Переглянув ваш рахунок... чесно кажучи не розумію, навіщо треба було все міняти, включаючи всі лампочки в ліхтарях, якщо я правильно все прочитав. Здається мені, що більшість Ваших старих запчастин можна буде потім купити на ринку б/у запчастин, якщо тільки вони уже у Вас не стоять. :)
Якщо ж брати по цінах на запчастини, то ціни у Вас в середньому ненабагато більші. Максимум рази в півтора.
А от праця дорожча рази в 2, порівняно з нашими крутими СТО і рази в 3 порівняно з "гаражниками-кулібіними". Тобто, якщо людиногодина Вашого маляра коштує 52 доляри без податку, то нашого доларів 20 з податками.
Исходное сообщение Танчік_із_Канади
І ще, старховки в нас тут обовязкові і дорогі :(, і їх піднімають якщо в тебе багато порушень чи аварій з твоєї вини.
Можливо ти вже десь писала, але перепитаю - скільки ж коштують у Вас страховки? Бажано у відсотковому значенні.
Ну а стосовно обовязковості, так звана, "ГО" у нас теж обовязкова, а повне КАСКО вже теж неформально обовязкове, бо тут в Києві такі джигіти їздять, в тому числі без прав, що при щоденній їзді без страховки розоритись можна. Ну і КАСКО в нас зараз порядка 6-7%, щорічно зростає. І ціни на автомобілі, до речі, в нас більші, ніж у Вас. :)