ну хоть географию я знаю как канадец примерно ))))
австралию бы не назвал, но вот между двумя другими крепко-бы задумался.
а потом все-таки это не знания английского, а знание культуры. я вот интересуюсь в свобожное время - стараюсь смотреть местную классику. помню когда только приехал посмотрел чарли и шоколадную фабрику, оригинальный фильм - а потом сколько смотрел по телеку - начиная от фэмили гай до серьезных ток шоу, где упоминали умпа-лумпс (героев из того фильма) в разных ракурсах :)
Jango, да, в случае с вопросами, это культура, я тоже стараюсь смотреть классику на английском, читать, но наверное мало этого относительно делаю.
а с " Panting" - были несложные слова, но пока я успевала предположить слово , народ уже успевал выкрикнуть 5 синонимов :), я не так быстро думаю на анлийском и словарный запас все-таки меньше, особенно активный :(
Мда, географія ніколи не була моїм коником...
А в приколі з островами, я так зрозумів, що раз Австралію поставили серед варіантів відповіді, як острів, то я би відштовхувався від того, що це острів... і вібрав би Австралію :) Інша справа, якби варіантів відповіді не було...
А малювати слово... Наш "крокодил", напевне прикольніший.
Класно у вас там з Вашими тім-білдінгами і пятничними морозивами... а в нас туалетний папір в офісному туалеті так і не з"явився... :)
Stupindo, виходить це в мене високі вимоги до географії в програмістів, чи я просто її люблю :). Як сказав мені один пацан коли я не могла розібрати його малюнок- "Well, I am in programming for some reason..., I am not artistic ".
:)) та ваша галя балуванаі :) , радійте що туалет таки відремонтували :) Хоча я таки шуткую, бо користуюся тим жеж туалетом і від наявності паперу не відмовилася б. А про тімбілдінги, то на мої попередній роботі теж були такі міропирємства, хоч і не так часто. Прикольна штука, для мене тоді незаміжньої, бо у нас їх проводили у вільний від роботи час.. Зараз вкрасти один вихідний у моєї дитини , яку я і так мало бачу, для мене це зовсім вже не прикольно :(
Танчік_із_Канади, Kytska, про туалетний папір- це якась дурниця! ну хіба на нього йже багато коштів? :) Kytska, якби тут проводили в не робочий час- мабуть ніхто б не прийшов :)