-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Racoon

Понедельник, 30 Апреля 2007 г. 07:01 + в цитатник
Я вже ніби і звикла, що в Канаді і зокрема в нашому містечку дикі звірі виходять до будинків, що зайці, качки і т.д. путаються під ногами :), але побачивши пару годин тому єнота розгулючого прямо на парковці під нашим будинком, здивувалась. Все-таки у нас не околиця міста, багатоквартирний будинок, поряд активна вулиця, мабуть він з парку прийшов, що якраз поряд з нами. Ми з Владом вийшли на вечірню прогулянку, не відійшовши і 5 метрів від будинку побачили єнота. Людей і машин він якось не сильно то і боїться , але коли ми почали зовсім близько наближатись, злякався і заліз від нас на дерево. Я залишилась сторожувати від деревом :), а Владленка зганяв за фотопаратом до квартири. Фотографувати було тяжко , так як сутінки, ну і єнот позувати звичайно не дуже хотів :). Але роздивитись, яка в нього хитра мордочка, можна:
 (466x699, 59Kb)

А мама сьогодні розповідала що в них посилився їжачок, п'є молоки що призначалось котам і зовсім не боїться людей, навіть не намагається втікати чи згорнутись коли його зачіпаєш.

В коментарях ще пару фотографій єнота і зайця, він пробігав мимо, поки ми ганялись за єнотом.

Минулі вихідні

Среда, 25 Апреля 2007 г. 07:12 + в цитатник
І в нас нарешті гарна погода встановилась, минулі вихідні 20-23 в тіні було, а на сонці навіть не знаю скільки, але воно яскраво світило; ми навіть засмагнути трошки змогли, а ніс у Владленки навіть обгорів:). Ми звичайно насолоджувались такою погодою і якомога більше часу провели на вулиці, їздили на велосипедах, грали в бадмінтон, просто гуляли, їли шашлики і т.д. Тут фотки- http://good-times.webshots.com/album/558801730RwOtSS

Без заголовка

Воскресенье, 15 Апреля 2007 г. 07:21 + в цитатник
Я так і не зібрала в народу фотки з мого ДР, але ось Дімка виклав ті, що він з Машею робили в той день і за день до свята. Просто в суботу забрали торт, шо Влад замовляв, вечором ми ходили на каток, в неділю зранку вони прийшли вітати і дарувати подарунок, потім ми ходили в парк гуляти, а вже вечором пили, їли, грали в дартс і як могли розважались :
http://dall.fatal.ru/foto/2007-03-11.30_Tanchika/index.html

Владлена відрядження

Среда, 11 Апреля 2007 г. 00:39 + в цитатник
Моє сонечко вчора поїхав у відрядження, аж на 4 дні в Штати, Клівланд http://en.wikipedia.org/wiki/Cleveland,_Ohio. Так не звично одній дома бути, я вже непамятаю коли зі мною таке було :). Але в мене то і часу побути дома немає, всі вечори чимось заняті, такщо "сумувати? - на це немає часу" :).
Саме відрядження - це спілкування з клієнтами, федеральний банк, Владленка виступає як технічний експерт зі сторони замовника :), і весь час має бути там одягнутий відповідно, джинси не пройдуть :). Цей факт дуже засмучує Владьку, тим більше що на минулому тижні я його потягула по магазинам, нових рубашок докупити і т.д. Думала що посваримось :), так він від цього всього відбивався. Ну чому так важко з чоловіками ходити по магазинам?

Вихідні

Среда, 11 Апреля 2007 г. 00:19 + в цитатник
Вихідні пролетіли, ніби як не три дні їх було, а день. Цікаво, що в Канаді додатковий вихідний на Паску не в понеділок, а в пятницю перед святом. Не можу сказати за всіх, але багато хто з канадців ходить один до одного в гості, готують обід без мяса, але з рибою\морепродуктами. Так що в пятницю ми ходили на такий обід до Марлен і Девіда. А в неділю вже святкували за православними традиціями, з пасками і писанками, ходили в гості до Маші і Діми. Доречі останні два місяці ми (я , Влад, Наталя, Юра, Маша і Діма) фактично щовихідних влаштовували покерні вечори, по черзі приймали гостей. Але вже покер трошки надоїв, на Паску вирішили пропустити.

Скоро Великдень

Среда, 04 Апреля 2007 г. 06:32 + в цитатник
В минулу суботу ми з Марлен і Девідом(показували їм наші традиції) заскочили на "Ukrainian Easter Egg Festival", що відбувався в нашому містечку, біля української греко-католицької церкви. Там показували як виготовляють писанки, продавали паски, можна було скуштувати борщу і т.д. Малий Габріель визнав паску як "yummy bread" :), а я нафоткала трошки писанок:

 (699x466, 80Kb)

Теніс

Пятница, 30 Марта 2007 г. 07:56 + в цитатник
Я завжди захоплювалась тенісом і хотіла в нього грати, але якось до цього не складувалось, якось не думала що в мене вийде. Але ще більше теніс подобається Владлену. А ще в нас куча друзів в нього грають, особливо Дюха і Девід. Девід той взагалі фанат, живе на кортах :) і грає дуже непогано. Такщо мабуть спілкування з Девідом ще більше вплинуло на Влада і як результат Владленка загорівся, ми почали займатись з інструктором. Це як альтернатива танцям , на які я хотіла Влада затянути :). Хоча я зовсім не проти, і все дуже подобається. Сьогодні був третій урок, звичайно це тільки початок, рано про щось говорити, але вже дещо виходить. У Владленки виходить трохи краще, але я теж не здаюсь. Як сказав коректний інструктор-" у вас обоїх все виходить прекрасно, а у Влада навіть ще краще" :). Викладач також дуже подобається, як викладач і як людина. Так що я повна бажання і ентузіазму.
Ось як я виглядаю на кортах:

Медицина, здоров'я і т.д.

Пятница, 30 Марта 2007 г. 01:04 + в цитатник
В жовтні минулого року я була вирішила зайнятись нашим здоровям, не те шо в нас якісь проблеми, просто перевіркою і профілактикою. Адже на той момент останній раз ми були на огляді два роки тому, коли проходили медицину перед відїздом до Канади. Я знайшла нам сімейного лікаря, з цим мені доречі повезло, адже до них як правило черги. Лікар у нас старенька німецька бабуся, але для свого віку в хорошому фізичному стані і головне не втратила гостроти розуму :).
Ну і ми багато від неї не чекали, сімейний лікар тут - це аналог нашого участкового терапевта, і веде тебе роками. Лікар одразу направила нас здавати всеможливі аналізи( цукор, інфекції і т.д.) міряла тиск, перевіряла серце і т.д. Виявилось, що нас хоч завтра в космос відправляти можна :). Хоча у Влада виявився трошки підвищений холестерол, лікар одразу запропонувала йому дієту( не сильну, просто деякі обмеження) і ну фізичними вправами він більше зайнявся, перездав аналізи через два місяці і все виявилось в нормі.

Все це - візити до лікаря, аналізи, тут безкоштовні, вірніше вони покриваються обовязковим державним страхуванням. І ніяких додаткових "подарунків" тут немає :).

Крім того поглянула я що в мене медична страховка від роботи покриває щороку 500 доларів на хіропракта( не знаю точно як в Україні такий лікар зватись буде, може лікар мануальної терапії?, англійською звучить chiropractic- http://en.wikipedia.org/wiki/Chiropractic) і 500 доларів на масаж, причому це на кожного члена сімї, тобто на мене і Влада. У Влада аналогічні суми на нього і на мене. Хоча з другої сторони 1000 доларів на людину- це не так і багато, реально потратити, адже тут сеанси дорогі, в середньому 30 хвилин масажу 40 доларів. Так що ми активно взялись їх тратити :). Я була у хіропракта на цьому тижні, проблем не виявив, але профілактичні вправи мені зробив і я ще кілька сеансів візьму, не поміщає, особливо що в мене сидячий спосіб роботи. А масаж то вже точно нікому не помішав :).

Також наші страховки від роботи в сумі покривають огляд у окуліта і 500 доларів на кожного члена сімї кожні 24 місяці. Огляд у окуліста Владлену дуже сподобався, коли на Україні просто перевіряють зір, то тут куча процедур: і капають тобі в очі і світять і приладів куча. Зір в нього з останньої перевірки не змінився. Також ми замовили йому окуляри. В нас то зараз є вже дві пари, але одні для сидіння за компом, інші для водіння, ну і загубити\розбити\втопити завжди можна, так що хай будуть на запас, тим більше страховкою то скористуватись не гріх :). Доречі в Україні йому відмовлялись робити окуляри на шурупах, казали що з його асигматизмом лінзиі окулярах такі, що це не можливо. Не знаю, чи ми ходили в неправильні місця в Україні, чи технолохії просунулись , але тут це не проблема, просто лінзи запронували супертонкі і суперстійкі, ну і звичайно трошки дорожчі.

Забудько

Пятница, 30 Марта 2007 г. 00:13 + в цитатник
Як відомо я не дуже організована, забудькувата, особливо в порівнянні з Владом, і він любить акцентувати на цьому увагу. Ну подумаєш, за два роки:
1) один раз не до кінця виключила плиту( вона електрична), але ж нічого не згоріло :)
2) два чи три рази не вимкнула праску, але ж теж нічого не трапилось :)
3) разів 5 забула свій пропуск на роботу, але якщо постукати колегам в вікно або позвонити, вони швиденько відкривають :)( хоча варто визнати, щоб я забувала частіше, якби Владленка мені про нього періодично не нагадував)
4) максимум разів 10 забувала свій гаманець дома, але ж дома, а не десь на вулиці :)
5) і всього раз чи два забувала дома свій BlackBerry і ключі від дому

Я думаю, що це не так багато, в багатьох знайомих статистика і гірша :), але для Владлена це щось не зрозуміле, і його голові не вкладується як можна забути вимкнути праску :). Хоча я добре памятаю, що він раз забув на роботі свое партмане, зі всіма документами( водійське посвідчення, медичні картки, кредитки і т.д.), тому змушений був повертатись за ним і ще він кілька разів забував мобільний дома!
І при цьому йому легко, він сумочки не часто міняє :).І я не забуваю про важливі зустрічі і дні народження друзів :). Не дивлячись на це все Влад рахує, що голова в мене з дирочкою , роздкукував і помістив з внутрішньої сторони дверей памятку " Не забудь" зі списком ( виключи праску, візьми гаманець і т.д.).

Але саме смішне не це ,я сьогодні чесно перевірила, чи не забула я зробити щось з його списку, прийшла на роботу і помітила, що я забувала ключ від однієї з моїх тумбочок, де лежать нові , секретні девайси ,і саме сьогодні вони мені потрібні :). Прийшлось викликати сервіс, вони зявились через 20 хвилин і щвиденько вікрили. Соромно було :(, хоча вони мене запевняли, що таке часто буває, для того вони і існують . Потрібно і ключі від робочих кабінетів буде до списку додати :). Не знаю чи розповідати Владу про це випадок, він після цього мабуть буде оглядати мою сумочку перед виходом на роботу :), але я така, що не стримаюсь і розповім .

Без заголовка

Понедельник, 26 Марта 2007 г. 05:44 + в цитатник
І до нас, не знаю чи надовго, але прийшла весна. Причому різко, в четвер ще було зовсім холодно, а пятницю я вже не могла змусити себе повернутись з обідньої перерви до офісу. І після роботи ми одразу пішли гуляти в парк, я відвідала одне із своїх улюблених "весняних" місць, саме в тому місці зняті квіти що на фоні мого щоденника. Квіти ще не цвітуть, але вже скоро будуть :):
 (699x466, 174Kb)

Звичайно, фотографію я викладую так собі, але просто мало є що фотографувати поки, а мені хочеться похвалитись подарунком, шо зробив мені на ДН Владленка, маленьким, красивеньким і при цьому роблячим фотографії гарної якості DSC-T100/B Cyber-shot®-ом:
http://www.sonystyle.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity...SCT100%2fB&TabName=specs&var2=
Просто Владленовий фотопарат звичайно класний, але я ж відомо який фотограф :(, всі його можливості я всеодно не використовую, а саме головне - він тяжкий і великий, такий вже на гірку не потянеш, ще поки спускатимешся на лижах, розіб'єш. От я якось Владу і натякнула що хотіла б собі щось простеньке і маленьке, але не надіялась що отримаю настільки класну штуку. Він доречі не такий і простенький, стільки всього класного і корисного має!

Ну і якщо вже почала хвалитись :)



Процитировано 1 раз

Everything Is Illuminated, The Italian

Понедельник, 26 Марта 2007 г. 04:52 + в цитатник
Тільки що за порадою Віті Гавриша подивились фільм Everything is illuminated, здається на українську перекладають як "Все освітлено" або "Світло навколо", річ в тім що перекласти однозначно не можна, в фільмі і книжці це гра слів. Пошукала лінки в інеті-http://en.wikipedia.org/wiki/Everything_Is_Illuminated, http://botinok.co.il/node/16829, http://www.culbit.com/index.phtml?d2=2&s=44&p=50&r=7. Але останню рецензію до уваги краще не брати :), бо фільм класний! Звичайно є недоліки, неточності,перегиби, львівський ж\д вокзал явно знімали не ві Львові і т.д., але головне, що автори фільму Україну люблять саме такою яка вона є і показали про неї багато хорошого. Особливо вважаючи що фільм голівудський, то він вийшов досить реальним. Актори грають класно, непогані зйомки. Рекомендую подивитись! Але головне- дивіться в оригіналі, по-перше там і так половина тексту російською\українською, англійський простий, а по-друге дуже важливо чути саме англійську мову Алекса (перекладача, його доречі дуже класно зіграв бувший киянин- http://en.wikipedia.org/wiki/Eugene_Hutz).

А в четвер я ходила в місцевий кінотеатр на російський фільм - http://www.sonyclassics.com/theitalian/. Доречі так і показували, російською, з англійськими субтитрами, щоправда цей кінотеатрик взагалі часто різні альтернативні, на мові оригіналу фільми показує. Цей фільм теж непоганий, дещо наївний і може місцями недопрацьований, але однозначно вартий перегляду.

Торт

Пятница, 16 Марта 2007 г. 05:40 + в цитатник
Владленка був замовив менs торт і навіть замовив надпис на ньому українською. Виконувала замовлення жінка-чешка, вона навіть колись і школі вчила російську, так що кирилицю трошки знала, хоча звичайно їй тяжко було виводити Владленом намальовані букви. А саме головне- вона то змісту не розуміла і виводила все один до одного, навіть позначений Владом "space" між З і Днем , ну і одну помилочку зробила :) :
 (700x525, 82Kb)

Але мені було дуже приємно, а помилка- це навіть класно, буде що згадувати :).

Без заголовка

Пятница, 16 Марта 2007 г. 05:26 + в цитатник
День народження відсвяткувала весело( вірніше ще не закінчила, в цю суботу з Марлені Девідом в ресторан йдемо), отримала кучу привітань із України, багато друзів заїхало\зайшло привітати. Святкували в спеціальній party room нашого будинку. Самі ми не фотографували, але якщо не полінуюсь, то позбираю фотки в народу що фоткав і розміщу в інеті. Декілька фотографій в мне вже є, не дуже якісні,
але хоч покажу хто в мене був:

11 березня

Воскресенье, 11 Марта 2007 г. 08:44 + в цитатник
Ну все, навіть за канадським часом вже 11 березня, а це значить що я стаю старша ще на один рік :(. Хоча що мені, от Владленці тяжко приходиться, це ж йому з сьогоднішнього дня прийдеться спати з 30-літньою жінкою :).
Але не подумайте, шо мені не спиться з-за цих сумних думок :(, просто друзів (Андрія і Інну, Влада і Маринку )зі Штатів чекаю , десь через півгодинки мають приїхати. Плануємо влаштувати велику пянку завтра, ой вже сьогодні :) вечером.

Доречі про 11 березня 1977 року :), недавно я дивилась Le Battement D'ailes Du Papillon( з французької перекладається як Шасливий збіг обставин, або Амелі-2). На початку фільму Ірен яку грає Audrey Tautou їде в метро , а жінка поряд читає гороскоп і запитує її коли твоя дата народження (для того щоб і її гороскоп зачитати). Знаєте бувають такі моменти коли дивишся фільм і приміняєш ситуацію до себе , відповідаєш на питанян ?, от і я якось напівсвідомо подумала "11 березня 1977 року". Але яким був мій шок, коли виявилось, коли Ірен відповіда так само! Навіть думала що здалось, прокрутила ще раз :).
Невірите? - http://en.wikipedia.org/wiki/Happenstance_(film)

Без заголовка

Суббота, 10 Марта 2007 г. 07:47 + в цитатник
Весна іде й до нас, сьогодні вже було +1 в день, сонечко так світило і навіть аромати весняні явно відчувались в повітрі. Я глянула на це все і злякалась що весь сніг розтане скоро, а у нас де ще є два 4-годинних пропуска зі знижкою (колись через знайомих взяли) на нашу місцеву гірку. Тому ми вирішили не відкладати справу у довгий ящик і сьогодні ж їх використали. Владленка прийшов трошки раніше з роботи і весь вечір ми провели на гірці. Ми перший раз їздили вечором, я думал що не сподобається при штучному освітленні, але виявилось що не так і погано і головне людей взаналі немає! Ні черг, ніхто тобі не мішає. Нам так сподобалось, що думаємо може ще раз повторити в цьому сезоні.

Без заголовка

Суббота, 10 Марта 2007 г. 07:34 + в цитатник
В мене кілька днів відпустки з минулого року, а поскільки їх потрібно використати до 30 квітня, інакще пропадуть, Влад всю свою минулорічну всю використав, а цьогорічні відпустки ми всі на поїздку до України плануємо використати, то вирішала я взяти 9 і 12 березня вихідними. І провела весь сьогоднішній вихідний як найвеселіше, в митті холодильника і вікон , драянні ванни і кухні і пранні всього що можна; генеральне прибирання так сказати. А скільки я всього викинула! Здається менше 2 років тут живемо, я вже стільки барахла накопила. А який в мене чималий гардероб, взуття і одягу в кілька разів більше ніж на Україні, звичайно фінансові можливості змінились, але чи потрібно воно мені? Все менше буду купувати, ну хіба щось ну дуже сподобається :).
А скільки в нас спортивного інвертаря: ракетки, бутси, намет, спальники і матраси, ковзани, лижі і черевики до них, велосипеди, трубка з маскою і т.д., самі не помітили як поступово скупились, хоча все це звичайно потрібне, тут питань немає.
А скільки в Влада всяких "найнеобхідніших" приладів, кабелів і т.д. В нього також є величезний набір інструментів, хоча щось мало я бачила його використовуючим їх :).
І ще я усвідомила що я колекціоную журнали :).
Такими темпами нам скоро потрібно буде купувати будинок, бо все в квартиру не влізе.

Без заголовка

Пятница, 09 Марта 2007 г. 01:49 + в цитатник
Вирішила раз така шара, компанія оплачує навчання, скористаюсь цим по повній :). Взяла собі Photoshop training & Java course , Java хоч якось до моєї роботи відновиться, у нас атоматичне тестування на ній пишеться, хоч я не пишу, тільки використовую написане, ну хіба трошки щось коригую чи налаштовую, але курси мені явно для цього не потрібні :). А як мені Photoshop дозволяють брати і оплачують взагалі дивуюсь, я так чесно і сказала, по роботі мені це не потрібно, просто цікаво.

Без заголовка

Пятница, 09 Марта 2007 г. 01:40 + в цитатник
Подивилась фотографії у Жені http://www.liveinternet.ru/users/soleu/post33201963/.
Як же я хочу в Україну, прогулятись по вулицям Києва! Ну нічого, я дотерплю, я доживу до серпня...

Робота

Среда, 07 Марта 2007 г. 21:02 + в цитатник
Поки не знаю, чи хороша це новина :), але у мене на роботі зміни, реорганізація. В компанії вже 4 тисячі чоловік працює, але встановленої, чіткої структури немає + постійно набирають нових людей. І ось на верху вирішили, що потрібно підвищувати ефективність, зробили кучу змін, в основному що і девелопери, і тестери по одному і тому самому направленню будуть звітувати до одного директора( раніше були різні директори, але спільні віце- президенти ). В принципі простим людям від цього ніякої різниці, менеджери і тім ліди все одно ті самі залишаються, а вище керівництво нас мало зачіпає :).
Але мене це зацепило сильно, оскільки я займалась досить незалежним модулем- Attachment Server і керівництво вирішило цей модуль і кілька інших винести в окреме направлення. Результат - в мене новий менеджер, але це дрібнички; раніше атачмент сервером займалась не тільки я, а і Едріан, причому він був праймом на цьому проекті( скажем так він був керівником, я його помічницею, він приймав на себе основну вагу планування, звітування, спілкування з керівництвом, то зараз все це стає моїми обовязками. Едріан більше цим проектом не займається, я стаю праймом, але при цьому і єдиним членом команди тестерів по цьому модулю:). Буду напряму підпорядковуватись менеджеру. Тільки потім, може, якщо я захочу :) , ще когось наймуть в допомогу.

Ось тепер сижу і розглядаю всі плюси і мінуси. З однієї сторони це ніби і підвищення, ріст кудись, з іншої - ніякої посади мені не дають, зарплата підвишиться, але поки невідомо на скільки, її перегляд через 2 тижні. З однієї сторони мені дуже подобалась Крістал, моя колишня менеджер, з іншої- новий менеджер теж ніби нормальний. Роботи буде куча, але цікавої. Відповідальності буде дуже-дуже багато, але все можу робити як сама хочу, як сама запланую, новий менеджер одразу сказав, шо вмішуватись і технічними питаннями займатись не буде.
Але що тут думати, відмовитись я не можу, на верху все вирішили за мене. Звичайно спочатку буде тяжко, але поступово втянусь .

Cанки

Понедельник, 05 Марта 2007 г. 04:29 + в цитатник
Сьогодні з Владом впадали в дитинство:), займались тим, чим вже років 15 не займались :). Ми з Марлен, Девідом, малим Габріелем, Памелою, Ізабель і їх дітьми їздили кататись з гірок на санках. Давно ми так не веселились :). Особливо класно було , коли ми з Владленом разом, на одних санках, брали трамплін, підлітали добряче, але все таки на санках втримувались:).Зараз правда мягке місце болить :).
Доречі про санки - їх тут стільки модифікацій, особливо мені сподобались з кермом , в нашому дитинстві таких не було :(.


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 27 26 [25] 24 23 ..
.. 1 Календарь