Среда, 12 Августа 2009 г. 17:20
+ в цитатник
Взагалі минула субота для Дані - великого любителя машин, особливо спецмашин, була дуже вдалою. З самого ранку, коли збирались сідати в машину (їхати на базарчик і на ферму), мимо проїхали аж дві пожежні машини, без сигналізації, зате з великою кількістю пожежників і всі вони помахали Дані.
Потім ми приїхали на ферму збирати малину і чорниці, а там такий великий грузовик! і його можна було чіпати зі всіх сторін :

Як я вже говорила, на ДР у Пітера можна було посидіти на запаркованому мотициклі.
І це не все! :) , вечором вони з татком бачили евакуатор в дії .
Кожний раз Даня виглядав так, як виграв мільйон доларів :).
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-