Понедельник, 24 Августа 2009 г. 18:34
+ в цитатник
В моїй компанії, як і в більшості компаній Північно Америки полубляють проводити так звані team building activities, в різінй формі- то на боулінг йдемо, то виїзди на природу , то якісь змагання. Ціль - щоб народ передружився між собою і ще краще, ефективніше працював. На щастя в нашій компанії більшість цих розваг зовсім не занудні, а дійсно веселі. Ось минулої пятниці замість роботи ми виїзджали на пікнік . Ми звичайно їли, але в основному розважались; ми були поділені на команди ( були видані футболки відповідного кольору) і грали в різні веселі ігри, типу футбола, в якому не можна бігали ( виявляється дуже тяжко себе контролювати, щоб не пробігтись), шукали різні зашифровані і заховані предмети по парку. Найбільш цікавою виявилась естафета, в якій було потрібно було стрибати через скакалку, нести в ложці яйце, кидати фрісбі і все це з завязаними очима :).
Готова до старту :):
Моя команда звичайно :) перемогла в всіх змаганнях, навіть в битві повітряними кульками, заповненими водою.
А напопулярніше "team building activities" всіх часів серед моїх колег - це морозиво по пятницям. В теплі місяці в обідній час до будівель нашої компанії підвозять морозимо, попередньо повністю оплачене, майже всі співробітники висипають на вулицю і проходить неофіційне змагання "хто більше зїсть" :)
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-