-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

за 70 років вони помітно виростають :)

Суббота, 22 Марта 2008 г. 18:24 + в цитатник
Photo: Arnd Wiegmann/REUTERS
A weeks-old Galapagos Giant Tortoise crawls in front of its 70-year-old mother 'Nigrita' inside an enclosure at Zurich zoo.
 (500x350, 41Kb)

Влад і пологи

Суббота, 22 Марта 2008 г. 03:27 + в цитатник
Окремо хочу сказати про підтримку Влада під час пологів. Навіть не очікувала, що мені він так допоможе. Він масажував мені спину і ноги, розважав байками, допомогав правильно дихати і навіть тужитись, причому тужитись не тільки морально, а й фізично. І саме головне - коли мене ще десь годину мурижили після самих пологів, він був з малим. Влад як тільки побачив малого, так не відволив від нього очей, одразу взяв на руки і щебетав біля нього. Мені навіть образливо було, він на мене зовсім перестав звертати увагу :). І перші кілька підгузників Данилці поміняв саме тато.
Щоправда під час пологів було два момента, коли я сердилась на Влада. Перший раз, він почав розпитувати медсестру, скільки фатальних випадків вона бачила за свою практику. А другий раз, коли він ше на самому початку шуткуючи почав говорити "Push", але перейми були вже досить сильними, і по моїй реакції він зрозумів, що гумор тут не актуальний :).

А взагалі враження у Влада від пологів дуже сильні, виразились вони в фразі- "Все-таки хорошо, что я родился мужиком" :).

О, і ще я багато готувалась до пологів, збиралась робити кучу різних вправ під час, шоб полегшити процес, але в більшості це так і залишилось планами :). Наприклад під кінець я спробувала виконати дещо на мячі для пілатесу, але перейми були такими сильними і інтенсивним, що в мене просто підкосились ноги і Владу прийшлось підхоплювати мене :). Найбільше що допомогло з вивченого і запланованого- це режими дихання.

Розповідь про пологи

Суббота, 22 Марта 2008 г. 03:05 + в цитатник
Багато хто запитує про те, як пройшли пологи, але я розумію, шо з іншої сторони багато кому ця тема зовсім не цікава, а можливо і неприємна, тому заховаю розповідь під катом.
І так як все було

Без заголовка

Вторник, 18 Марта 2008 г. 05:04 + в цитатник
Сегодня, 17 марта, бойцы спецназа из украинского контингента были брошены для пресечения беспорядков в Косовской Митровице, устроенный местными сербами после того, как они были вытеснены из захваченного ими здания суда ООН в городе. Украинцев, сотрудников МВД Украины, которые находятся в составе миротворческих сил ООН, забросали гранатами и обстреляли. 14 украинцев ранены. Один из них находится в тяжелом состоянии.
 (405x550, 170Kb)

Американська політика

Вторник, 18 Марта 2008 г. 01:16 + в цитатник
В канадській пресі дуже багато уваги приділяють американській політиці. На те є кілька причин. По-перше, Канада і Штати економічно сильно повязані, в Онтаріо взагалі об'єм експотру-імпотру зі Штатами більший, ніж з іншими провінціями. А економіка невідємно повязана з політикою. Ось демократи заявили, що якщо їх виберуть , то вони піднімуть питання про перегляд NAFTA, в Канаді відразу шум піднявся. По-друге, в Канади і Штати багато спільного і по-сусідські канадцям цікаво і саме головне зрозуміло, шо і як відбувається в Штатах. По-третє , Сполучені Штати все-таки супер держава і часто від її рішень і кроків залежить ситуація в світі. А останнє і можливо головне :)- в Канаді банально скучно, скандали в політиці якісь мілки, на скандали навіть не тянуть :), самі політики без харизми, всі мирні, спокійні і т.д.

Так от останні кілька місяців багато пишуть про американські вибори, дуже детально освітлюють події, буквально по кісточкам розбирають кандидатів, з кучею статистични з данних і т.д. Інколи доходит до маразму- питу "63% чорних жінок Флоріди підримують Клінтон" чи "71% американців латиноамериканського походження в віці 22-27 років і при цьому з вищою освітою підтримують Обаму". І що я помітила 90% заміток про демократів. З однієї сторони це логічно- в демократів цікавіше, більша напружена ситуація по вибору кандидата від них, але з іншої сторони інколи таке враження що про республікавців взагалі забули. Річ в тому що канадці значно більше люблять демократів, навіть ті, хто в нас голосуют за консерваторів. Минулого разу коли вибрали Буша, тут статті виходили з заголовками типу "Як американці можуть бути такими тупими?":)
По опиту буквально 90% канадців поголосували б за демократів, і більшості подобається саме Барак Обама, а не Хіларі Клінтон.

А ще останні дні куча інформації про нью-йорського губренатора, якого застукали з повією. Сайти\газети новин вже добрались до детальної біографії повії. Виявилось що вона співає і одразу в її пісні піднявся рейтин :). А жіночі журнали розглядають проблему як от воно - бути жінкою політика в такій ситуації.

Звичайно може в Штатах вибори занадто затянуті, кандидати занадто багато працюють на публіку,і т.д., але все-таки це виглядає краще ніж процес виборів і Росії :).

Без заголовка

Понедельник, 17 Марта 2008 г. 20:26 + в цитатник
Продовжуючи попередній запис..
На Даньку як заспокійливе\снодіюче діють ще кілька речей
1) car seat
В нас таке- http://www.gracobaby.com/catalog/product.aspx?modelNumber=8F09FMT3&CategoryID=1
Як тільки ми його кладемо в дитяче автомобільне крісло і починаємо рухатись, він одразу відключається і спить глибоко і подовгу, що дуже зручно :), можна з ним ходити по магазинам, їздити куди захочемо. Ми просто відстебуємо крісло ( основа залишається в машині) і як корзинку носимо\возимо з собою.
Немовлята взагалі люблять вібрацію і монотонний шум, мені одні знайомі розказували, що коли їх діти не хотіли засинати, вони робили кілька кругів біля дому на машині, шоб їх приспати. А ще одні садили дитину в автомобільному кріслі на працюючу пральну машину :).
В нас є крісло-качалка з вібрацією, ми поки його ще не використовували, і ліжечко-манежик має режим вібрації, причому такий, що включається коли дитина прокидається (починає рухатись). Хоча як показує практика, якщо наш Данилко вже прокинувся, вібрація в ліжечку для нього не достатня, да і взагалі його тоді як правило цікавить тільки молоко :).
2) прогулянки на свіжому повітрі
Це теж здається типово для всіх дітей
Ми поки гуляємо неподовгу, перший раз взагалі були збирались 20 хвилин , а гуляли 10 :). На ці вихідні була вже краща погода, сонячно і десь +5, ми навіть в парк з ним їздили, гуляли по нашому місцевому міні-зоопарку, як сказав Влад, скоріше не малому показували тваринок, а тваринкам показували сплячого Данилку :).
3) мамині руки і циця :).

Cradle swing

Понедельник, 17 Марта 2008 г. 18:29 + в цитатник
Коли ми ще до народження малого купляли йому різні речі, я їх довго вибирала, читала на них відгуки. І про одну штуку багато батьків писали чудові відгуки, типу "life saver". Ми її звичайно купили :). І дійсно виявилось дуже класною річчю, малий її обожнює.
Ось її опис- http://www.fisher-price.com/fp.aspx?e=product&pid=30548&st=2002
а ось Данилко в ній- http://good-times.webshots.com/video/3079331110064675970DRpQtE
Здається її так розробили, щоб в дитини було враження що її обнімають :), в всякому разі в лежачому положенні, яке ми поки тільки і виростовуємо. Ден навіть просто любить в ній лежати, без колихання. Ще Данилко любить музику, яку колиска грає і вже потрошку почав дивитись на іграшки і зеркальце.
Єдине що я переживаю - що він до люльки дуже звикне і тому стараюсь не зловживати, не класти його туди часто.

День народження

Среда, 12 Марта 2008 г. 04:28 + в цитатник
Черговий...
Дякую всім за дзвінки, листівки, листи, за всі ті теплі і приємні слова!

March 9

Понедельник, 10 Марта 2008 г. 03:35 + в цитатник
Так виглядав сьогодні зранку столик на нашому задньому дворику:
 (525x700, 61Kb)

smuggling

Суббота, 08 Марта 2008 г. 21:28 + в цитатник
Як відомо Канада складається із провінцій, і одна із провінції є Prince Edward Island. Це дуже маленька провінція за населенням, всього 140 тисяч , ну і на площею, як для Канади :), теж маленька. Я там ще ніколи не була, але це дуже красива територія, з надзвичайно привабливою береговою лінією, дикими лісами і полями. Щороку її відвідує багато туристів. http://en.wikipedia.org/wiki/Prince_Edward_Island
І ось вчора прочитала історію про контрабанду на цьому острові. Як переодітий поліцейський зайшов в машазин і попросив "pop"( цим словом тут називають всі газовані солодкі напої, питу кака-коли). В результаті цієї операції конфіскували 815 упаковок напою в жестяних баночках. Ну думаю що ж такого погано було з напоєм, неякісна підробка? Виявляється нічого, звичайний, якісний товар. Просто на острові діє закон ще з 1984 року, що не можна продавати flavored, carbonated beverages in non-refillable containers( підсолоджені, газовані напої в посуді що не підлягає повторному використуванню). І пиво в жестяних баночах теж продавати не можна, ще з 1973 року.
Принято цей закон було для того щоб максимально обмежити загрязнення острова, тримати його якомога чистішим. О це так кардинальні міри! :). Хоча я їх пітримую. Я взагалі тут стала борцем за чистоту навколишнього середовища, все сміття сортую для переробки, скло здаю назад і т.д.

Troops

Суббота, 08 Марта 2008 г. 05:00 + в цитатник
Одне із слів, які я не люблю в англійській мов- це слово troops( звучить як [tru:p]).http://en.wikipedia.org/wiki/Troop
Ніяк до нього звикнути не можу, особливо коли не читаю, а чую в новинах; а чую часто, в звязку з Афганістаном. В Канаді зараз великі дебати- чи продовжувати місію в Афганістані, і якщо так, то при яких умовах.

Деревню Гадюкино смыло...

Суббота, 08 Марта 2008 г. 04:53 + в цитатник
Може за календарем і весна, але в нас знову прогноз:
From Friday Overnight to Saturday Evening we expect 20-25 cm of snow.
до тих що не розтали з зими і 5-10 см що випали кілька днів тому.
Ну і відповідно у нас ще продовжуються морози, невеликі, але з малим особливо не погуляєш :(.

І знову про білочок

Понедельник, 03 Марта 2008 г. 02:40 + в цитатник
На цей раз чужих- http://www.youtube.com/watch?v=aY9GBl7UmVs

Данилчині фотографії

Понедельник, 03 Марта 2008 г. 02:23 + в цитатник
З появою малого у Влада знову зявилось бажання фотографувати, а то останнім часом він лінувався і навіть ніякої фототехніки давно не купляв :), ну я я теж зрозуміло не відстаю, адже Данильча такі прикольні мордочки корчить. Так що скоро в нього буде гігабайти фотографій, бабусям на велику радість.
Викладую поки тут- http://picasaweb.google.com/Daniel.Rudenko, а взагалі звичайно потрібно йому нормальний сайт зробити, пізніше, коли відісплюсь.
 (699x466, 28Kb)
 (699x466, 43Kb)

Без заголовка

Воскресенье, 02 Марта 2008 г. 00:05 + в цитатник
Сподобались заголовки на http://korrespondent.net/-
1)Россия начала выбирать Медведева
2)Дочь Кучмы установила рекорд на рынке недвижимости Британии

передають всю суть і правду російської і української політики.

Нарешті :)

Четверг, 28 Февраля 2008 г. 03:49 + в цитатник
Як багато з вас вже знає, або здогадався із попереднього запису, ми з Владом стали мамою і татом. Сталось це за канадським часом 25 лютого.
Хлопчик народився вагою 4 кг 030 грам, ростом 53 см, а головне здоровеньким, за Апгаром 9,9 ( тут ставлять в першу хвилину життя і через 5 хвилин).

Оченята нашого Данилки.

Четверг, 28 Февраля 2008 г. 03:31 + в цитатник
Перші години життя, ще серед лікарняних, трошки страшненьких пелюшок.
 (700x512, 31Kb)
В коментарях ще пару фотографій.

Знову про білочок

Понедельник, 25 Февраля 2008 г. 03:39 + в цитатник
Я ж зараз сиджу дома, маю багато вільного часу і провела дослідження :), слідкувала за білочками і пташиними годівничками.
Виявилось, що білочка, яка навчилась дострибувати з дерев до годівничок одна-єдина в своєму роді, я її впізнаю :), а решта бояться стрибати і весь процес виглядає приблизно так: http://good-times.webshots.com/video/3041182270064675970hCnANH.
Все-таки захист що змайстрував Влад досить ефективний :).

Мороз и солнце; день чудесный!

Понедельник, 25 Февраля 2008 г. 03:07 + в цитатник
Ось яка в нас погода сьогодні :). Нагулялись!
 (525x700, 100Kb)

Маріхуана

Воскресенье, 24 Февраля 2008 г. 18:42 + в цитатник
 (300x180, 2Kb)
Канада не настільки ліберальна по відношенню до маріхуани і легких наркотиків, як Голандія, офіційно в нас нелегально її курити, але все-таки прапорець який ви бачите в цьому посту, має від собою основу.
Тому що фактично діє правило, "якщо обережно, то можна", реально якщо поліцейський зловить тебе за тільки курінням чи там пирожками в власних цілях, то просто прочитає мораль і відпустить. Наказують тільки за продаж, вирощування в комерційних цілях. І народ тут курить,особливо студенти, я досить часто чую запах на вулиці :).А ще тут частині населення навіть легально курити і вирощувати коноплю для власних цілей, правда тільки в медичних цілях, за приписом лікаря і після отримання спеціальної ліцензії. Вона рахується ефективним обезболюючим.
Декому звичайно така ситуація не подобається, але в цілому народ досить позитивно відноситься до таких законів. Так само і я, як ліберальна, толерантна особистість :), рахувала що це просто особиста справа кожного. Але вчора прочитала про випадок, що мене розсердив.
Виявляється в Канаді (в цілому і в конкретних містах) немає окремого закону що забороняє куріння травки в публічних місцях. Тобто якщо в тебе є ліцензія, то ти реально можеш курити план де захочеш, в тих же місцях де можна курити і цигарки. І якрах це стало причиною суду між власником одного із барів і одним із його постійних відвідувачів. Відвідувач просить 20 тисяч за дискримінацію, адже його, хворого, образили, попросили не курити план прямо біля дверей бару, хоча і пояснили, що інші відвідувачі жаліються, для декого це проблема. Наприклад у нас водіїв траків періодично виборочно їх компанії можуть тестувати на наркотики, для цього беруть на пробу волосся, і якщо ти стоїш близько з тим хто курить, це залишає слід.
Справу в суд адвокати відвідувача подають як "human-right issue", відвідувач заявляє про власника бару "I think he's just stepping all over my right to walk around as Canadian citizen". Причому цей відвідувач є активним поборником прав "маріхуано-курців", в них спеціальний журнал і вони борються щоб держава оплачувала їх маріхуану ( порядка 500 доларів в місяць за людину).
Надіюсь здоровий глузд в цьому конкретному випадку переможе. В принципі в Канаді не на стільки дурна судовова система як в Штатах відносно подібних позивів, але все-таки теж інколи орігінальні рішення, з нормальної точки зору, виносять :). Недавно жінка виграла суд, коли подала на ділера, що продав їй неякісні наркотики.

Доречі закони про куріння тютюну в нас приймаються кожним окремим містом, провінцією або регіоном, з 2006 року в Онтаріо неможна курити в all indoor public and workplaces . І взагалі ось які правила діють :
http://www.hc-sc.gc.ca/hl-vs/tobac-tabac/res/news-...ban-interdiction-public_e.html


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 37 36 [35] 34 33 ..
.. 1 Календарь