Американська політика |
Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |
Исходное сообщение Сказочка
можно сказать, прямая ретрансляция новостей :) Я вот куда ни переключу - все то же самое, как вроде больше ничего и не происходит.
Исходное сообщение _jet_
напевне все ж краще з нудними політиками, аніж з такими сварками і хаосом як у нас в Україні.
до речі, я ще помітила. Коли один опонент перемагає з мінімальною різницею - ніхто не кричить, що т фальсифікація, не подає в суд стоси папок з доказами і т.д. Так переміг Буш (хоча було дуже підозріло, що саме у Флориді, де його брат владарює виникла НС), та кзараз програє партія Саркозі. Може воно і не завжди так мирно у цивілізованих країнах, але так по ТВ показують.
LI 5.09.15
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |