-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Погодка

Пятница, 02 Марта 2007 г. 06:44 + в цитатник
В Канаді дуже люблять говорити по погоду, сама популярна тема для small talk. В принципі логічно, вона зажди міняєтья, постійно щось унікальне і тема безпечна. І я вже стаю спражньою канадкою, погоді приділяю багато уваги :). Але як не приділяти коли за останні 48 годин вона стільки раз помінялась. Вчора в останній день календарної зими, була прекрасна сонячна погода, -1, з обіду зовсім не хотілось повертатись до офісу. Сьогодні в перший день весни! вдень ті ж -1 чи -3, але така завірюха була , стільки сніг намело, вітер 50 км/год, пориви до 70 км/год. Вітер і зараз сильний і -2, але у нас вже light freezing drizzle . На ніч обіцяють frezing rain and ice pellets, на завтра ранок - дощ, а на вечір знову сніг. Як бачите, сумумати не приходиться. Єдине втішає, що на вулиці ходити не приходиться і машина на ніч стоїть в гаражі. Доречі про машини, сьогодні нанесло стільки снігу, що машини застрявали. Владлена в мене то досить вміло їздить, з нами то пригод не було, але ми особисто допомагали двом машинам. І що мені в Канаді подобається що всі кидаються один одному на допомогу. Тільки в когось на дорозі проблеми, зразу ж проїзжаючі стануть і допоможуть.

Без заголовка

Вторник, 27 Февраля 2007 г. 06:14 + в цитатник
Ми в минулу пятницю так класно провели час! Нас були запросили в гості дуже приємні люди, зібралась така весела і цікава компанія, російсько-українсько -білоруська :). Ми розпивали українські і грузинські вина, білоруську горілку і співали пісні під гітару. Давно я вже цього не робила... Ностальгія навалилась як ніколи, хочу назад, в студенські роки :).
Доречі була приємно здивована що і росіяни і білоруси знають деякі українські народні пісні.

Без заголовка

Вторник, 27 Февраля 2007 г. 06:05 + в цитатник
Я вирішила що ми щось давно не ходили ні на які концерти чи шоу. Полазила по інету, подивилось що скоро цікавого в околиці намічається. В резльтаті купила білети на Stars on Ice, приїзджають прямо до нашого містечка в квітні. Звичайно це не так зірки ,на яких ми ходили в Філадельфії минулої весни , Плющенка і Петренка тут не буде, але буде хороша підбірка канадців, серед них теж непогані фігуристи трапляються :). Також купила білети на David Copperfield-An Intimate Evening of Grand Illusion, буде в травні в одному із казино на Ніагарі. Звичайно Девід вже не такий популярний як 10 років тому назад, але надіюсь буде цікаво.
Ще потрібно розпланувати що на Паску будемо робити, все таки довгі вихідні.

Без заголовка

Вторник, 20 Февраля 2007 г. 06:55 + в цитатник
Тільки що подивились Departed. Фільм нагадав мені LA Confidential, що колись дуже глибоко мене вразив. Цей не на стільки сильний, але однозначно вартий перегляду. ДіКаприо після його цьогорічних Departed і Blood Diamond сильно поважаю, мабуть матиме Оскара.
А взагалі якщо глянути на цьогорічних номанантів і фільми-номінанти http://www.oscar.com/nominees/?pn=list, то я майже все передивилась, навіть Volver на іспанський, звичайно із англійськими субтитрами :).

Без заголовка

Вторник, 20 Февраля 2007 г. 06:39 + в цитатник
І на ці вихідні ми не поїхали на лижі. Ми збирались, чесно, навіть рано встали в неділю спеціально, але як глянули що на вулиці -15, але відчувається як -28 , злякались :). Спробували гуляти по вулиці, в принципі як що від вітру будинки чи дерева захищають , то ще нічого, але через годину навіть в ватних штанях мерзнеш :).
В пятницю ходили на лазерні стрілячки. Відмінність від Мегазони, що народу може грати одночасно значно більше, що з одної сторони добре, з іншої погано : інколи здається що народу туди запускають забагато, і іншої сторони - є багато кого вбивати. Також самі строїння всередині відрізняються, тут вони двохповерхові, з мостиками і т.д. Є вбудовані дзеркала, відповідно я не раз старалась пристрілити своє зображення :). Відстрілялась я непогано, результати несоромно зберігати :). Всім ніби сподобалось, плануємо ще раз піти.
В суботу продовжували нашу покерну традицію. Збирались у нас, я зустрічала гостей, як і мається в ці вихідні, млинцями.

Lotus Domino training

Вторник, 20 Февраля 2007 г. 06:17 + в цитатник
Я весь цей тиждень навчаюсь. Класно, мало того ще не працюю і при цьому зарплату платять :), та і ще курси компанія оплатила. І навіть забезпечують обідом.
А якщо серйозно, саме навчання дуже подобається, цікаве і корисне.

Троянди

Пятница, 16 Февраля 2007 г. 06:59 + в цитатник
Вчора готувала своєму сонечку святкову вечерю. З однієї сторони, не можу сказати що день Валентина для мене є святом, з іншої сторони, чому б не зробити щось приємне коханому\коханій і в цей день? :).
І одним із елементів вечері були такі штуки :
 (699x466, 76Kb)

Ідею взяла із
http://community.livejournal.com/kitchen_nax/1827126.html
http://www.good-cook.ru/forum/topic4185s930.html

Звичайно у мене вийшло не так класно, але врахуйте шо це перший раз і готувала людина якій не терпілось їсти, а зовсім не готувати :).



Процитировано 1 раз

Вражає

Вторник, 13 Февраля 2007 г. 07:29 + в цитатник



Процитировано 1 раз

Без заголовка

Вторник, 13 Февраля 2007 г. 01:20 + в цитатник
У нас все ще холодно, вже другий вихідні не катаємось на лижах. І проблема навіть не в темпаретурі, а в холодному вітрі. Позавчора вийшли погулятиі швиденько задубли :). А може просто це ми такими ніжними стали ? :).
Але ми не скучаємо, розважаємось як можемо. Ходимо на закритий каток, ось Дімка виклав фотографії - http://dall.fatal.ru/foto/2007-01-27.na_katke/index.html. На минулому тижні зібрались компанією, грали в покер на гроші, я програла 3,5 долара :), але я ще нічого, дехто босий і голой вийшов, всю свою ставку в 5 доларів програв :). А більше всіх виграв Юрка, аж цілих 16 доларів! :). Позавчора зібрали велику компанію на боулінг, я стабільно тримаюсь серез середнячків, але з нами досить досвітчений народ грав і головне ж не перемога, а участь? :)
В цю пятницю збираємось на laserquest, аналог київської Мегазони. Надіюсь сподобається, Мегазону я обожнювала.

Неймовірно красиві фотографії тварин

Понедельник, 12 Февраля 2007 г. 06:42 + в цитатник



Процитировано 1 раз

Без заголовка

Понедельник, 12 Февраля 2007 г. 06:09 + в цитатник
Янукович звонит Путину:

-Шеф! Всё пропало! Вы сдали нас с потрохами на своей пресс-конференции! Теперь ГТС ни приватизировать, ни продать, ни в концессию отдать НЕЛЬЗЯ!

Путин: - Оформляйте дарственную...

Ось така вона справжня зима :)

Понедельник, 05 Февраля 2007 г. 23:38 + в цитатник
Я так чекала справжню зиму, а коли вона прийшла вже якось і не вже так рада :). Річ в тім шо в нас тут на вихідні були морози -20, сніг і дуже сильний холодний вітер. Передавали wind chill warning і закривали дороги. Дороги закривають звичайно не в місті і не хайвеї, а маленькі дороги за містом, але наприклад Соломія і Віталій вже не змогли до нас приїхати вчора, вони живуть за 50 км від нас. А позавчора ми їздили в гості, частину дороги їхали по околиці, на дорозі без ліхтарів, відчуття не самі приємні :). Вчора ми ходили з компанією на “Love and Sax: Dances, Romances, and Jazz Tunes for Sax & Piano” концерт, де піаністами були Олена і Андрій, імігранти з України, і ще один хлопець грав на саксафоні. Дуже сподобалось, такий милий сhamber концерт, все так по домашньому, і музика така класна. А перед тим зігрівались ірландською кавою (із Белісом :)). Єдин плюс від холодів - куча місць в центрі міста , щоб припаркувати машину, звичано вечором на вихідних з цим погано, а це мабуть всі по будинках сиділи :).

Ці вихідні і робота

Воскресенье, 28 Января 2007 г. 00:37 + в цитатник
А ці вихідні не дуже веселі в нас якісь. Владленка трошки прихворів, простуда, вже краще себе почуває, але явно на лижі не варто поки ставато, тим більше в нас досить холодно і сніг іде. Днів два тому взагалі до -20 доходило.
А я взагалі на роботі зараз. Наспраді все не так погано як виглядає :). Я сама визвалась допомогти іншій команді, у них завал, а я розбираюсь в тому цим вони займаються. Да і робота легка і досить цікава, просто час займає. А в мене в лютому перегляд зарплати і в березні виплата премій, вирішила показати нашому менеджеру який я хороший працівник :). Тим більше матиму за це відгул. Ну і потрібно ж інколи працювати, мене совість мучить! :), а то в мене робочий день якось в середньому поменше 8 годин виходить :), у нас же вільний графік, на роботі я з'являюсь в 9:15, додому їду в 5:15, при цьому перерва на обід в мене від 30 хвилин до часу, а передостанні дві пятниці я взагалі додома вже в 4 була. А ще в нас помінявся директор і нас перевели під нового VP, так що на цьому тижні в четвер я мала 2-х годинний "Getting to know you lunch" з директором. Це така традиція, новий директор запрошує по кілька чоловік в кафешки, щоб краще познайомитись. Говорять на таких ланчах далеко не про роботу, рахується цей час як робочий, обіди оплачує компанія. Директор доречі дуже веселим виявився, байкер і на вигляд і в душі :). Ну а в пятницю нас піцею пригощав новий віце-президент. Люблю коли керівництво міняється :).
О, ще сьогодні вечером ми плануємо піти з друзями на закритий каток. А на завтра я запросила до нас на вечерю Соломію і Віталія, я з ними недавно познайомилась, але вони мені дуже сподобались. Вони теж недавно імігрували до Канади з України.

Тетянин день

Суббота, 27 Января 2007 г. 22:17 + в цитатник
В цей четвер був же Тетянин день. Люблю цей день. Я звичайно дуже люблю своє імя, але цей день я ще люблю, бо він несе багато приємних спогадів зі студентсва :).
Владенка не забув про свято, квіти подарував і монетки:), українські, з розділу "Флора і фауна"- http://www.bank.gov.ua/bank_mn/yuv_m/tematyka.htm#Флора%20і%20фауна, ось таку наприклад отримала- http://www.bank.gov.ua/bank_mn/yuv_m/Coins/Flora_fauna/Krab.htm.
А вечором ми з друзями ходили в китайський буфет Mandarin, місце де платиш фіксовану ціну, а їси все що хочеш і скільки влізе. В нас подібних місць багато: all you can eat sushi, Mongolian Grill і т.д. Особливо я місце з суші люблю, тільки мені туди часто ходити не варто, наїдаюсь, з-за стола встати не можу :).



Процитировано 1 раз

Минулі вихідні

Среда, 24 Января 2007 г. 06:27 + в цитатник
У нас же справжня зима і минулі вихідні були першими за цю зиму які підходили під заняття зимніми видами спорту. Ну ми і дорвались! Хто б міг подумати що так можна радіти снігу? :)
В суботу ми катались на ковзанах на відкритому катку, гуляли по лісі. День випав дуже сонячний , сніг виблискував як в казці. Неділя була не такою сонячною, але теж непоганою, ми спускались з місцевої гірки на лижах. Якісь спусків була дуже гарною, одне погано, що гірка невисока, а народу багато(не тільки ми заскучали за снігом :)), в результаті більше часу втрачалось на черги до підйомників чим на самі спуски. На наступні вихідні поїдемо на щось повище.
Доречі ми прикупили Владу і лижі (лижні черевики купили ще до Нового року), я поки рентую, може потім і собі куплю. Але з рентом тут в Канаді непогано, вибір і якість хороші.
Мені вдалось впасти на ковзанах один раз і не один раз на лижах :), а Владлен був цих вихідних дуже везучим, без падінь.
Я додала пару фоток з катку до минулорічних : http://tanchik77.fotoplenka.ru/album149026/foto5033019.htm#foto
А це ми з Дімою і Машею біля підніжжя:

 (700x525, 97Kb)

freezing drizzle

Вторник, 16 Января 2007 г. 06:40 + в цитатник
Не пройшло і півзими, як в нас випав сніг :). Позавчора-вчора так класно було, схоже на справжню зиму, землю прикрило сніжком, температура -5. Я вже почала гострити лижі :). Але сьогодні і наше містечко трошки зачепило штормом, шо пройшов по частині Канади і Штатів, який приніс дощ при від'ємній температурі. Уявляєте як приємно їздити при такій погоді? :). Але нас зачепило тільки чуть-чуть і взагалі на найближні наступні дні обіцяють ще сніжку. Надіюсь так і буде, і нарешті на наступні вихідні будуть нормальні умови щоб кататись на лижах.

2006 Cannes International Advertising Festival

Вторник, 16 Января 2007 г. 06:27 + в цитатник
Ми вчора ходили дивитись рекламу :). Щоправда рекламу непросту, а переможців Канського фестивалю реклами. Взагалі шоу десь 2 години, багато всього класного було. Не знаю чи можна найти його повністю в інеті, але частину з цих роликів я найшла на youtube, дійсно варто подивитись :):

http://www.youtube.com/watch?v=z3zVZx3hsLM
http://www.youtube.com/watch?v=RrZXQwNhpnw
http://www.youtube.com/watch?v=DJplBZ8x4i4
http://www.youtube.com/watch?v=cgOIvmM1-U0
http://www.youtube.com/watch?v=-q9nhKl5SIY
http://www.youtube.com/watch?v=68kGIosr3Xg
http://www.youtube.com/watch.php?v=aRHk8ol0vTw
http://www.youtube.com/watch?v=LHa6EiYdvRM
http://www.youtube.com/watch?v=wP_4YWkLNFQ
http://www.youtube.com/watch?v=0uRlBXgRBG4
http://www.youtube.com/watch?v=tH2x-fbaWgU
http://www.youtube.com/watch?v=g2VCfOC69jc



Процитировано 1 раз

Мексика №5

Среда, 10 Января 2007 г. 06:28 + в цитатник
Ну все,останній раз про Мексику, про погоду і людей.
Ще просто хотіла сказати що погода там була чудова,море дуже теплим, був день коли йшов дощ, але і дощ там дуже класний, швидко починається і так же швидко походить.
І ще ми там так класно провели час із-за нашої компанії, адже з друзям все є веселішим і цікавішим.
Крім того ми там познайомились з кучою приємних людей, такими як Таня родом з Тернопіля, Верджиліо з Риму, але який мав дівчину Українку і навіть не раз бував Севастополі, з веселим і спортивним народ родом з Венгрії і т.д.
А взагалі маса відпочиваючих в нашому готелі ділилась приблизно на три рівних групи: з Великобританії, Канади і США, серед яких теж було багато класних :).
Але при цьому досить багато з них були вихідцями з Східної Європи. Багато народу підходило до нас, чуючи нашу російську\українську. І я була просто в шоці, від того скільки народу почало за мене вболівати, коли я брала участь в одному конкурсі і сказала що я з України, наші є всюди :).
А самі мексиканці дуже привітні, весілі, доброзичливі. В самій готельній зоні все звичайно дуже красиво, чисто і багато, але коли поїхати в глибину країни... Села дуже бідні, не будинки, а справжні халупи. Все майже як в фільмі "Мексиканець" або йому подібних.

Мексика №4

Среда, 10 Января 2007 г. 06:10 + в цитатник
Я все про готель і готель розповідала, таке враження, що ми тільки там і сиділи, що є неправдою :).
По-перше ми багато їздили\гуляли по нашій готельній зоні, адже вся ця коса- готелі, ресторани,нічні клуби, магазини і т.д. І косі, яка власне є однією вулицею, кожні 3 хвилини ходить автобус, проїзд 70 центів. Але піти в нічний клуб в останній день перед відїздом було не дуже добра ідея ,виявляється я вже стара, щоб лягати спати в 5 і прокинутись в 7 як ніби спала всю ніч :).
По-друге ми їздили в супер парк- http://www.xcaret.com/, там стільки всього класного: підводна річка, акваріум, дельфіни, корали, звірі- за один день не встигнути.
Також ми відвідали одні з пірамід майя, дуже відоме місце- http://en.wikipedia.org/wiki/Chichen_Itza :


так що ми побували як на єгипетських, так і на мексиканських пірамідах :).
Доречі їхали ми туди і назад дуже цікаво. Ми ж рентували мінівен, виїхали на хайвей з неповним баком ,думали заправитись по ходу, і тут вияснилось що наступна заправка за 135 км( дорога хитра, без зїздів взагалі, тільки з розворотами),а мінівен використовує кучу бензина . Але ми по дорозі знайшли народ, який заправив нас, із відра!:shok: . А назад ми поїхали по іншій дорозі, теж ніби скоросній в теорії, але практично виявилось що вона йде через кучу сіл, а в кожному селі є кілька обмежень швидкості в формі валів чи як їх ще називають лежачих поліцейських. Причому з попереджувальними знаками там погано. Але як ми навеселились за цю поїздку .



Процитировано 1 раз

Мексика №3

Вторник, 09 Января 2007 г. 22:13 + в цитатник
Окремого слова варті водні сиди спорту, що були в готелі: каяки, катамарами, доски для серфінгу, водні мотоцикли і т.д. Немоторизоване обладнання і уроки входили в вартість пакету, а ось мотоцикли вже за додаткову плату.
Парусний катамаран - це щось, і швидка і стабільна і маневрена штука, я перший раз на ньому каталась, враження незабутні :). А один день був сильний вітер, і нам забороняли кататись самим, катав нас місцевий працівник. Що цей пацан може робити з катамараном, навіть може ставили вертикально!
Але ще більше ніж катамаран мені сподобались водні мотоцикли. Так класно коли на хвилю вилітаєш чи різко повертаєш. Доречі про різко повертаєш- під час цього у нас трапилась весела пригода. Катались ми четверо: Ілля і Дюха на окремих мотоциклах і ми з Владом на одному, але здається потужнішому ніж в них. Хлопці звичайно почали демонстрували фігури вищого пілотажу, а я тільки те і робила що міцно трималась за Влада , щоб не вилетіти. Як виявилось цього не достатньо :). Виявляється що інерція у двох людей вища ніж в одного, особливо це проявляється при дуже різких поворотах, а якщо при цьому у водія мокрі руки, то вони можуть зіскільзнути з руля :). Так ви з Владом і опинились в воді , де я продовжувала обнімати його :). Але насправді це дуже безпечно: всі катаються в рятувальних жилетах, ключ запалу прикріплений до жилета водія, тобто якщо ти вилітаєш, то мотоцикл глохне, вилізти на нього назад дуже швидко і легко. Крім того поряд були хлопці, я навіть трималась за мотоцикл Іллі, поки Владлен допливав за нашим (його все-таки трошки віднесло по інерції). І рятувальники за нами слідкували, бо одразу вирушили з берегу до нас. Єдина втрата- Владленкині окуляри, злетіли і потонули :(.Добре що в нас дві пари було. Потрібно нові знову робити , для запасу :).

Ще варто згадати про сноркелінг(плавання з трубкою і маскою),цим ми також насолоджувались, адже біля побережжя Юкатана розташований дуже великий кораловий риф. Насправді більшість наших фотографій з рибками , типу такої:


зроблені в кораловому акваріумі, а не під водою :). Але ми фактично серед такого, навіть кращого, більш кольорового плавали. І рибки тебе прямо торкаються.
Ми взагалі мало фоток маємо, де ми з трубкою і маскою, чи де ми на мотоциклах, річ в тім що я не готова поки купляти спеціальний професійний водозахисний футляр для Влада фотоапарата за 1000 доларів, а простих для нього не випускається. Мабуть до наступної поїздки куплю собі маленький фотоапарат, щоб до нього був дешевий футляр і щоб легеньким він був.
Але коралові рифи в Мексиці все одно не такі класні, як в Єгипті. Я то мало про це можу сказати,це Влад так ствержує, я ж води побоюсь :(, я тільки тут нормально плавати з трубкою і маскою почала, в Єгипті мені весь час здавалось що я потону :), я там мало з трубкою плавала, да і тут я плававала в жилеті і Владлен від мене далеко не відпливав :). Взагалі Владленка проводить велику роботу зі мною, страхи поступово відходять, може через пару років я ще і дайвінгом займусь :).
Доречі в пакет у нас були включені уроки дайвінгу, але тільки в басейні :), хоча звичайно за оплату були і нормальні заглиблення.


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 26 25 [24] 23 22 ..
.. 1 Календарь