Исходное сообщение Stupindo
Мдааа, таке подивишся і терміново хочеться стати хокеїстом... або хоча б фанатом хокею... :)
Що мені подобається в хокеї- це дуже динамічна, жива гра. Але мінус що дуже силова, жорстка при цьому.
Дорочі команда Торонто-Toronto Maple Leafs- останню гру програла 8-0, да і взагалі цього року цього року грає погано.
Останній раз ставали чемпіонами ще в 67 році. Добре що я за них не вболіваю :), хоча в мене багато знайомих вболівають і ходять як побиті після подібних матчів.
Доречі за Торонто грає українець- http://en.wikipedia.org/wiki/Alexei_Ponikarovsky