-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Super Bowl

Среда, 06 Февраля 2008 г. 04:11 + в цитатник
Я читаю новини про спорт, не те що активно, але за основними новинами слідкую. Почитую спеціальні сайти і читаю розділ Спорт в моїй улюбленії Clobe and Mail. Правда підбірка новин в газеті мене не особливо влаштовує, не фанатка я самих популярних видів спорту в Канаді :). Вони постійно багато пишуть про хокей і мало про теніс, а про футбол я взагалі мовчу :(. Хокей ще нічого, я мало дивлюсь, але все-таки це цікавий вид спорту; новини ж про гольф чи керлінг я взагалі не сприймаю. А останні дні всі новини про фінал американського футболу :(. В Канаді він також популярний, а в Штатах я так розумію показ цього фінала взагалі має самий найвищий телевізійний рентинг. В цьому році 30 секунд рекламного часу коштували 2,7 мільйонів доларів !!! в Штатах і 110 тисяч в Канаді. І в цілому це супер подія, в місті-переможці проводять парад, в перерві виступають зірки світового рівня і т.д.
Ми звичайно гру не дивились, але результат знаю і я , New York Giants upset the New England Patriots :).

Stupindo   обратиться по имени Среда, 06 Февраля 2008 г. 11:01 (ссылка)
Слухай, коли ти все встигаєш? Новини про спорт ти читаєш, новини на фінансових ринках відслідковуєш, всілякі фотографії в інтернеті знаходиш, щоденник не забуваєш вести... і т.д. Мені аж дивно стає. Це так канадське повітря впливає на людей? ;)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Среда, 06 Февраля 2008 г. 18:05 (ссылка)
Исходное сообщение Stupindo
Слухай, коли ти все встигаєш? Новини про спорт ти читаєш, новини на фінансових ринках відслідковуєш, всілякі фотографії в інтернеті знаходиш, щоденник не забуваєш вести... і т.д. Мені аж дивно стає. Це так канадське повітря впливає на людей? ;)


:) Ну я не так і багато читаю, в середньому дві-три години в день, причому десь годину з цього на роботі( в більшості днів в мене є на це час).
Ну і врахуй що я не втрачаю час на деякі інші речі- в мене тільки 20 хвилин в день втрачалось на дорогу до роботи і назад, працювала тільки 7,5-8 годин. Я майже не дивлюсь телевізор, тільки новини, десь 30 хвилин вдень, спорт( це дуже порізному, залежить від сезону) і деякі вибрані фільми, і то не по телевізору, а з дисків і т.д. І поки дивлюсь телевізор я вяжу :). А Влад поки дивиться телевізор займається своєю фізичною формою( гантелі, тренажери) :).
Я не супер господарка, готую просто, Влад допомогає по дому, на це ми не втрачаємо багато часу. А зараз я взагалі в декреті :).
Ответить С цитатой В цитатник
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку