Як відомо я не дуже організована, забудькувата, особливо в порівнянні з Владом, і він любить акцентувати на цьому увагу. Ну подумаєш, за два роки:
1) один раз не до кінця виключила плиту( вона електрична), але ж нічого не згоріло :)
2) два чи три рази не вимкнула праску, але ж теж нічого не трапилось :)
3) разів 5 забула свій пропуск на роботу, але якщо постукати колегам в вікно або позвонити, вони швиденько відкривають :)( хоча варто визнати, щоб я забувала частіше, якби Владленка мені про нього періодично не нагадував)
4) максимум разів 10 забувала свій гаманець дома, але ж дома, а не десь на вулиці :)
5) і всього раз чи два забувала дома свій BlackBerry і ключі від дому
Я думаю, що це не так багато, в багатьох знайомих статистика і гірша :), але для Владлена це щось не зрозуміле, і його голові не вкладується як можна забути вимкнути праску :). Хоча я добре памятаю, що він раз забув на роботі свое партмане, зі всіма документами( водійське посвідчення, медичні картки, кредитки і т.д.), тому змушений був повертатись за ним і ще він кілька разів забував мобільний дома!
І при цьому йому легко, він сумочки не часто міняє :).І я не забуваю про важливі зустрічі і дні народження друзів :). Не дивлячись на це все Влад рахує, що голова в мене з дирочкою , роздкукував і помістив з внутрішньої сторони дверей памятку " Не забудь" зі списком ( виключи праску, візьми гаманець і т.д.).
Але саме смішне не це ,я сьогодні чесно перевірила, чи не забула я зробити щось з його списку, прийшла на роботу і помітила, що я забувала ключ від однієї з моїх тумбочок, де лежать нові , секретні девайси ,і саме сьогодні вони мені потрібні :). Прийшлось викликати сервіс, вони зявились через 20 хвилин і щвиденько вікрили. Соромно було :(, хоча вони мене запевняли, що таке часто буває, для того вони і існують . Потрібно і ключі від робочих кабінетів буде до списку додати :). Не знаю чи розповідати Владу про це випадок, він після цього мабуть буде оглядати мою сумочку перед виходом на роботу :), але я така, що не стримаюсь і розповім .