-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

HEAVY SNOW WITH SNOWFALL AMOUNTS OF 15 TO 30 CENTIMETRES BY THURSDAY MORNING.

Четверг, 07 Февраля 2008 г. 08:06 + в цитатник
В нас вже другий сильний снігопад за останні 7 днів.
Сніг йщов минулої ночі, сьогодні в день і планує знову йти всю ніч. Чергових 30 см :). А в перерві між сніговими штормами було трошки гарної погоди і багато дощу :).
Добре що Владу добрі сусіди і так і продовжують допомагати прибирати сніг, а останні два рази (включаючи сьогодніший вечір) власник нашого будинку приходив зі своєю машинкою прибирати. Але все-одно у Влада з цим багато роботи, і хоч він поки досить позитивно на це дивиться, мене прямо совість мучить, адже це я захотіла жити в будинку, а не в якомусь комплексі, де прибирання снігу робили б за нас.

Ну в нас ще не так погано, а от по деяким американським штатам пройшлись торнадо і загинуло 54 людини.

Eight the Great

Четверг, 07 Февраля 2008 г. 04:41 + в цитатник
Олександр Овечкін кілька тижнів тому підписав рекордний контракт - 124 мільйона за 13 років. Він отримуватиме 9 мільйонів щороку 6 перших років і 10 мільйонів щорічно на протязі наступних 7 років. Непогана гарантова зарплата? :). Але головне в тому, що більшість рахує, що він того вартий. Ось деякі моменти з його гри:


А якщо він з нової зарплати собі ще й передній зуб вставить, і виділить гроші на гарну стрижку, то йому взагалі ціни не буде :).

Gols celebrations

Четверг, 07 Февраля 2008 г. 04:23 + в цитатник
Подібних відео багато, але в цьому мені сподобадось як підібрана музика


RIM Wear

Среда, 06 Февраля 2008 г. 05:03 + в цитатник
Наша компанія постійно роздає співробітникам кучу різних речей з корпоративною символікою, в основному правда фігню різну- чашки, ручки , футболки . Але раз в рік, біля Нового року видає кожному співробітнику щось цінне. Минулого року роздавали замшеві курточки. Не знаю кому прийшла в голову така невдала ідея, бо хоч самі курточки були непогані і якісні, але ж тяжко підібрати кожному по розміру, особливо враховуючи що жіночий фасон був розрахований на тоненькі фігури, приталений. Крім того невже вони надіялись що всі почнуть носити однакові куртки, особливо жінки? :). А мені взагалі дісталась великувата куртка :(, я не знайшла з ким помінятись і подарувала знайомій.
Цього року помилка була врахована і в кінці січня роздали річ що one size fits all :), ручні годинники, всі в одному стилі, але звичайно чоловікам- чоловічі, жінкам - жіночі. Це вже краще, ніж курточки :), тим більше що замовили вони їх в відомій канадській компанії і вони гарної якості. Але з іншої сторони- знову більшість з них буде роздана рідним чи друзям як подарунки, не носити ж всім однакомі і не всім вони сподобаються. Хоча напевно це з всіма речами було б так.
Влад взагалі носить не знімаючи той годинник Tissot, що я йому подарувала, і цей ні йде в ніяке порівняння з ним. Я свій спробую носити, тим більше в декреті буде нагадувати про улюблену компанію :). А в принципі в мене кілька годинників і я їх мало ношу, хай буде ще і цей для колекції :).
Годинники:
 (700x525, 40Kb)

Super Bowl

Среда, 06 Февраля 2008 г. 04:11 + в цитатник
Я читаю новини про спорт, не те що активно, але за основними новинами слідкую. Почитую спеціальні сайти і читаю розділ Спорт в моїй улюбленії Clobe and Mail. Правда підбірка новин в газеті мене не особливо влаштовує, не фанатка я самих популярних видів спорту в Канаді :). Вони постійно багато пишуть про хокей і мало про теніс, а про футбол я взагалі мовчу :(. Хокей ще нічого, я мало дивлюсь, але все-таки це цікавий вид спорту; новини ж про гольф чи керлінг я взагалі не сприймаю. А останні дні всі новини про фінал американського футболу :(. В Канаді він також популярний, а в Штатах я так розумію показ цього фінала взагалі має самий найвищий телевізійний рентинг. В цьому році 30 секунд рекламного часу коштували 2,7 мільйонів доларів !!! в Штатах і 110 тисяч в Канаді. І в цілому це супер подія, в місті-переможці проводять парад, в перерві виступають зірки світового рівня і т.д.
Ми звичайно гру не дивились, але результат знаю і я , New York Giants upset the New England Patriots :).

Українське громадянство

Вторник, 05 Февраля 2008 г. 19:49 + в цитатник
Я колись писала що не знаю, яким буде процес отримання українського громадянства для малого, як легко це буде зробити і т.д. Почала шукати інформацію і виглядає що зараз це все дуже просто:
http://www.ukremb.ca/canada/ua/5453.htm
Так що надіюсь зможемо зареєструвати його громадянином України без проблем.

Приблизно такий же процес і для дітей народжених на території інших країн.

Така різна зима

Вторник, 05 Февраля 2008 г. 06:29 + в цитатник
1)Photo: Nathan Bilow/AP
Rudy Rozman of Crested Butte, Colo. stands on a snowbank as he shovels snow off a roof and window entrance.
 (500x353, 37Kb)

2)Photo: Zhou Wenjie/REUTERS
A truck driver peers through a hole in his ice-covered windshield while waiting for help on the road in Shaoguan, south China's Guangdong province.
 (500x350, 41Kb)

3)Photo: Koichi Kamoshida/GETTY IMAGES
A snow sculpture of the Earth and the Future of Our Children is displayed at Odori Park in Sapporo, Japan.
 (500x350, 31Kb)

Влад і білки

Вторник, 05 Февраля 2008 г. 06:19 + в цитатник
Як я вже колись розповідала, Влад воює з білками, в нього ціль- не дати їм їсти пташину їжу. І ця боротьба для мене здається має перспективи стали вічною :). Що він не зробить, через деякий час білки знаходять обхідні шляхи. Ось зараз він підняв палку на якій тримаються годівниці, щоб білки не могли дострибнути з перил, обгорнув її металом, щоб білки не могли піднятись. Білки дійсно не можуть дострибнути знизу, я бачила як одна намалагась, але пролетіла мимо :). Але ж поряд є дерева :)! і ось що мені вдалось піймати сьогодні:
http://good-times.webshots.com/video/3016108340064675970WdtdGZ
Коли я зняла і вислала це відео Владу, він зовсім не засмутився, тільки сказав що в нього є ще багато ідей :).

Наш перший страховий випадок/аварія

Вторник, 05 Февраля 2008 г. 05:56 + в цитатник
Ще недавно в нас машинка була ось така:
 (699x466, 50Kb)
а зараз ось так виглядає:
 (700x525, 60Kb)

І я не спутала порядок фотографій :), звичайно самою першою мала б бути ще одна фотка, де машинка в стані ідентичному до останньої фотки, але ми не знали про пригоди, які дістануться на долю задка нашої машини і не сфотографували зарання.

Як видно по фото :), нас були стукнули. Хоч виглядає можливо як серйозне пошкодження, насправді було зовсім слабеньким ударом. Ми майже стояли і мужик позаду рухався на маленькій щвидкості, просто в нього було SUV, і важче і вище. В результаті на його машині хіба кілька подряпин. Ми не те що не постраждали, нас навіть не труснуло, удара фактично не відчули, вірніше не було зрозуміло що це був удар :). Так воно і має бути, машина має приймала на себе весь удар.
Звичайно винним був чоловік позаду, він одразу визнав свою вину, дав всі свої дані. Коли ми повернулись, то одразу позвонили в нашу і його страхові компанії, і оскільки все трапилось в Штатах, то робилось все по їх законах( які тільки трошки відрізняються від наших), через страхову того мужика. Як би і ми жили в Штатах, то тоді ми б просто віддали машину і її б нам повернули відремонтованою, а так вони немають тут місць ремонту з якими співпрацюють і був трошки інший процес.
Ми зганяли в Toyota dealership, зробили там оцінку, вислали дані в ту страхову компанію. Та страхова компанія найняла ще незалежного експерта, який все перевірив і дала нам добро на ремонт. При цьому вона вислала нам чек на суму в яку був оцінений ремонт. Далі за справу взялась Тойота, вони замовили всі запчастини і позвонили нам коли здавати машину в ремонт. Вони також оформили нам рент автомобіля на той час що йшов ремонт, машина нас чекала прямо в Тойоті, оплатила знову ж чужа страхова компанія. Через тиждень забрали як новеньку машину, в всякому разі мала запах краски, вони нам її помили зверху і із середини почистили :).

Коштувало все це аж 2,5 тисячі!( все заміняли, а не виправляли :) і ми звичайно не шукали саме дешевше місце ) Зайняло все місяць , але тут ми також винні, бо не одразу знали як і кому звонити, чекали поки вони нам позвонять + все це припало на різдвяні свята. В рент давали нову Mazda3, вона звичайно не машина класу люкс, але, в порівнянні з нашою Королою 2001 року, навіть після неї інколи починаєш думати, що пора б нам купляти нову машину.

Життя в декреті

Понедельник, 04 Февраля 2008 г. 22:53 + в цитатник
Я другий день в декреті, і якось поки я це ще не відчула. Можливо тому що я ще досить зайнята, продовжую відповідати на листи, є доступ до роботи і т.д. Хоча з іншої сторони - я і вяжу, і читаю, і перу дитячі речі, і звоню до мами, і готую їсти - тобто веду себе як і має вести себе жінка на останніх двох тижнях вагітності :).
А ще в мене таке враження що всі знайомі поставили собі ціллю побачитись зі мною в ці останні два тижні, так і кажуть- "хочемо побачитись з тобою поки ти вагітна, бо потім може ти нескоро матимеш час і т.д.", від цього стає якось моторошно :). Так що в суботу ми ходили до Марлен і Девіда, вони недавно повернулись з Чілі, привезли нам кучу подарунків. Габрієль був розчарований, що дитини в мене ще немає, а мого великого пуза здається навіть трошки побоювався :).
А вчора до нас заходили Каталіна (угорка) і її чоловік Пітер (чех), Соломія і Віталік. Вечір видався веселим, Пітер дуже гарно і весело вміє розповідати, особливо прикольними були їсторії про вивчення російської в школі, як він їздив знайомитись з родичами Кати і про розіграші які вони з друзями влаштовують один одному. З Катаю я познайомилась колись давно на курсах англійської. Потім якось поступово подружились і Влад з Пітером також знайшли спільну мову. Взагалі як подумати - то з кучею класних людей познайомилась саме через курси, а Марлен і Соломія стали мені досить близькими подружками. Так що не знаю як на рахунок мови, але так курси мені були дуже корисними :).

Surfer

Пятница, 01 Февраля 2008 г. 05:59 + в цитатник
Peruvian surfer Domingo Pianezzi rides a wave accompanied by his cat named Nicolasa at the San Bartolo beach in Lima.
Photo: Pilar Olivares/REUTERS:
 (500x353, 39Kb)

Nursery

Понедельник, 28 Января 2008 г. 06:38 + в цитатник
Малому, як самому беззахистному :), дісталась сама маленька кімната в будинку.
Але по-перше з самого спочатку він скоріше всього спатиме в нашій кімнаті, Влад вже зібрав і поставив там ліжечко-манежик, да і потім, перші два роки, в своїй кімнаті він тільке спатиме. А через два роки ми скоіше всього переїдемо з цього будинку, в інший, з більшими спальнями :).
І зараз ми в процесі підготовки його кімнати, вірніше не ми, а Влад :). Він все робить самостійно. Пофарбував кімнату в блакитний колір (коли ми вїзжали я замовила щоб покрасили в бежевий колір, але власники вибрали якийсь некрасивий відтінок, до того ж темний, депресивний), повісив лампу в вигляді сонця, зібрав меблі: ліжко і комод з пеленальним столиком. А на цих вихідних прикрасив кімнату веселкою і хмарками, з цим я трошки допомагала. Вийшло може й неідеально, але зате з якою старанністю і любовю це зроблено! Впевнена що малому сподобається :).
 (700x525, 34Kb)
 (700x525, 37Kb)
Тут ще фотки:http://community.webshots.com/album/561320851sIecnt?start=24
Зараз черга за мною - потрібно перепрати всі дитячі речі, все поскладати і дооформляти. От як вийду в декрет, так все і зроблю :).

Я ковтнула мячик :)

Воскресенье, 27 Января 2008 г. 03:50 + в цитатник
Владленка вчора мене спеціально сфоткав збоку, каже що таку форму живота потрібно задокументувати :).
Звичайно це ще одяг такий, що відкреслює "фігуру" + це напевно вже мій максимум.
 (465x699, 19Kb)

Тетянин день

Воскресенье, 27 Января 2008 г. 03:41 + в цитатник
Вчора ж був Тетянин день, не те що це особливе свято для мене, але все-таки Владленка водив мене вечором в вишуканий ресторан. І там нам прийшла ідея що ми напевно не скоро вже так посидимо, вдвох, при свічках, при живій музиці. Так, тут ходять з зовсім маленькими малятами їсти, але все-таки не в "fine dining", а "casual, family restaurants", які в українському понятті скоріше не ресторани, а кафешки. Ми збираємось наймати няню періодично, щоб інколи мати час тільки для нас, але не знаю, чи реально це буде робити до 6 місяців. І батьки( що Влада, що мої) приїдуть до нас в гості теж не дуже скоро. Так що в результаті ми не скільки святкували Тетянин день, а прощались зі своїм безтурботливим життям:).
Доречі про Тетян- виявляється це імя популярне в зоопарках, їм сибірських тигриць називають :). Мабуть ви чули про історію, коли на це католицьке Різдво в Сан-Франциско тигриця вбила одну людину і тяжко поранила ще двох. Так от, її звали Тетяна(Tatiana). І в зоопарку Торонто є одна тигриця Тетяна. Мабуть канадцям\американцям це здається суворим російським ім'ям :).
Ось яка симпатична Тетянка:
http://outdoors.webshots.com/photo/2993357960046078458QPsjBS

Кримінал

Среда, 23 Января 2008 г. 00:03 + в цитатник
Тут в Канаді багато шуму наробила історія з дитячим порном із України:
http://canadianpress.google.com/article/ALeqM5h0tmQ4j9qjQCBM6p8EI-DRDagVSQ
багато арештованих, всі пишуть про це і в новинах показують. Страшна історія. Цікаво якби не Інтерпол, українська міліція б прикрила цю лавочку?
А в українських новинах якось мало про це пишуть, я зустрічала , але тільки одну чи дві замітки в листопаді, можливо просто мені не попадались?

А ще тут активно обговорюється історія з human trafficking and prostitution, жінки з Східної Європи, арештовані за справою зі прізвищами Khazarov, Vinokurov, Kostin і т.д.

Аварій на 100 машин

Вторник, 22 Января 2008 г. 06:00 + в цитатник
В нас тут недалеко, десь в одній-двох годинах їзди, в один день трапилась кілька великих аварій-
http://www.theglobeandmail.com/servlet/story/LAC.2...H21/TPStory/TPNational/Ontario
на диво ніхто не загинув.
Причина- snowsquall- http://en.wikipedia.org/wiki/Snow_squall. Ми теж в такі попадали пару раз попадали, адже живемо біля Великих Озер, тут це частеньке явище. Відчуття нереального, видимість різко стає нуль, не видно чи ти їдеш по дорозі чи вже в полі :), особливо коли поряд немає ліхтарів чи інших машин. Коли пробуєш включити дальне світло, стає ше страшніше :).

Трудові будні

Вторник, 22 Января 2008 г. 05:46 + в цитатник
На роботі завал.
Я працюю до 1 лютого, спеціального вибирала таку дату, щоб піти не посередині роботи, а в якійсь закінчений момент. 31 січня у одного із проектів над яким я працюю взагалі RTM ("release to manufacturing"), по ньому я 99% роботи закінчила і все виглядає не так і погано. В іншого 31 січня milestone (http://en.wikipedia.org/wiki/Milestone_%28Project_management%29), по ньому трошки невесело, сильно багато помилок знаходжу і критичних :(.
А ще мені потрібно кучу документації дописати, так хочеться все акуратним, закінченим залишити. Також потрібно написати відгуки на кількох людей, які мене попросили їх (в нас це один із елементів при щорічному перегляді зарплати). І я паралельно навчаю дівчину якій передаю справи, вона непогана, але ж завжди простіше самій зробити, ніж комусь пояснити :). Ну і як звичайно куча зустрічей, листів із запитаннями і т.д. Сьогодні виступала перед високим керівництвом :) і навіть із-за цього вийшла в неділю на кілька годин, щоб закінчити і зробити красивою свою Test Strategy на один із проектів.
Трошки навіть замучилась, періодично виникає відчуття що ніхто цього і не цінить і думаю, може варто все кинути і завтра не вийти на роботу? :). Я реально маю право так зробити, в будь-який момент поміняти дату початку декрету, хоча звичайно так не зроблю. Ну нічого ще тільки 8 робочих днів :), ну і добре що я себе гарно почуваю і всі дуже мило до мне ставляться.

Без заголовка

Воскресенье, 20 Января 2008 г. 07:26 + в цитатник
Влад дуже любить різні технічні штуки, багато читає про різні технології і т.д.
То плеєр хитромудрий купить щоб програвати різні формати фільмів з жосткого диску, да і дискового простору в нас вже близько 2 терабайтів :). То телефонних трубок наставить в кожній кімнаті(адже мені не можна багато бігати :)). То колонка в мене для ноутбука неочікувано зявиться (бо мені ж слухати погано:)). Причому він ніколи не заспокоюється, постійно обновлює прошивки на всьому що можна, продає старі речі і купляє нові і т.д. Постійно плачеться, що телевізор в нас малий, і взагалі їх потрібно як мінімум два , але я поки дуже критикую і стримую цю ідею :). Але так було завжди, я вже звикла.
Зараз він ще прифанатів різними речами для будинку, різним датчиками і обладнянням. Так що тепер в нас є станція погоди- показує температуру на вулиці і в квартирі, ще якісь там параметри. Також є ще один вимірювач, в іншій кімнаті, він також вимірює вологість і температуру там і при цьому зберігає історію за 24 години. В сумі в нас десь 5 вимірювачів температури в будинку :). Є ще вимірювач рівня вуглекислого газу (адже в нас є камін :)). Він доречі тут не обовязковий, обовязкові тільки протипожежні детектори, причому за нормами безпеки їх потрібно мати втановленим на кожному поверсі, коли ми вселялись вони тут вже були. Ще Влад одразу при заселенні перевірив будинок на бактерії і цвіль, не візуально, а спеціальним набором :).
Також в нас давно вже є зволочувач і ось остання покупка:
http://www.air-purifier-power.com/airfree-air-sterilizer.html
І ще він утеплив якісь труби, гараж. Коли ми їдемо в магазини- він одразу по господарчим відділам. Взагалі став справжнім господарем :). Прокидаються гени Руденків :), хто знає його батька, діда і дядька, той мене зрозуміє.

Childbirth and parental courses

Воскресенье, 20 Января 2008 г. 06:38 + в цитатник
Спочатку я думала, що мені ніякі курси не потрібні, адже всю інформацію можна знайти в інтернеті. Але потім мені різко стало страшно :), що я нічого не знаю, що ж ми будемо робити? і я записала нас на короткі курси. Тим більше багато хто з знайомих їх рекомендував.
Так шо минулу суботу і сьогодні ми провели на цих курсах. Однозначно можу сказати, що піти було варто. Звичайно ми вже щось читали, багато що знали до них, але все-таки взнали і багато нового. Також дуже сподобалось як вони організовані, сама викладач і народ що прийшов повчитись, приблизно такі ж пари як і ми з Владом. Влад найшов там таких же гумористів, як і він сам :).
Було дуже весело, особливо сьогодні ,коли чоловіки вчились купати дитину, міняти підгузники, пеленати і одівати дітей. Все це на ляльках, але дуже гарних моделях дітей :).Минулу суботу також було прикольно коли ми практикували поведінку при пологах, дихання і т.д. Хлопців вчити, як вони можуть нам допомогти, вони так старались :).
Були і не такі веселі моменти, особливо коли показували різні відео з пологів, розказували про ускладнення і т.д.
Зрозуміло, що можна легко обійтись без цих курсів, але все-таки після них більше якоїсь впевненності. Ще один плюс, що познайомились з прикольним народом с такими ж інтересами, може навіть подружимся з деякими. І саме головне :), Влад вже планує йти на пологи зі мною. Причому я на нього зовсім не давила, навіть не запитувала про це, він просто почав говорити про це як очевидний факт :). А ще він сьогодні прикріпив дитяче автомобільне крісло і їздив з ним півдня, адже потрібно потренуватись, перевірити чи все працює :). І при цьому він ще сміється з мене, коли я переглядаю одяг малого :).

Деякі ціни

Пятница, 18 Января 2008 г. 07:19 + в цитатник
Тут дехто цікавився.
Канадський долар зараз приблизно рівний американському.

1. Бензин.
Середня ціна на бензин у нас зараз десь 1.00- 1.05 CAN за літр. Це ціна на Regular( чи 87, please note that 87 octane fuel, the "regular" gasoline in the US and Canada, would be 91-92 in Europe).
В Штатах ціни ніби трохи нижчі, десь $3 за галон( це 3,75 літра).
2. Електроенергія. Ціна різна в різних регіонах.
В нас, в Онтаріо, вона складається з кількох частин- Delivery, Regulatory Charges, Debt Retirement Charge !!!( http://www.energy.gov.on.ca/index.cfm?fuseaction=electricity.faqs#question_17), ну і самої електроенергії і податку. Причому ціна на саму електроенергію це десь 50% від загальної вартості :), вона теж може бути трошки різна , в залежності від кількості що ти використовуєш.
Якщо все просумувати і поділити на кіловати, то виходить десь 11 центів на кіловат. Ми використовуємо досить багато електроенергії, зараз платимо десь 40 доларів в місяць.
В квартирі платили десь 35, але там в нас і опалення\центральний кондіціонер були електричними. Тобто за газ ми не платили. Там також прогрівались всі коридори, басейни і т.д., були сусіди повсюду, і тому наш обігрів, виставлений на 22-24 градуси, включався не часто.
3. Газ, опалення. Ціна також може бути різною.
Також складається із Gas Delivery Charges, Gas Variable Delivery, Gas Supply, Gas Transportation and GST on Gas. Gas Supply- це ціна за газ і вона ринкова, ти його взагалі можеш купляти в різних компаній.
Особисто в нас зараз виходить, знову ж коли додати всі складові і поділити на кубометри, 48 центів за кубометр. Ми використовуємо дуже багато газу!, маємо ще мало статистики, але зимою платимо десь 150 доларів в місяць.
4. Вода.
Тут платять за воду і за каналізацію. Причому каналізація дорожча :), вода 1.827 а каналізація 1.92 за кубометр. Хоч ціни на воду високі, ми зараз якось використовуємо мало води , виходит десь 15 доларів в місяць.
В квартирі ми за воду окремо не платили, це входило в оплату за квартиру.

Врахуйте що це все холодна вода, адже тут немає центральних вистем, вода підігрівається в самому будинку, газом. І сам обігрів будинку - це не обігрів батареями з гарячею водою( таке буває, але дуже рідко), а обігрів теплим повітрям, центральна система по всьому будинку і дирки в стінах і підлозі :). Ця ж система є і вентилятором і кондіціонером. Звичайно можна закривати деякі кімнати від обігріву. В квартирах може бути по іншому , в дешевших варіантах просто обігрів електричними батареями, кондіціонера немає. Але в квартирі де ми жили була приблизно та ж система, що і тут в будинку.


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 35 34 [33] 32 31 ..
.. 1 Календарь