-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Наш перший страховий випадок/аварія

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


Scruj   обратиться по имени Вторник, 05 Февраля 2008 г. 11:16 (ссылка)
Досить швидко все зробили...
В мене був страховий випалдок в кінці листопада - до сих пір не зробив :)
Правда це моя помилка.
Ответить С цитатой В цитатник
Stupindo   обратиться по имени Вторник, 05 Февраля 2008 г. 11:21 (ссылка)
Аааа, читаю і заздрю...
В мене був схожий інцидент в вересні, чувак помяв мені крило машини на стоянці під будинком. Виявилось, що в нього взагалі нема прав. :)
Це сталось о приблизно о девятій вечера. Я чекав ДАІ, для оформлення ДТП. ДАІшники приїхали десь о 7:30 ранку!!! Не віддали довідку про ДТП. Довелось потім в їх прийомні дні їхати і випрошувати ту довідку. З першого разу не вийшло, бо в них виявився закритим якийсь сейф, а ключі у когось, хто кудись пішов...
Далі тягомотина із страховою. Принести їм рахунки з СТО, а СТО за оформлення такого рахунку(дефектовку) беруть гроші. В результаті рахунки з СТО їм не сподобались і страхова покликала незалежного експерта, який написав суму рази в півтори меншу. Потім ще місяць постійних надзвонювань і нарешті, десь 24 грудня, вони виплатили 80% грошей. А ще 20% після того, як я покажу зроблену машину. І, звичайно, ніякої мови про те, щоб видати мені авто на час, поки її ремонтуватимуть... єдине, що добре, - машина була на ходу і мені зовсім не дошкуляла вмятина на крилі.

Правда Ваш ремонт у нас обійшовся би десь в 400-600 доларів, навіть з заміною багажника і бампера... :)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Вторник, 05 Февраля 2008 г. 17:15 (ссылка)
Исходное сообщение Scruj
Досить швидко все зробили...
В мене був страховий випалдок в кінці листопада - до сих пір не зробив :)
Правда це моя помилка.

Ну в нас теж самому потрібно ініціативу виявлять, позвонити в кілька точок і т.д.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Вторник, 05 Февраля 2008 г. 17:21 (ссылка)
Исходное сообщение Stupindo
Правда Ваш ремонт у нас обійшовся би десь в 400-600 доларів, навіть з заміною багажника і бампера... :)

У нас була заміна багажника, бампера і ще кучи мілких деталей, за все вони мабуть дорожче ніж в Україні. Але основна різниця в ціні між Україною і Канадаю я думаю і оплаті праці. У нас робота- це майже половина рахунку, більше тисячі.
не знаю чи зможеш щось розібрати, але ось частина estimate:
 (509x698, 62Kb)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Вторник, 05 Февраля 2008 г. 17:21 (ссылка)
і ще:
 (509x698, 51Kb)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Вторник, 05 Февраля 2008 г. 17:29 (ссылка)
Исходное сообщение Stupindo
Я чекав ДАІ, для оформлення ДТП.

Тут в принципі поліцію не обовязково викликати, якщо обидві машини можуть їхати і якщо постраждалих немає, тобі народ просто обмінується своїми данними і це все.
Але якщо в пацана не було прав- то тоді мабуть і в нас поліцію потрібно викликати.

І ще, старховки в нас тут обовязкові і дорогі :(, і їх піднімають якщо в тебе багато порушень чи аварій з твоєї вини.
Ответить С цитатой В цитатник
Stupindo   обратиться по имени Вторник, 05 Февраля 2008 г. 20:42 (ссылка)
Переглянув ваш рахунок... чесно кажучи не розумію, навіщо треба було все міняти, включаючи всі лампочки в ліхтарях, якщо я правильно все прочитав. Здається мені, що більшість Ваших старих запчастин можна буде потім купити на ринку б/у запчастин, якщо тільки вони уже у Вас не стоять. :)
Якщо ж брати по цінах на запчастини, то ціни у Вас в середньому ненабагато більші. Максимум рази в півтора.
А от праця дорожча рази в 2, порівняно з нашими крутими СТО і рази в 3 порівняно з "гаражниками-кулібіними". Тобто, якщо людиногодина Вашого маляра коштує 52 доляри без податку, то нашого доларів 20 з податками.

Исходное сообщение Танчік_із_Канади

І ще, старховки в нас тут обовязкові і дорогі :(, і їх піднімають якщо в тебе багато порушень чи аварій з твоєї вини.


Можливо ти вже десь писала, але перепитаю - скільки ж коштують у Вас страховки? Бажано у відсотковому значенні.
Ну а стосовно обовязковості, так звана, "ГО" у нас теж обовязкова, а повне КАСКО вже теж неформально обовязкове, бо тут в Києві такі джигіти їздять, в тому числі без прав, що при щоденній їзді без страховки розоритись можна. Ну і КАСКО в нас зараз порядка 6-7%, щорічно зростає. І ціни на автомобілі, до речі, в нас більші, ніж у Вас. :)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Вторник, 05 Февраля 2008 г. 21:23 (ссылка)
Ніби нам міняли тільки одну фару з лампочкою, там тріщина була. В рахунку є ще дві лампочки, з бампера, що підсвічують номерний знак. Взагалі там багато що включено в рахунок, навіть пластик що покриває номерний знак, там також була тріщинка. А взагалі я точно не знаю, Влад в все це хоч трошки вникав, а я не розбираюсь і не хочу :).
А ринку б\у запчастин тут немає :).
Ми ремонтувались в крутому центрі обслуговування, в самому представництві Тойоти. Можна знайти гаражі, де значно дешевше, думаю можна найти в 2 рази дешевше запросто. Ті ж "російські" точки. Але коли платиш не ти, то вибираєш не за ціною, а за якістю і імям. І якщо ми будемо колись продавати машину, то ремонт в нормальній компанії не понизить її вартості.

Я точно не знаю формулу як нараховуються страховки, звичайно залежить від вартості машини, але також дуже від водія чи водіїв (класу прав, стажу, кількості аварій, віку і т.д.). Є старховки повні, є мінімально об'язкові (обовязкова покриває 100%, якщо твоя вина в аварії, якщо тебе стукнув хтось без страховки + медицина на 500 тисяч здається, це не покриває наприклад випадку коли ти стукнувся в дерево чи в тебе вкрали машину). Якщо ти береш машину в кредит - тоді обовязкова повна страховка. Компаній які пропонують страховки - досить багато, потрібно вибирати, яка тобі запропонує найкращий варіант. Ми платимо трохи більше ніж 100 доларів в місяць і ще ніразу не користувались, адже за цей випадок що я описала платила чужа страхова компанія.
Наша машина коштує зараз мабуть тисяч 7, ми її брали 2,5 роки тому за 10, тобто проценти виходять гарні :).
А взагалі в Канаді справді страховки дуже дорогі, це видно в порівнянні зі Штатами, там платять менше.
Ответить С цитатой В цитатник
Scruj   обратиться по имени Среда, 06 Февраля 2008 г. 14:26 (ссылка)
Та ладно, у нас також людиногодина коштує до 200 грн запроста.
Ответить С цитатой В цитатник
Vitador   обратиться по имени Среда, 06 Февраля 2008 г. 19:56 (ссылка)
Дістав б/у машину, тому я на днях буду робити страховку. Впевнений, що тут буде дешевше, ніж в Канаді. Точніше скажу, коли зроблю всі документи.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Четверг, 07 Февраля 2008 г. 03:43 (ссылка)
Исходное сообщение Vitador
Дістав б/у машину, тому я на днях буду робити страховку. Впевнений, що тут буде дешевше, ніж в Канаді. Точніше скажу, коли зроблю всі документи.

Я ще забула сказати, шо у нас страховки задежать від місцевості, від густоти населення і насиченності трафіку, тому все це все що я писала- це про південне Онтаріо, тут народу багато.
Якщо в вас теж таке правило діє, то тим більше буде дешевше.
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку