-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Eight the Great

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


Stupindo   обратиться по имени Четверг, 07 Февраля 2008 г. 12:49 (ссылка)
Мдааа, таке подивишся і терміново хочеться стати хокеїстом... або хоча б фанатом хокею... :)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Четверг, 07 Февраля 2008 г. 23:22 (ссылка)
Исходное сообщение Stupindo
Мдааа, таке подивишся і терміново хочеться стати хокеїстом... або хоча б фанатом хокею... :)

Що мені подобається в хокеї- це дуже динамічна, жива гра. Але мінус що дуже силова, жорстка при цьому.
Дорочі команда Торонто-Toronto Maple Leafs- останню гру програла 8-0, да і взагалі цього року цього року грає погано.
Останній раз ставали чемпіонами ще в 67 році. Добре що я за них не вболіваю :), хоча в мене багато знайомих вболівають і ходять як побиті після подібних матчів.
Доречі за Торонто грає українець-
http://en.wikipedia.org/wiki/Alexei_Ponikarovsky
Ответить С цитатой В цитатник
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку