Я теж не люблю це слово - ріже вухо. По телевізору йшла якась реклама про медицину, про новонароджених і коли мама каже про синочка "He is such a trooper", то я розумію, що вона має на увазі, що він боець, бореться за життя, але все одно якось називати трупером дитину... :)