Вторник, 16 Января 2007 г. 06:40
+ в цитатник
Не пройшло і півзими, як в нас випав сніг :). Позавчора-вчора так класно було, схоже на справжню зиму, землю прикрило сніжком, температура -5. Я вже почала гострити лижі :). Але сьогодні і наше містечко трошки зачепило штормом, шо пройшов по частині Канади і Штатів, який приніс дощ при від'ємній температурі. Уявляєте як приємно їздити при такій погоді? :). Але нас зачепило тільки чуть-чуть і взагалі на найближні наступні дні обіцяють ще сніжку. Надіюсь так і буде, і нарешті на наступні вихідні будуть нормальні умови щоб кататись на лижах.
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-