Пятница, 30 Марта 2007 г. 07:56
+ в цитатник
Я завжди захоплювалась тенісом і хотіла в нього грати, але якось до цього не складувалось, якось не думала що в мене вийде. Але ще більше теніс подобається Владлену. А ще в нас куча друзів в нього грають, особливо Дюха і Девід. Девід той взагалі фанат, живе на кортах :) і грає дуже непогано. Такщо мабуть спілкування з Девідом ще більше вплинуло на Влада і як результат Владленка загорівся, ми почали займатись з інструктором. Це як альтернатива танцям , на які я хотіла Влада затянути :). Хоча я зовсім не проти, і все дуже подобається. Сьогодні був третій урок, звичайно це тільки початок, рано про щось говорити, але вже дещо виходить. У Владленки виходить трохи краще, але я теж не здаюсь. Як сказав коректний інструктор-" у вас обоїх все виходить прекрасно, а у Влада навіть ще краще" :). Викладач також дуже подобається, як викладач і як людина. Так що я повна бажання і ентузіазму.

Фотографія так собі якості, адже це приміщення, освітлення штучне, але навіть по такій фотографії видно, що Шараповій потрібно починати боятись :).
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-