати на базарчик і на ферму), мимо проїхали аж дві пожежні машини, без сигналізації, зате з великою кількістю пожежників і всі вони помахали Дані.
Потім ми приїхали на ферму збирати малину і чорниці, а там такий великий грузовик! і його можна було чіпати зі всіх сторін :
 (699x466, 58Kb)
Як я вже говорила, на ДР у Пітера можна було посидіти на запаркованому мотициклі.
І це не все! :) , вечором вони з татком бачили евакуатор в дії .

Кожний раз Даня виглядав так, як виграв мільйон доларів :).
Рубрики:  Dan
Pictures
Day by day

Заголовок

Вторник, 11 Августа 2009 г. 21:21 + в цитатник
В минулу субботу ми були на День народженні в одного знайомого, Пітера. Саме ДН було дуже цікавим, так називаєме "surprise party", те саме, так знайоме із американських фільмів, під час якого іменнинник входить в двері, а всі гості вискакують із хованок :). Дані свято дуже сподобалось, так як відбувалось на закинутій фермі, місці де Пітер зі своїми друзяками зберігає мотоцикли, снігоходи і квадроцикли, так що Данилці було з чим гратись :).

Але взагалі я хотіла написати не про саме свято, а про вибір подарунків. Пітер нам не близький друг, його смаки я знаю не дуже добре, тому я звернулась за допомогою про пораду до ще однієї своєї пОдружки. Мені видали цілий список можливих подарунків, цікавих, унікальних, типу ось імя його улюблено співака, і в цього співка скоро концерт в Торонто, я знаю що він хоче нову вебкамеру, в нього гаманець вже порваний і т.д. Я завжди знала що ця моя подружка дуже уважна, але я і уявити не могла наскільки! Адже розмовляючи ще з більшим колом друзів виявила, що ця ж людина порадила подарунки для Пітера і їм, і що вона веде блокнотик, де записує за кожним зі свої друзів цікаві факти, які потім можна використати як ідеї для подарунків !

Так що тепер я знайшла поясненя стільком хорошим подарункам зробленим для мене :), а то я вже починала задумуватись про можливість читання думок :). А Пітер подарунками був дуже задоволений і теж підозрював, що тут щось не так :)
Рубрики:  Day by day

Roger Federer daughters

Вторник, 11 Августа 2009 г. 19:41 + в цитатник
В кінці січня я зробила цей запис- http://www.liveinternet.ru/users/779967/post95052861 а в кінці липня в них народилась двійня- http://sports.yahoo.com/ten/blog/ten_experts/post/...f-twin-daughter?urn=ten,181571 :).

І вони вже летять в на турнір Монтераль, разом з дітками. Уявляєте собі переліт через океан з 3-тижнею двійнею? Але не хвилюйтесь :), в них приватний літак, з медсеcтрою і нянями.


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 57 56 [55] 54 53 ..
.. 1 Календарь