Исходное сообщение Танчік_із_Канади
Цікаво, що в Канаді додатковий вихідний на Паску не в понеділок, а в пятницю перед святом.
А в Штатах щось не дуже активно святкують Великдень і додаткового вихідного дня нема :(
Паску мені так і не вдалося купити. Хоч бери і сам печи. (А що, ідея, можливо наступного року так і зроблю, вперше в житті)