-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Скоро Великдень

Среда, 04 Апреля 2007 г. 06:32 + в цитатник
В минулу суботу ми з Марлен і Девідом(показували їм наші традиції) заскочили на "Ukrainian Easter Egg Festival", що відбувався в нашому містечку, біля української греко-католицької церкви. Там показували як виготовляють писанки, продавали паски, можна було скуштувати борщу і т.д. Малий Габріель визнав паску як "yummy bread" :), а я нафоткала трошки писанок:

 (699x466, 80Kb)

Танчік_із_Канади   обратиться по имени Среда, 04 Апреля 2007 г. 06:35 (ссылка)
more
 (699x466, 88Kb)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Среда, 04 Апреля 2007 г. 06:36 (ссылка)
more
 (699x466, 97Kb)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Среда, 04 Апреля 2007 г. 06:44 (ссылка)
more
 (699x609, 97Kb)
Ответить С цитатой В цитатник
Vitador   обратиться по имени Среда, 04 Апреля 2007 г. 06:53 (ссылка)
Писанки - просто чудо. Й мені дуже захотілося розмалювати якісь писанки на Паску. В Києві було простіше: просто купляв термонаклейки, закладав у них варені яйця і опускав на кілька секунд в киплячу воду. Все готово. А тут цього нема. І українців мало в цьому місті, щоб була своя церква чи навіть якась спільнота. Тому на свята трохи скучно і дуже хочеться додому :(
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Среда, 04 Апреля 2007 г. 18:03 (ссылка)
Исходное сообщение Vitador
Писанки - просто чудо. Й мені дуже захотілося розмалювати якісь писанки на Паску. В Києві було простіше: просто купляв термонаклейки, закладав у них варені яйця і опускав на кілька секунд в киплячу воду. Все готово. А тут цього нема. І українців мало в цьому місті, щоб була своя церква чи навіть якась спільнота. Тому на свята трохи скучно і дуже хочеться додому :(


А я купила собі таку термоплівку, причому саме українського виробництва :), лінуюсь справжні писанки робити. Нам повезло, у нас і укранців в містечку чимало, і інших східноевропейців, тому є такий магазинчик Eurofood, в ньому багато чого українського\польського\російського купити можна.

Доречі якшо ти купляєш речі з ebay, то там цю плівку також купити можна:
http://cgi.ebay.com/Russian-EASTER-EGGS-Ukrainian-...8QQcategoryZ4006QQcmdZViewItem
чи
http://cgi.ebay.com/UKRAINIAN-EASTER-EGGS-Thermal-...eNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
Ответить С цитатой В цитатник
Vitador   обратиться по имени Четверг, 05 Апреля 2007 г. 19:20 (ссылка)
Та вже пізно шось на eBay купляти, поки доставлять, то вже й Паска закінчиться. Наступного року буду вже знати.
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку