Среда, 06 Февраля 2008 г. 04:11
+ в цитатник
Я читаю новини про спорт, не те що активно, але за основними новинами слідкую. Почитую спеціальні сайти і читаю розділ Спорт в моїй улюбленії Clobe and Mail. Правда підбірка новин в газеті мене не особливо влаштовує, не фанатка я самих популярних видів спорту в Канаді :). Вони постійно багато пишуть про хокей і мало про теніс, а про футбол я взагалі мовчу :(. Хокей ще нічого, я мало дивлюсь, але все-таки це цікавий вид спорту; новини ж про гольф чи керлінг я взагалі не сприймаю. А останні дні всі новини про фінал американського футболу :(. В Канаді він також популярний, а в Штатах я так розумію показ цього фінала взагалі має самий найвищий телевізійний рентинг. В цьому році 30 секунд рекламного часу коштували 2,7 мільйонів доларів !!! в Штатах і 110 тисяч в Канаді. І в цілому це супер подія, в місті-переможці проводять парад, в перерві виступають зірки світового рівня і т.д.
Ми звичайно гру не дивились, але результат знаю і я , New York Giants upset the New England Patriots :).
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-