повна відсутність цього всього в Україні. До мене от тільки родичів пустили, правда, заставили їх понадівати халат і бахіли (салфетки, які розсипалися майже миттєво), хоч самі однією тряпкою весь поверх миють... Коротше,я ще раз за тебе дуже рада ))))
Olga_BY, тут тоже есть проблемы с медициной, например относительная нехватка врачей, очереди на операции.. Но конечно все равно медицина и условия тут очень хорошие.
_jet_, а це може і погано що тут так всіх пускають, якась антисанітарія виходить. Але з іншої сторони при цьому всьому в лікарні дуже чисто і дитячих інфекцій в лікарнях фактично не знають, мабуть просто прибираються часто :).
Ценитель, ага, з браслетами- це правильнро. І взагалі тут дитину з палати фактично не виносять, весь час у мами на очах. І всюди висять таблички з інформацією, що дитину можна давати медперсоналу, тільки перевіривши їх бейджики. Просто були випадки, коли дитину намагались викрасти з лікарні, не нашої, але з тих пір посилені міри по всій країні приняли.