| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |
Исходное сообщение Любимая_Mykl
:)) молодчинка!
В колонках играет: Тату - Я твоя не первая
LI 5.8.22
Исходное сообщение EXO
Продовжуй, ти - молодець!
Исходное сообщение Vitador
А я тільки в настільний теніс граю: якось воно простіше, компактніше (і дешевше:)). Хоча був би не проти й великий теніс спробувати. Однак на це ніколи часу не вистачає. А може просто треба друзів - фанатів тенісу - знайти ?
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |