-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Погодка

Пятница, 02 Марта 2007 г. 06:44 + в цитатник
В Канаді дуже люблять говорити по погоду, сама популярна тема для small talk. В принципі логічно, вона зажди міняєтья, постійно щось унікальне і тема безпечна. І я вже стаю спражньою канадкою, погоді приділяю багато уваги :). Але як не приділяти коли за останні 48 годин вона стільки раз помінялась. Вчора в останній день календарної зими, була прекрасна сонячна погода, -1, з обіду зовсім не хотілось повертатись до офісу. Сьогодні в перший день весни! вдень ті ж -1 чи -3, але така завірюха була , стільки сніг намело, вітер 50 км/год, пориви до 70 км/год. Вітер і зараз сильний і -2, але у нас вже light freezing drizzle . На ніч обіцяють frezing rain and ice pellets, на завтра ранок - дощ, а на вечір знову сніг. Як бачите, сумумати не приходиться. Єдине втішає, що на вулиці ходити не приходиться і машина на ніч стоїть в гаражі. Доречі про машини, сьогодні нанесло стільки снігу, що машини застрявали. Владлена в мене то досить вміло їздить, з нами то пригод не було, але ми особисто допомагали двом машинам. І що мені в Канаді подобається що всі кидаються один одному на допомогу. Тільки в когось на дорозі проблеми, зразу ж проїзжаючі стануть і допоможуть.

 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку