Исходное сообщение Stupindo
Слухай, коли ти все встигаєш? Новини про спорт ти читаєш, новини на фінансових ринках відслідковуєш, всілякі фотографії в інтернеті знаходиш, щоденник не забуваєш вести... і т.д. Мені аж дивно стає. Це так канадське повітря впливає на людей? ;)
:) Ну я не так і багато читаю, в середньому дві-три години в день, причому десь годину з цього на роботі( в більшості днів в мене є на це час).
Ну і врахуй що я не втрачаю час на деякі інші речі- в мене тільки 20 хвилин в день втрачалось на дорогу до роботи і назад, працювала тільки 7,5-8 годин. Я майже не дивлюсь телевізор, тільки новини, десь 30 хвилин вдень, спорт( це дуже порізному, залежить від сезону) і деякі вибрані фільми, і то не по телевізору, а з дисків і т.д. І поки дивлюсь телевізор я вяжу :). А Влад поки дивиться телевізор займається своєю фізичною формою( гантелі, тренажери) :).
Я не супер господарка, готую просто, Влад допомогає по дому, на це ми не втрачаємо багато часу. А зараз я взагалі в декреті :).