-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Cradle swing

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


Stupindo   обратиться по имени Понедельник, 17 Марта 2008 г. 18:43 (ссылка)
Хм, прикольна штукенція... і відносно недорого коштує, особливо як для Канади. А чиє виробництво? Китай? :)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Понедельник, 17 Марта 2008 г. 20:09 (ссылка)
Исходное сообщение Stupindo
Хм, прикольна штукенція... і відносно недорого коштує, особливо як для Канади. А чиє виробництво? Китай? :)

Fisher-Price- це відома стара американська фірма, випускає дуже багато дитячих речей. Але виробництво у них дійсно розмішене в Китаї :).
Тут так з більшістю компаній, не тільки дитячі речі. З Данилкових речей некитайські можна порахувати на пальцях, і вони одразу набагато дорожчі ніж звичайні :(. Наприклад коляска в нього італйської фірми і навіть вироблена в Італії :), так на неї ціна мінімум в 1,5-2 раза вища за середню на ринку, правда і якість ніби також .
Ответить С цитатой В цитатник
_jet_   обратиться по имени Re: Cradle swing Вторник, 18 Марта 2008 г. 10:19 (ссылка)
у моєї подруги схожа штука, вона просто стоїть на ніжках. Зі Штатів чоловік прислав. Ммм, якась фірма відома, але назва вилетіла з голови...

LI 5.09.15
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Вторник, 18 Марта 2008 г. 17:39 (ссылка)
Исходное сообщение Stupindo
Хм, прикольна штукенція... і відносно недорого коштує, особливо як для Канади. А чиє виробництво? Китай? :)

Доречі я порівнювала ціни на деякі дитячі речі( ті ж коляски), то одна і та сама модель коштує приблизно однаково що в Україні, що в Канаді.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Вторник, 18 Марта 2008 г. 17:40 (ссылка)
Исходное сообщение _jet_
у моєї подруги схожа штука, вона просто стоїть на ніжках. Зі Штатів чоловік прислав. Ммм, якась фірма відома, але назва вилетіла з голови...

LI 5.09.15

Тут подібних колисок продають дуже багато варіантів, видно популярні серед батьків :)
Ответить С цитатой В цитатник
Kytska   обратиться по имени Пятница, 21 Марта 2008 г. 14:04 (ссылка)
І я наслухана про таку чудо річ, але випробувати не вдалося бо якось трохи пізно я про неї взнала, вже моя доня була велика для неї. А взагалі радієш скільки всяких речей придумали для полегшення побуту молодих батьків. Без деяких вже не представляєш своє життя і думаєш, як справлялися наші батьки :)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Пятница, 21 Марта 2008 г. 18:10 (ссылка)
Исходное сообщение Kytska
думаєш, як справлялися наші батьки :)
це точно, від одного того, що більшість батьків прали пелюшки руками і милом стає страшно. Я б напевне за таких умов взагалі б дітей не народжувала :)
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку