Найбільше мене в лікарні вразили кілька речей.
Перша- це той факт що кожна нова медсестра, коли заступала на зміну, заходила в палату і говорила " Мене звуть так і так, я буду до такої- то години твоєю медсестрою. Як ти почуваєшся? Принести тобі чогось випити? За планом в нас такі і такі процедури. Клич мне як тільки щось потрібно." і т.д., ну і звичайно робила кучу компліментів малому :). І вони дійсно приходили, як тільки я нажимала кнопку виклику :). А ще медсестра, з якою я народжувала, заходила мене провідувати в свою чергову зміну, хоча я і не була вже її пацієнткою, це так приємно! І взагалі той факт, що кожна медсестра відповідає за якусь певну кількість конкретних пацієнтів, а не просто всі медсестри за все відділення, я рахую дуже класним. І медсестр на відділення досить багато, на відміну від лікарів. Ми з Владом розпитали одну із медсестер, а вони з радістю відповідають на всі запитання. Так от, в родомову відділені нашої лікарні відбувається десь 12 пологів щодоби. При цього на відділення один черговий лікар. І він не тільки пологи приймає, адже в відділенні, тільки в другому крилі, також лежать ті, хто на збереженні, їх зовсім мало, але вони є і лікар часто повинен і їх перевірить. Є ще запаснйи лікар, його виклиають, якшо трапиться щось надзвичайне, але фактично таких випадків не було.
Друге що мене дуже здивувало, що тут в родове відділення легко допускають відвідувачів, скільки завгодно, мене наприклад одразу відвідувала Марлен. При цьому їх не заставляють не те що халати чи тапочки одівати, а навіть просто запускають в вірхньому одязі (шкафчик для одягу є в палаті). І Влад був в своєму звичному одязі і взутті. Він також приносив їжу для себе в палату, каву з кафе і т.д.
А ще тут одразу після пологів на дитину і на маму кріплять браслети, такі що знявши, не можна одіти знову, з унікальною інформацією. І кожна медсестра в свою зміну перевіряла ці браслети хоча б раз, звіряла, шо дитина саме моя :). При виписці я підписала бумагу, шо дитина моя і притензій в цьому плані я немаю.