Це не дуже великий зал, фактично всі місця хороші, тому білети тільки двох цінових категорій : по 70 і 80 доларів(це включно всі фі і такси). У нас по 70, так коли я вже купляла, за 2,5 !місяці самих передніх, по 80, вже немає. Але місця нам дістались досить нормальні.
Бакси канадські, тобто 70 каксів десь = 60 американських
Я розумію, що це може виглядати як дорого, але для Канади це нормальна ціна.