-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


freezing drizzle

Вторник, 16 Января 2007 г. 06:40 + в цитатник
Не пройшло і півзими, як в нас випав сніг :). Позавчора-вчора так класно було, схоже на справжню зиму, землю прикрило сніжком, температура -5. Я вже почала гострити лижі :). Але сьогодні і наше містечко трошки зачепило штормом, шо пройшов по частині Канади і Штатів, який приніс дощ при від'ємній температурі. Уявляєте як приємно їздити при такій погоді? :). Але нас зачепило тільки чуть-чуть і взагалі на найближні наступні дні обіцяють ще сніжку. Надіюсь так і буде, і нарешті на наступні вихідні будуть нормальні умови щоб кататись на лижах.

Mykl_pyckl   обратиться по имени Re: freezing drizzle Вторник, 16 Января 2007 г. 09:59 (ссылка)
Ой, пришлите посылочку снега, плиз :)?...

LI 5.09.15
Ответить С цитатой В цитатник
LittleAnt   обратиться по имени Вторник, 16 Января 2007 г. 12:20 (ссылка)
заздрю :)
Ответить С цитатой В цитатник
Scruj   обратиться по имени Вторник, 16 Января 2007 г. 13:02 (ссылка)
Ну ти мабуть в курсі, що в москві випало 40 см снігу.
http://www.risk.ru/users/arkadi/230/
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Четверг, 18 Января 2007 г. 05:11 (ссылка)
Исходное сообщение Любимая_Mykl
Ой, пришлите посылочку снега, плиз :)?...

LI 5.09.15

У самих поки мало :(.
Дивлюсь на прогноз погоди в Києві- http://www.meteoprog.com.ua/ua/table.php?cityid=204&days=7 зовсім не весело, але у нас таке теж довго було.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Четверг, 18 Января 2007 г. 05:13 (ссылка)
Исходное сообщение Scruj
Ну ти мабуть в курсі, що в москві випало 40 см снігу.
http://www.risk.ru/users/arkadi/230/


:) Класно !
ні, у нас справжній сніг, землю покрив і навіть вже третій день лежить.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Четверг, 18 Января 2007 г. 05:16 (ссылка)
Исходное сообщение LittleAnt
заздрю :)


Дивлюсь на Мукачевський прогноз- http://www.meteoprog.com.ua/ua/table.php?cityid=106&days=7
і співчуваю :(.
Але кажуть ніби в лютому на Україні має бути сніг.
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку