Українське громадянство |
Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |
Исходное сообщение N31101975
Напевно це просто, бо ви не отримали ще канадського громадянства. Тому при заповненні форми - в графі про громадянство іншої країни (я не впернена, вроді це звучить так "Чи маєте ви громадянство іншої країни ніж України") вам не треба ставити галочки або завідомо давати неправдиву інформацію.
У нас громадянство Австралії з 2007 року - травня.
Исходное сообщение Demchenko
А як же громадянство Канади (жити ж там буде)? У вас два громадянства дозволено чи ні?
Исходное сообщение N31101975
Для дитини одне, а от як ми захочемо поїхати на Україну треба буде продовжувати паспорти закордонні - тоді і буде графа "Чи маєте ви громадянство іншої країни ніж України".
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |