-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Заголовок

Вторник, 11 Августа 2009 г. 21:21 + в цитатник
В минулу субботу ми були на День народженні в одного знайомого, Пітера. Саме ДН було дуже цікавим, так називаєме "surprise party", те саме, так знайоме із американських фільмів, під час якого іменнинник входить в двері, а всі гості вискакують із хованок :). Дані свято дуже сподобалось, так як відбувалось на закинутій фермі, місці де Пітер зі своїми друзяками зберігає мотоцикли, снігоходи і квадроцикли, так що Данилці було з чим гратись :).

Але взагалі я хотіла написати не про саме свято, а про вибір подарунків. Пітер нам не близький друг, його смаки я знаю не дуже добре, тому я звернулась за допомогою про пораду до ще однієї своєї пОдружки. Мені видали цілий список можливих подарунків, цікавих, унікальних, типу ось імя його улюблено співака, і в цього співка скоро концерт в Торонто, я знаю що він хоче нову вебкамеру, в нього гаманець вже порваний і т.д. Я завжди знала що ця моя подружка дуже уважна, але я і уявити не могла наскільки! Адже розмовляючи ще з більшим колом друзів виявила, що ця ж людина порадила подарунки для Пітера і їм, і що вона веде блокнотик, де записує за кожним зі свої друзів цікаві факти, які потім можна використати як ідеї для подарунків !

Так що тепер я знайшла поясненя стільком хорошим подарункам зробленим для мене :), а то я вже починала задумуватись про можливість читання думок :). А Пітер подарунками був дуже задоволений і теж підозрював, що тут щось не так :)
Рубрики:  Day by day

Stupindo   обратиться по имени Вторник, 11 Августа 2009 г. 21:36 (ссылка)
Хм, дійсно прикольний персонаж. :)

Цікаво, вона тільки в плані подарунків веде "справу", чи там взагалі вся підноготна в тому блокнотику? ;)
Ответить С цитатой В цитатник
З1_июня   обратиться по имени Среда, 12 Августа 2009 г. 01:57 (ссылка)
Хм, а интересная идея! Надо бы взять на вооружение...
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Среда, 12 Августа 2009 г. 16:53 (ссылка)
Stupindo, не знаю, але на майбутнє буду до неї придивлятись :). А взагалі вона дуже добра і приємна дівчина.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Среда, 12 Августа 2009 г. 16:54 (ссылка)
З1_июня, да, но мне кажется что дело не столько в записывании, а в том чтобы уметь замечать .
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку