| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |
Исходное сообщение Vitador
Писанки - просто чудо. Й мені дуже захотілося розмалювати якісь писанки на Паску. В Києві було простіше: просто купляв термонаклейки, закладав у них варені яйця і опускав на кілька секунд в киплячу воду. Все готово. А тут цього нема. І українців мало в цьому місті, щоб була своя церква чи навіть якась спільнота. Тому на свята трохи скучно і дуже хочеться додому :(
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |