| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |
Исходное сообщение Stupindo
Хм, прикольна штукенція... і відносно недорого коштує, особливо як для Канади. А чиє виробництво? Китай? :)
Исходное сообщение Stupindo
Хм, прикольна штукенція... і відносно недорого коштує, особливо як для Канади. А чиє виробництво? Китай? :)
Исходное сообщение _jet_
у моєї подруги схожа штука, вона просто стоїть на ніжках. Зі Штатів чоловік прислав. Ммм, якась фірма відома, але назва вилетіла з голови...
LI 5.09.15
Исходное сообщение Kytskaце точно, від одного того, що більшість батьків прали пелюшки руками і милом стає страшно. Я б напевне за таких умов взагалі б дітей не народжувала :)
думаєш, як справлялися наші батьки :)
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |