Исходное сообщение OykuMan
Вибач за флуд, але ти одна з небагатьох, хто пише українською - http://www.liveinternet.ru/community/ukrainication/
Розкажи про себе у цьому співтоваристві!
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |