Писанка обратиться по имени
Суббота, 16 Ноября 2013 г. 21:45 (ссылка)
Дякую вам, Ларисо, за цитування! Я по можливості стараюся робити такі пости, розповідати про українські звичаї. Хоча такі роботи забирають в мене багато сил, бо тексти доводиться перекладати самостійно. Перекладач мало допомагає, бо дуже багато помилок потім, особливо стилістичних. Хоча, боюся, що я чогось можу не догледіти. ..Оце ось про свято Калити готую пост, але випущу його перед Андрієм. Про Різдво у Карпатах теж вже готовий, чекає свого виходу...)
Ответить С цитатой В цитатник