-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Деякі ціни

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


Kytska   обратиться по имени Пятница, 18 Января 2008 г. 13:23 (ссылка)
Я трошки в шоці, бо бачу що плачу за енергоносії на рівні з Вами, а то і більше !!!! І я такий собі чуть заможніша ніж сереньостатистичний житель Київського передмістя . Але ж порівняти прибутки канадців і українців... Ціна за газ і електрику у нас десь в 2 рази менша, але зимою я мінімум для свого будинку напалюю 600-700 кубів, а тобто 700 грн, а в сильні морози то і 1000 кубів і відповідно гривень. Правда в 2007 році ми газ дуже економили ( вважай мерзли) , щоб вкластися в меншу ціновцу категорію, так що надіюся все буде більш дешево. Електрики приблизно до 100 грн, а в період будівельних робіт і до 250... Перейшли на енргозберігаючі лампочки недавно:). Підозрюю, що у Вас і обладнання газове стоїть більш економічне ніж у нас, хоча котел у нас сучасний але наш український. Імпортні більш економічні, але на нашому газі не хочуть працювати ( вже мали досвід), або вже дуже дорогі.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Пятница, 18 Января 2008 г. 18:06 (ссылка)
Исходное сообщение Kytska
Я трошки в шоці, бо бачу що плачу за енергоносії на рівні з Вами, а то і більше !!!! І я такий собі чуть заможніша ніж сереньостатистичний житель Київського передмістя . Але ж порівняти прибутки канадців і українців... Ціна за газ і електрику у нас десь в 2 рази менша, але зимою я мінімум для свого будинку напалюю 600-700 кубів, а тобто 700 грн, а в сильні морози то і 1000 кубів і відповідно гривень. Правда в 2007 році ми газ дуже економили ( вважай мерзли) , щоб вкластися в меншу ціновцу категорію, так що надіюся все буде більш дешево. Електрики приблизно до 100 грн, а в період будівельних робіт і до 250... Перейшли на енргозберігаючі лампочки недавно:). Підозрюю, що у Вас і обладнання газове стоїть більш економічне ніж у нас, хоча котел у нас сучасний але наш український. Імпортні більш економічні, але на нашому газі не хочуть працювати ( вже мали досвід), або вже дуже дорогі.


Ну в нас досить старий будинок, і газова пічка( furnace, http://en.wikipedia.org/wiki/Furnace) далеко не нова. Нові будинки зараз набагато економічніші, в новому будинку із всім новим при такій же площі і температурі люди платять десь 100-120 доларів за газ в місяць.
З другої сторони в нас будинок не такий і поганий, в ньому хороші нові вікна, утеплених дах і т.д.
Ми також економимо в якомусь розумінні, коли ми дома ми тримаємо регулятор на 22 градуси, в час же коли відсутні- то 18, коли відїзджали на кілька днів навіть ставили 16. В ночі теж тримаємо меншу температуру, я взагалі люблю спати з відкритим вікном і під теплим одіялом :). Коли буде дитина, я сидітиму дома, використання газу спокійно може вирости з 350 кубів до 450 або 200 доларів в місяць.
І доречі будинок в нас же невеликий, десь 150 квадратних метрів.

Електоенергія - тут все шо можна роблять енергозберігаючим :). Ми її особливо не економимо, а якщо врахувати що в нас і плита електрична (тут в більшості електричні), то за електроенергію я рахую ми платимо небагато.

Взагалі в Канаді енергоносії звичайно дешеві, особливо якщо порівняти з Європою. Але так і має бути, адже тут всі ресурси свої- куча газу, води і т.д.
Ответить С цитатой В цитатник
Vitador   обратиться по имени Пятница, 18 Января 2008 г. 18:41 (ссылка)
Щось подібне і в Штатах. Всіх цін я не знаю. За електрику ось якраз сьогодні мені прийшов рахунок на 32$ за місяць. В мене в квартирі теж центральний кондиціонер, тобто опалення електричне, і плита теж електрична. Таким чином я газ взагалі не користую. Вода входить в оплату за квартиру.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Пятница, 18 Января 2008 г. 21:27 (ссылка)
Исходное сообщение Vitador
Щось подібне і в Штатах. Всіх цін я не знаю. За електрику ось якраз сьогодні мені прийшов рахунок на 32$ за місяць. В мене в квартирі теж центральний кондиціонер, тобто опалення електричне, і плита теж електрична. Таким чином я газ взагалі не користую. Вода входить в оплату за квартиру.


Ну мабуть в Штатах, як і в Канаді, до більшості багатоквартирних будинків газ взагалі не підводять. З техніки безпеки частково, частково із-за того що не так просто подати на високі поверхи і т.д.
Ответить С цитатой В цитатник
Vitador   обратиться по имени Пятница, 18 Января 2008 г. 21:35 (ссылка)
Танчік_із_Канади, щодо високих поверхів, то це нам не грозить. Тут на все місто може 3-4 будинки, що мають більше 5-ти поверхів. А мій комплекс двоповерховий; я живу на першому. :)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Пятница, 18 Января 2008 г. 22:00 (ссылка)
Исходное сообщение Vitador
Танчік_із_Канади, щодо високих поверхів, то це нам не грозить. Тут на все місто може 3-4 будинки, що мають більше 5-ти поверхів. А мій комплекс двоповерховий; я живу на першому. :)

А скільки у вас населення? в нас теж не так багато багатоповерхових будинків, тут площі не економлять :), хоча все-таки значно більше ніж 3-4 будинки :).
Ответить С цитатой В цитатник
Vitador   обратиться по имени Пятница, 18 Января 2008 г. 23:18 (ссылка)
Населення в місті Фейетвіл приблизно 60 тисяч, може трохи більше.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Суббота, 19 Января 2008 г. 04:27 (ссылка)
Исходное сообщение Vitador
Населення в місті Фейетвіл приблизно 60 тисяч, може трохи більше.

У нас на два містечка( вони злилися фактично в один) аж 300 тисяч :).
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку