Медицина, здоров'я і т.д. |
Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение
Исходное сообщение Vitador
Це ви добре зробили - за кордоном треба тримати руку на пульсі свого здоров'я, тим більше якщо за це хтось інший платить. В мене он теж є університетська страховка, але вона нажаль не покриває лікування зубів. А зуби, я відчуваю, в першу чергу тут виходять з ладу. Треба протриматися, поки не поїду на Україну, де можна зробити всі зуби за ціну одного зуба в Штатах.
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |