Vitador обратиться по имени
Суббота, 31 Марта 2007 г. 03:58 (ссылка)
Я думаю, що всі люди колись шось таки забувають. Я, наприклад, завжди стараюся все пам'ятати, але іноді зранку провсяквипадок пишу собі невеликий перелік справ, які я повинен в цей день зробити - допомагає. Так само у нас в університеті в нашій аспірантській програмі, коли наближається якась важлива подія чи дед-лайн, всім студентам розсилають е-мейл за тиждень до того, а потім ще додаткове нагадування за день. По власному досвіду скажу - дуже допомагає, бо в останній день можна забути щось дуже важливе.
Ответить С цитатой В цитатник